Darmowa wróżba – rada Tarota

darmowa wróżba - wróżka Arkadia

Darmowa wróżba – wybierz kartę

Darmowa wróżba dla Ciebie. Nic nie dzieje się bez przyczyny i być może i Ty trafiłeś tutaj na moją stronę nieprzypadkowo. Nasza intuicja czasami prowadzi nas w sposób, który nie bardzo rozumiemy ale ważne jest aby jej zaufać.

Zanim zatrzymasz filmik na konkretnej karcie Tarota zastanów się czego oczekujesz. Czy ma być to rada, czy odpowiedź na Twoje konkretne pytanie.

darmowe wróżby

Znaczenie kart – darmowa wróżba

głupiec - darmowa wróżba, wróżka Arkadia
Głupiec

Głupiec

Karta ta to przede wszystkim radość, nowy początek i beztroska, dzieko. Jako rada Tarota mówi bądź sobą, nie przejmuj się tak wszystkim. Zwróć uwagę na tu i teraz. Szukaj pozytywów danej sytuacji. Jako odpowiedź na Twoje pytanie może mówić, że to dopiero początek i na rezultat trzeba będzie poczekać. To karta przyjaźni.

Mag - wróżka Arkadia -darmowa wróżba
Mag

Mag

Karta Maga to już działanie. Jako rada, karta mówi, że masz wszystkie możliwości aby doprowadzić sprawę do końca. Wszystko w Twoich rękach. Jeśli zadałeś pytanie to ta karta może sugerować, że do Ciebie należy ruch. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz i zacznij iść w tym kierunku a zapewne spota Cię sukces. W negacji może mówić o magicznych rytuałach.

Papieżyca - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Papieżyca

Papieżyca

Papieżyca to karta przede wszystkim intuicji. Zwróć uwagę na swoje sny lub przeczucia, gdyż właśnie w ten sposób mogą do Ciebie docierać ważne informacje. Może potrzebujesz nowej wiedzy a może taką wiedzą dysponujesz i warto z tego skorzystać. Uważaj jednak, gdyż czasami ta karta może mówić o nieszczerości, zakulisowych działaniach czy nieszczerych intencjach.

Cesarzowa - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Cesarzowa

Cesarzowa

To karta sukcesu. Nie ważne o czym pomyślałeś to najprawdopodobniej wszystko uda się po Twojej myśli. Bogactwo, sukces, macierzyństwo i rozwój w szerokim tego słowa znaczeniu. Jako rada karta mówi wiesz czego chcesz więc nie wahaj się z decyzjami.

Cesarz - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Cesarz

Cesarz

Karta Cesarza mówi o Twoich możliwościach, które możesz wykorzystać. Karta także może wskazywać na osobę na stanowisku, która jest w stanie Ci pomóc. Może także mówić o poważnych zamiarach osoby, o która pytasz. To spokój i opanowanie w działaniu.

Papież - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Papież

Papież

Jeśli wylosowałeś tę kartę to sukces masz zagwarantowany. To karta władzy i wiedzy. Masz wiele możliwości do zrealizowania swoich planów. To taka także legalizacji. To także informacja, że możesz zainteresować się medycyną niekonwencjonalną. To także karta karmy.

Kochankowie - wróżka Arkadia
Kochankowie

Kochankowie

Jak sama nazwa wskazuje ta karta mówi o związku ale także o podejmowaniu ważnych decyzji. Nie stój w miejscu to czas na konkretne decyzje. Możliwości masz więcej, niż w tej chwili Ci się wydaje. Pytasz o związek? Wszystko wskazuje, że idziecie w dobrym kierunku.

Rydwan - wróżka Arkadia
Rydwan

Rydwan

To karta pozytywnych zmian w Twoim życiu, Planujesz podróż lub może zakup samochodu? Zapewne wszystko ułoży się po Twojej myśli. To karta przyspieszenia wszelkich spraw. Pamiętaj jednak, że to Ty masz trzymać ster swojego życia i nie pozwalaj podejmować decyzji innym osobom.

Siła - wróżka Arkadia
Siła

Siła

Zobacz, na tej karcie ta kobieta ujarzmia lwa i Ty również poradzisz sobie z każdą sytuacją. Pokonasz chorobę, trudności i problemy. Nie bój się iść do przodu i walczyć o swoje racje. Lęk to tylko myśli a od Ciebie zależy co myślisz.

Pustelnik - wróżka Arkadia
Pustelnik

Pustelnik

Pustelnik zachęca do zatrzymania się i przemyślenie jeszcze raz wszystkiego. Czasem dobrze jest pobyć samemu i przyjrzeć się i swoim myślom i swojej sytuacji. Nie spiesz się. W miłości nie jest to najlepsza wróżba, gdyż mówi o samotności.

koło fortuny - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Koło Fortuny

Koło Fortuny

Fortuna kołem się toczy. Jeśli do tej pory doświadczałeś trudnych sytuacji to teraz możesz być pewien, że nadchodzi pozytywny czas dla Ciebie. Wreszcie pokażą się nowe możliwości. Jeśli doświadczasz radości, nie martw się, jednak pamiętaj, że dobra passa może się zakończyć więc nie osiadaj na laurach. To karta zmienności.

Sprawiedliwość - darmowe wróżby -wróżka Arkadia
Sprawiedliwość

Sprawiedliwość

Jeśli ta karta pojawia się w Twoim życiu to pamiętaj, że prawda zawsze wyjdzie do wierzchu. Karta wszelkich urzędów będzie wspierać Cię w takich wpłynie sprawach. W miłości mówi o deklaracjach lub zaręczynach a nawet ślubie.

Wisielec - wróżka Arkadia
Wisielec

Wisielec

Ta karta wróży czas zatrzymania we wszelkich sprawach. A może trzeba po prostu przyjrzeć się ważnym dla Ciebie sprawom z innej strony? W miłości może mówić o rozstaniu.

Śmierć - wróżka Arkadia - darmowe wróżby
ŚmierćŚmierć

Nie bój się tej karty, gdyż to tylko zmiana, transformacja. Jeśli coś odchodzi to zawsze w to miejsce pojawia się coś nowego. Zrób na to miejsce i nie tkwij długo w “żałobie”. Paradoksalnie karta to pokazuje wyzdrowienie.

Umiarkowanie - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Umiarkowanie

Umiarkowanie

Jeśli nie umiesz się zdecydować i jedną nogą jesteś “tu” a drugą “tam” to niestety ale trudno o dobre rozwiązanie. Niestety ta karta także mówi o spowolnieniu wszystkich spraw. Zaplanuj tak wszystko aby nie spóźnić się na ważne spotkanie, pociąg czy samolot. Poczekaj cierpliwie, to najlepiej co możesz w tej sytuacji zrobić

Diabeł

Diabeł

Już chyba najwyższy czas odciąć się od negatywnych ludzi czy sytuacji. Sprawdź także, czy na Ciebie lub Twoje życie nie działa czarna magia lub inne negatywne energie. Nie daj się zaczarować, to nie jest osoba dla Ciebie. W pracy stawiaj na pasje i swoją niezależność.

Wieża - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Wieża

Wieża

Karta Wieża mówi, że budujesz coś, co nie ma mocnych fundamentów i niestety prędzej czy później to niestety może runąć. Ta karta to także nadziei, że na gruzach tego wszystkiego można odbudować coś dużo lepszego. W relacjach karta wróży rozstania. W pracy to także nie najlepsza wróżba i już teraz znajdź dla siebie inne rozwiązania,

Gwiazda - wróżka Arkadia
Gwiazda

Gwiazda

Mimo, że to darmowa wróżba to i tak szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Ciebie i ta szczęśliwa gwiazda pojawia się w Twoim życiu. To zwiastun miłości, radości i obfitości W twoim życiu. Niezależnie o co pytasz odpowiedź będzie pozytywna. Uważaj jednak na chaos i nie łap kilka srok za ogon bo niestety możesz zostać z niczym.

Księżyc - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Księżyc

Księżyc

Pamiętaj, że Księżyc odbija nie swoje światło. Uważaj na nieszczerych ludzi w swoim otoczeniu. Zwróć uwagę na drobiazgi, bądź uważny, gdy podpisujesz dokumenty. Możesz mieć tendencje do popadania w czarnowidztwo, dlatego też poszukaj wytchnienia, oczyść się z tych czarnych myśli. Jeśli pytasz o związek to niestety ale ta osoba nie ma szczerych intencji.

słońce - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Słońce

Słońce

To słoneczko wreszcie ociepli i ogrzeje Twoje życie. Karta niesie ze sobą energię radości i szczęścia. Bardzo pozytywna wróżba. To karta związku, rodziny i pozytywnych wydarzeń w każdej dziedzinie twojego życia. Bądź sobą, ciesz się życiem i nie zamartwiaj się tym co było.

Sąd Ostateczny - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Sąd Ostateczny

Sąd Ostateczny

Wszystko, to co do tej pory Ciebie ograniczało przechodzi już do przeszłości. Ina nazwa tej karty to Zmartwychwstanie i w Twoim życiu i Ty sam takiego Zmartwychwstania możesz teraz doświadczać. Problemy, które do tej pory martwiły Ciebie zapewne bez problemu wreszcie uda się rozwiązać. To nowy czas, nowe rozdanie. Idź do przodu i nie patrz na to co było.

Świat - wróżka Arkadia - darmowa wróżba
Świat

Świat

Świat stoi przed Tobą otworem. Masz szanse na podróż czy zmianę miejsca zamieszkania. Patrz szerzej i sięgaj tak, gdzie do tej pory myślałeś, że to nie dla Ciebie. To karta i końca i początku.

To Twoja darmowa wróżba, jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady to zapraszam na stronę SKLEPU, gdzie możesz zapoznać się z usługami jakie świadczę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *