dieta a znak zodiaku

Dieta a znak Zodiaku

Dieta a znak Zodiaku. Jak wiecie znak Zodiaku ma ogromny wpływ na naszą osobowość, charakter ale nawet wygląd zewnętrzny. Dlatego warto dowiedzieć się jaka dieta jest dla nas odpowiednia, tak abyśmy i w ten sposób mogli o siebie zadbać. Nie mówię tutaj tylko o szczupłej sylwetce, tylko o dobrym zdrowiu i dobrym samopoczuciu. To, że mamy kilka kilogramów za dużo i jest nam z tym dobrze to nie znaczy, że mamy się odchudzać, gdyż dieta to przede wszystkim zdrowe, optymalne odżywianie.

Baran

Wasza wrodzona energia powoduje, że potrzebujecie dużo energii właśnie dostarczanej poprzez pożywienie. Ważne jest zatem dla was aby spożywać dużo białka. Nie jest dla was wskazana dieta wykluczająca jakieś produkty. Jeśli już zdecydujecie się na jakąś to niech to będzie dieta zbilansowana.

Byk

Niestety ale Zodiakalne byki mogą mieć wrodzoną tendencję do tycia dlatego powinniście unikać produktów z zawartością dużych ilości cukru jak również słodkich napojów gazowanych. Oczywiście nic się nie stanie jak od czasu do czasu pozwolicie sobie na pyszne ciacho jednak nie zapominajcie o dodatkowym ruchu.

Bliźnięta

Posiadacie bardzo wrażliwy układ trawienny dlatego powinniście uważać na potrawy mocno przyprawione, ostre. W Waszej diecie powinno znaleźć się dużo owoców. W swoich posiłkach powinno także znaleźć się dużo nabiału.

Rak

W waszych posiłkach nie powinno zabraknąć ryb czy owoców morza a zrezygnować należałoby z czerwonego mięsa, a przynajmniej mocno go ograniczyć. Ważne aby Wasza dieta była lekkostrawna, gdyż możecie mieć mocno spowolnioną przemianę materii.

Lew

Dla Was z kolei bardzo dobrze będzie spożywanie pokarmów, które będą zawierać w sobie dużo żywiołu ognia. Dlatego tez posiłki powinny być mocno przyprawione. Pamiętajcie aby to zrównoważyć z dużą ilością warzyw.

Panna

Panny z natury mogą mieć problem z przemiana materii i dlatego swoja dietę należy mocno wzbogacić w błonnik oraz warzywa. Dobrze by było abyście także mocno ograniczyły spożywanie cukrów prostych.

Waga

Zodiakalne Wagi właściwie mogły by zrezygnować z mięsa, gdyż Wasz organizm świetnie dałby sobie radę i bez niego, jednak gdy zdecydujecie się na taką dietę, to pamiętajcie aby uzupełniać poziom białka. Macie także tendencje do infekcji układu moczowego, także należy pić dużo wody aby oczyszczać organizm.

Skorpion

Jako, że jesteście Znakiem Zodiaku, który jest bardzo emocjonalny możecie czasem nie radzić sobie z nadmiarem tych emocji i sięgać po używki. Niestety nie jest do dobry sposób, gdyż macie tendencje do uzależnień. Dlatego Wasza dieta nie powinna zawierać alkoholu. Postawcie na zbilansowaną dietę i dużo ruchu tak aby była możliwość wyrzucenia z siebie nadmiaru emocji.

Strzelec

Macie bardzo wrażliwy system pokarmowy i podatni jesteście na zatrucia. Zwracajcie baczną uwagę na świeżość produktów. Także Wasza wątroba wymaga większej opieki dlatego dobrze by było zrezygnować z pokarmów ciężkostrawnych. Dieta a znak Zodiaku.

Koziorożec

Dla Was właściwie wszystko jest dobrze tolerowane przez organizm. Nawet typowa Polska dieta jednak aby nie odkładała się ona w boczkach należy postawić na dużo ruchu oraz wprowadzić więcej owoców i warzyw.

Wodnik

Wasza energia powoduje, że nie przykładacie uwagi na to co jecie lub po prostu jecie w biegu. A to powoduje, że ułatwiacie sobie życie poprzez pozwalanie sobie zbyt często na fast foody. Nie jest to najkorzystniejsze dla Was, gdyż układ trawienny potem mocno może Wam dokuczać. Spróbujcie postawić na zdrową i zbilansowaną dietę a przede wszystkim nauczyć się regularności w posiłkach.

Ryby

Ryby mają tendencję do zatrzymywania wody w organizmie. Możecie sobie pomóc poprzez ograniczenie soli jak również zrezygnowanie z czerwonego mięsa. Nie zapominajcie także o regularnych spacerach aby poprawić przemianę materii.

Dieta a znak Zodiaku

Jak widzisz na podstawie swojego znaku Zodiaku możesz dostosować tak swoją dietę aby czuć się w pełni sił a przede wszystkim zdrowo. Jeśli chciałbyś skorzystać moich usług to zapraszam na stronę SKLEP

zapraszam również na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *