Arkadia tarot

Karty Tarota I Mag

Karty Tarota I Mag

Karty Tarota

Talia kart tarota składa się z 78 kart i dzieli się na dwie części. Arkana Wielkie i Arkana Małe. Arkana Wielkie to 22 karty, tzw. Wielkie Tajemnice Tarota. To 22 stacje, przez które przemierza Głupiec. Arkana Małe to 56 kart, w których ukazana jest codzienność Głupca. Miłość, praca, emocje, myśli, materia, zdrowie.

Arkadia Tarot

To autorska talia kart Tarota Agnieszki Janeczko. To nowoczesna, wyjątkowa talia kart łącząca ze sobą tradycyjną symbolikę talii Ridera Wait”a ze współczesnymi obrazami i dzięki temu jest dostępna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych tarocistów. Grafika jest pięknie oddana w żywych kolorach, nadając talii niepowtarzalny wygląd. Arkadia tarot to doskonały wybór dla każdego, kto chce w łatwiejszy sposób połączyć się ze swoją Wyższa jaźnią i odkryć tajemnice życia.

I Mag z talii Arkadia Tarot

Pamiętasz ten stan, kiedy wkraczałeś w dorosłe życie? Wiedziałeś, że świat stoi otworem, że możesz wszystko. Nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia. Ogromna energia rozpierała Cię za każdym razem kiedy zaczynałeś realizować swój cel. Byłeś jak filmowy Super Men. Te atrybuty Tarota wirują koło Ciebie, to Twoje możliwości. Buława to Twoja wewnętrzna energia, ogień w Tobie a miecze to Twój intelekt, pomysły i cele. Kielich to Twoje emocje i uczucia, a Denar to materia do której masz dostęp. Wszystko w zasięgu Twoich rąk, wystarczy, że sięgniesz po to, co w tej chwili jest Ci potrzebne. Kiedy pojawia się pomysł bez najmniejszego oporu zaczynasz działać. Tak jak ten filmowy bohater, zdejmujesz codzienne ubranie i ukazuje się Twoje prawdziwe „ubranie”, którym jest Twoja moc. Jesteś kreatorem, jesteś magiem, jesteś człowiekiem czynu!

I Mag Arkadia Tarot

Słowa klucze

Blaski – początek, nowe możliwości zarobkowe, witalność, aktywność, energia, lider, rozwój osobisty, lekarz, cel, działanie, przejęcie inicjatywy, mężczyzna, młody człowiek, energia seksualna, przyjaciel na którego można liczyć, własne działanie, kreatywność

Cienie – brutalność, nadużywanie siły, ciągła zmiana zdania, manipulacja słowna czy w działaniu, używanie czarnej magii, droga na skróty, wykorzystywanie, problemy z potencją, fałszywy guru

Opis karty z książeczki dołączonej do talii kart.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Karty Tarota I Mag

Chcesz więcej wiedzieć i poznać Tarota zapoznaj się z podręcznikiem do nauki wróżenia z kart Tarota “Życie widziane kartami Tarota”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *