horoskop - wróżka Arkadia
Horoskop na Luty 2020r.

Jaki tym razem Horoskop dla Ciebie?

Tym razem przygotowałam horoskop na luty tak, aby zobaczyć dwie główne sfery Waszego życia. Sferę zawodową i sferę uczuciową. Już na początku karty pokazały, że będzie to bardzo ciekawy i intensywny miesiąc.

Miesiąc zmian.

Główne energie tego miesiąca to Koło Fortuny i Cesarz. To zapowiada bardzo energetyczny i ciekawy miesiąc. Koło Fortuny to zmiana, to cykliczność jaka pojawia się w naszym życiu. Czy jesteś przygotowany na nowe? Czy uparcie trzymasz się tego co już zdobyłeś?… Jakie masz pomysły, jakie cele, jakie możliwości widzisz u siebie… Nad tym w tym miesiącu zapewne nie raz będziesz się zastanawiać.

Strach przed zmianami?

Oj, tak, każdy boi się zmian. Przez lata budujemy swoją sferę komfortu. Nawet jeśli wiąże się to z akceptowaniem niekorzystnych dla nas sytuacji to i tak wolimy stać w tej sferze niż zaryzykować zmianę. Narzekamy i narzekamy… ale boimy się zrobić krok w przód. Ten miesiąc wielu z Was jednak zmotywuje do zmiany. Jeśli zbyt mocno będziecie się temu opierać tym trudniejsze te zmiany mogą być.

Horoskop przygotowany przeze mnie to czytania ogólne, nie z każdym z Was będzie to rezonować. Jeśli Masz ochotę na prywatne czytania dla siebie to zapraszam do kontaktu https://www.wrozkaarkadia.pl/kontakt/

Zobacz jaki horoskop karty Tarota pokazują dla Ciebie. Czy zapowiadane zmiany będą się Tobie podobać czy jednak nie.

“Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.”

Albert Einstein

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *