karma - wróżka Arkadia

Karma – poprzednie wcielenia

karma - wróżka Arkadia
karma – wróżka Arkadia

Co to jest karma

Karma – poprzednie wcielenia. Mówiąc najprościej jest to prawo przyczyny i skutku. Czyli to co „zasialiśmy” w poprzednich wcieleniach przyjdzie nam to zbierać w obecnym. To nie jest kara za nasze „grzechy”. To doświadczanie tych samych energii, emocji czy sytuacji, których byliśmy inicjatorami. Jeśli komuś zrobiliśmy krzywdę to teraz taka krzywda może nam się zadziać aby doświadczyć tego, „posmakować” co uczyniliśmy.

Dobra i zła karma

Tak naprawdę codziennie tworzymy sobie nową karmę. Właśnie poprzez nasze działania, decyzje czy energie, które wysyłamy. Jednak należy pamiętać, że oprócz tej negatywnej tworzymy i dobrą karmę. A ta dobra karma niweluje tą negatywną. To nie banał, że miłość ma moc uzdrawiania. Właśnie poprzez miłość możemy niwelować negatywną naszą karmę.

Związek karmiczny

Tak naprawdę każda relacja w naszym życiu jest karmiczna, a to oznacza, że z daną duszą już spotkaliśmy się w poprzednich wcieleniach. A to dlatego, że my wcielamy się w rodzinie dusz. Co wcielenie po prostu umawiamy się na konkretne „role” jakie odegramy w planowanym wcieleniu. Także z każdą ważną dla Ciebie osobą w tym życiu już najprawdopodobniej spotkałeś się wcześniej.

Oczywiście jak pisałam wyżej, z jednymi osobami mamy dobrą karmę z innymi zaś łączy nas ta negatywna. I właśnie na to trzeba zwrócić uwagę posługując się terminem związek karmiczny.

Karma rodu

Nasza dusza wybierając sobie wcielenie wybiera sobie rodziców, wybiera sobie ród, a to powoduje, że wchodzi w karmę rodu. Także czasem bywa tak w naszym życiu, że doświadczamy sytuacji karmicznych, które pochodzą nie z naszej osobistej drogi poprzez wcielenia ale właśnie przejmujemy karmę danego rodu. Istnieją sposoby aby to sprawdzić, czy właśnie Ciebie dotyczy taka sytuacja. Jeśli w Twoim życiu ciągle powtarzają się pewne negatywne schematy, które zauważasz w swoim rodzie,  skorzystaj z usługi – UZDRAWIANIE RODOWE

Karma związków

To lekcje, które przechodzisz dotyczące właśnie relacji, związków. Masz trudności czy to w ogóle w wejściu w konkretną relację, czy przyciągasz takich samych, przeważnie toksycznych partnerów. Dzieje się tak, gdyż najprawdopodobniej w którymś ze swoich wcieleń nie ceniłeś danej relacji, dopuściłeś się zdrady czy ty sam byłeś toksycznym partnerem. Teraz takie sytuacje będą towarzyszyć Ci dopóty, dopóki nie uzdrowisz tego. Nie znaczy to, że do końca życia masz takie trudności przeżywać. To od Ciebie zależy, w którym momencie to zrozumiesz i wtedy wreszcie taki harmonijny związek zaistnieje w Twoim życiu. Nie dzieje się to dlatego aby Ci „dokopać” ale dlatego abyś zrozumiał, że Ty jesteś ważny i zasługujesz na miłość, szacunek i zaufanie. Kiedy nauczysz się siebie cenić i stawiać zdrowe granice wtedy i ta karma zostanie zniwelowana. Czyli sobie dasz miłość. Nie trzeba latami odrabiać karmy, czasem wystarczy chwila aby doświadczyć i zrozumieć. Karma – poprzednie wcielenia.

Różne rodzaje karmy

Karma może dotyczyć różnych sfer naszego życia. Może to być tylko karma finansowa, zdrowia czy opisana wyżej, związków. Dotyczyć może tak naprawdę każdej dziedziny życia. Jednak nie znaczy, że możemy zganiać na karmę każde nasze niepowodzenia. Bardzo często bywa i tak, że danej osobie po prostu nie chce się nic robić. Woli siedzieć, narzekać i właśnie szukać winnego w postaci – taka karma.

Przyszliśmy na ten świat aby być szczęśliwymi, aby doświadczać miłości, radości. A te trudności w postaci sytuacji karmicznych mają tylko dać nam równowagę czy pomóc docenić to dobro, które jest lub które wypracujemy w swoim życiu. Żadna dusza nie jest skazana na to, aby całe jej życie było tragiczne. Oczywiście czasem dusze wybierają sobie bardzo trudne wydarzenia ale zawsze pojawiają się możliwości, okoliczności czy ludzie, którzy pomogą danej duszy się z tym uporać. Potrzeba jednak własnego działania, determinacji w kierunku polepszenia swojej sytuacji. Nic samo się nie zadzieje. Nasza karma z poprzednich wcieleń jest tylko dla nas lekcją a nie wyrokiem.

Kim byłem w poprzednim wcieleniu?

Bardzo często ludzie zwracają się właśnie z takim pytaniem. Tak z ciekawości chcą tego się dowiedzieć. Pamiętać należy jednak, że „Góra” nie dopuści nas to dobrej karmy, po to abyśmy czegoś tam nie namieszali. Także zawsze sprawdza się negatywną karmę, czyli dowiadujemy się o wcieleniach, gdzie niekoniecznie byliśmy „dobrzy”. I co wtedy? Nie jest za fajnie dowiedzieć się tak tylko z ciekawości, że kogoś zabiliśmy, że zmarnowaliśmy swoje życie… itp.

To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo tak właśnie z ciekawości możemy „wygrzebać” sobie karmę, która była „uśpiona” i na to wcielenie miała nas nie dotyczyć. Wtedy dodatkowo dokładamy sobie trudne lekcje na to wcielenie. Także zanim, tak z ciekawości, poprosicie o sprawdzenie swoje karmy proponuje dwa razy się zastanowić czy aby na pewno warto…

Kiedy sprawdzać swoją karmę?

Swoją negatywną karmę można sprawdzić tylko wtedy, gdy w obecnym naszym życiu dzieje się coś trudnego. Gdy nie możemy stworzyć dobrego związku lub finansowo czy zawodowo nie możemy się zrealizować. Także w sytuacji, gdy powtarzają się ciągle takie same czy podobne trudne sytuacje. Wtedy ma to sens i może to być ogromna pomoc. Uświadomienie sobie pierwotnej przyczyny danej sytuacji pozwala znaleźć na to rozwiązanie. Jeśli tak jest w Twoim życiu dzieje się coś trudnego i chciałbyś się dowiedzieć czy jest to przyczyna karmiczna, skorzystaj z usługi ANALIZA KARMICZNA.

Karma – poprzednie wcielenia

Nasza negatywna karma przejawiająca się w naszym obecnym życiu ściśle związana jest właśnie z poprzednimi naszymi wcieleniami, jednak należy pamiętać, że codziennie tworzymy sobie nową karmę. jak również codziennie niwelujemy tą wcześniejszą poprzez naszą świadomość, że wszystko zaczyna się i kończy na nas samych. To my jesteśmy kowalami swojego życia i warto o tym pamiętać.

Zapraszam również na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *