Darmowe wróżby

Wróżba z kart Tarota.

Darmowe wróżby. Zastanów się nad pytaniem do Tarota i wylosuj kartę klikając na obrazek.

Tarot – niesamowite karty

Nie jest do końca znane pochodzenie kart Tarota, jedno jest pewne, że są bardzo stare. Istnieje wiele domysłów i hipotez. Są źródła, które podają pochodzenie tych kart z Egiptu, inni przekonują, że powstały w Indiach. Jedno jest pewne, że do Europy sprowadzili je Saraceni na przełomie XIV i XV wieku. Pierwsza wzmianka to czas 1441r, kiedy to Bonafacio Bemo wykonał pierwsza talię dla księcia Mediolanu i nazwał ją Visconti Sforza, a wykonał je z okazji ślubu z Bianką Marią Viskontii. W roku 1526 pojawia się także wzmianka o grze karcianej “tarocci”

Dlaczego niektórzy boją się Tarota

Kościół kategorycznie zabrania używania i nadal zabrania używania tych kart. Osoby nieposłuszne byli wyklęci z Kościoła, ogłaszani heretykami i nagminnie paleni na stosach. Oczywiście Kościół nie uzasadniał dlaczego te karty są złe. odbywało się to na zasadzie i zresztą nadal tak jest, ” nie bo nie”. Można się domyślać, że skoro w talii Tarota jest karta Diabła, to właśnie przyczyniło się do tej oceny. Oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny. Ja pracuje z Tarotem od prawie 30 lat uważam je za wspaniałe karty, które niosą pomoc ludziom, którzy do mnie przychodzą. Nie zrobiły mi krzywdy ani nikomu innemu.

Z czym można zwrócić się do Tarota?

Nie ma spraw, problemów, na które to w Tarocie nie znaleźlibyśmy odpowiedzi. Czy to praca własna ze swoją podświadomością. Czy pomoc w rozwiązywaniu problemów codzienności, zawsze znajdzie się odpowiedź czy podpowiedź ze strony tej niesamowitej talii kart. Nie ma głupich czy banalnych pytań, nie trzeba obawiać się zatem zadawać te pytania, które są dla nas problemem.

Czy takie darmowe wróżby mają sens?

Oczywiście nie jest to profesjonalna wróżba, którą możemy uzyskać w prywatnym czytaniu przez wróżkę ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Może właśnie nie przypadkowo trafiłeś na tę stronę i chociażby jedno słowo, czy odczucie płynące z karty która wylosowałeś pomoże Ci cos zrozumieć. Jeśli jednak taka wróżba nie przyniosła Ci odpowiedzi skorzystaj z moich usług.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube