Darmowe wróżby – szybka wróżba

wróżka Arkadia
wróżka Arkadia

Specjalnie dla Was na moim kanale You Tube przygotowuję darmowe wróżby Tarota. Dzisiaj do obejrzenia Szybka wróżba – jaką informację Tarot ma dla mnie.

Czasem tak bywa, że mamy wrażenie, że stoimy w miejscu. W którąkolwiek stronę nie spojrzymy mamy ścianę. Ale czy ta ściana rzeczywiście jest realna? Czy istnieje naprawdę czy tylko w naszej głowie? …. Z takim nastawieniem czy w takim stanie trudno jest nam zobaczyć dobre dla nas rozwiązania. Nasze myśli nieustannie krążą wokół danego tematu i przeważnie są to myśli w ciemnych barwach. Nie możemy spać czy zająć się konkretnymi sprawami. A wystarczy tylko choć na chwilę przekierować energię na coś innego. odpuścić na chwilę a wtedy mogą pokazać się “cuda” w postaci rozwiązania, którego wcześniej nie wiedzieliśmy.

Być może ten filmik i te rady Tarota choć w jakimś stopniu pomogą Wam ruszyć z miejsca. Może jedno słowo czy jedno zdanie podsunie Wam dobre rozwiązanie. Być może nie od razu taką podpowiedź znajdziecie dla siebie ale jutro czy okaże się, że właśnie to jedno słowo usłyszane dzisiaj podpowie rozwiązanie. Nic nie dzieje się samo. Wszystko zaczyna i kończy się na nas. To jaką energią promieniujemy, jakie myśli mamy to właśnie dzięki temu przyciągamy dane wydarzenia. Myśl jest materialna i trzeba mieć to na uwadze pozwalając sobie na czarnowidztwo.

Prywatne czytania

Jak wiecie są to czytania ogólne i nie zawsze będzie z Wami rezonowało. Także zapraszam na czytania prywatne. Na stronie SKLEP macie możliwość zapoznania się z różnymi formami wróżb jakich udzielam.

Darmowe wróżby.

Wybrane usługi

6 komentarzy

  1. Źle zrobiłam z napisałam do tego kolegów i teraz Robert nie chcę być z mną i pisać i chciałam się tylko dowiedzieć jak jest naprawdę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *