Bioenergoterapia

tarot a uzdrawianie

Bioenergoterapia, bioenergoterapeuta, to osoba, która zajmuje się uzdrawianiem poprzez oddziaływaniem swoją energią na ciało osoby. To tak w skrócie można opisać czym się także zajmuję. Nie ma w tym nic “magicznego” czy tajemniczego. Proces ten polega na usunięciu zaburzeń energetycznych z ciała i aury osoby, a dzięki temu ciało fizyczne samo się uzdrawia, dochodzi do równowagi. Skutki takiego zabiegu można odczuć od razu jeśli zaburzenia są niewielkie lub odczuwalne są od niedługiego czasu. Jednak jeśli dolegliwości towarzyszą długo, to potrzeba będzie więcej zabiegów. Medycyna chińska mówi, że jeśli choroba trwa 10 lat to czas na jej uzdrowienie wynosi rok.

Dla kogo takie zabiegi

Takie zabiegi są dla wszystkich osób, które są otwarte na medycynę naturalną. Jeśli borykasz się z dolegliwościami ciała fizycznego takie zabiegi mogą wspomóc Ciebie w wyjściu z choroby. Te metody bardzo dobre dają rezultaty w połączeniu medycyną konwencjonalną, także nie musisz wybierać, z czego najpierw skorzystać. Czasem towarzyszy nam wewnętrzny niepokój, spadek energii własnej, złe samopoczucie wtedy można skorzystać z samej diagnozy bioenergoterapeutycznej i sprawdzić, gdzie w naszej aurze i ciele występują zaburzenia, skąd te dolegliwości się biorą. Bioenergoterapia może być dla Ciebie alternatywa lub uzupełnieniem leczenia.

Człowiek to nie tylko ciało fizyczne

Wierzymy w to co widzimy, to co można dotknąć czy posmakować. Jednak są osoby, między innymi ja, dla których to czego nie widać dla większości osób, czyli energia, aura człowieka, jest bardzo namacalna, rzeczywista. I właśnie na aurze człowieka pracuję, oczyszczając ją czy doenergetyzowując. Bardzo ważne dla naszego samopoczucia jest praca naszych czakr, czyli centr energetycznych, które zawiadują energią w całym naszym ciele ale i życiu. Przy każdym zabiegu bioterapii także czakry są oczyszczane i harmonizowane.

Doświadczenie zawodowe

Mam uprawnienia zawodowe Mistrza Bioenergoterapii i Czeladnika Naturopaty wydane przez Izbę Rzemiosła w Lublinie. Ukończyłam 2,5 letnia szkołę z tytułem Bioenergoterapeuta. Dodatkowo brałam na różnych kursach, na których zdobywałam wiedzę z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej. Klientów przyjmuję w swoim gabinecie Naturoterapii w Lublinie, ul. Szafirowa 3. Jest także możliwość wykonywania takich zabiegów na odległość pracując na tzw. świadku energetycznym. Świadek energetyczny to dane osoby, jej zdjęcie.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube