Wróżby online

wróżby online - wróżka Arkadia

Zalety wróżby online.

Wiele razy zadawano mi pytania czy wróżby online, czyli porady przez telefon, messenger czy email “działają”. Czy mają taką samą sprawdzalność i wartość jak wizyta osobista u wróżki w gabinecie. Spieszę więc z odpowiedzią.

Niewątpliwie wizyta osobista ma najwięcej zalet. Mamy okazję osobiście poznać wróżkę, zobaczyć gdzie pracuje lub z czym pracuje. To nie jedyna różnica między wróżbą osobistą w gabinecie a wróżbą online. Obie te formy mają taką samą sprawdzalność. Dla wróżki, wróżby nie ma znaczenia odległość. Czy się siedzi w gabinecie czy w swoim domu wróżka i tak nawiązuje kontakt z waszą energią. Czy to poprzez bezpośrednią rozmowę przez telefon czy to za pomocą świadka energetycznego jakim jest Wasze imię i nazwisko i data urodzenia. Tak samo jak w gabinecie poprzez rozmowę przez telefon macie możliwość zdawania pytań i dopytywania w chwili, gdy czegoś nie rozumiecie. W jakimś stopniu porada przez email ma swoje ograniczenia, gdyż najpierw zadajecie pytania a potem na swój e mail otrzymujecie odpowiedź. Chyba największą zaletą takich porad jest to, że możecie korzystać z nich niezależnie od tego, gdzie mieszkacie.

Sprawdzalność wróżb na odległość.

Wróżę od wielu lat i także na odległość i z doświadczenia wiem,że sprawdzalność jest taka sama. Jakość tych wróżba jest taka sama. Wszystko zależy od Was samych, od Waszego nastawienia. Zatem jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto korzystać z wróżby online to jedynie co powinniście wziąć pod uwagę to czy chcecie porozmawiać z wróżką czy wystarczy Wam odpowiedź w formie pisemnej na wasze pytania. Niezależnie co wybierzecie to “jakość” sprawdzalność będzie taka sama.

Wróżba przez telefon – wróżby online

wróżba przez telefon - wróżka Arkadia

To najbardziej chyba powszechna forma wróżby online. Wróżba przez telefon to godzinna, wcześniej zamówiona i opłacona. Rozmowa podczas której z jednej strony macie szanse usłyszeć to co Tarot ma Wam do przekazania oraz możecie zadać swoje pytania. W takiej formie wróżby nie ma presji czasu i na spokojnie można poruszyć wiele kwestii dotyczących Waszego życia.

Wróżba przez Skype – wróżby online

wróżba przez Skype - wróżby online, wróżka Arkadia

Oprócz samej rozmowy, wróżby online przez telefon można zamówić poradę przez Skype lub Messenger, a wtedy macie możliwość video rozmowy. czyli nie tylko słyszycie mój głos ale macie możliwość i zobaczenia mnie na żywo jak pracuję. Taka viedo wróżba to prawie jak osobista wizyta u mnie w gabinecie.

Wróżby online – opis na e mail

I jeszcze kolejna forma wróżby online to wróżba na e mail. Z tej formy wróżby skorzystajcie gdy macie tylko jedno konkretne pytanie lub kilka. Odpowiedź w formie opisowej zostanie wysłana na Wasz adres e maila.

Zamawianie wróżby

Jeśli zdecydujecie się na taką formę porady to zapraszam na stronę USŁUGI i tam macie możliwość zapoznania się z różnymi formami wróżb jakich udzielam oraz koszt z tym związany.

Jak wróżę zobaczysz na moim kanale You Tube

Serdecznie pozdrawiam wróżka Arkadia

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *