Rytuał egipski, rytuał separacyjny, rytuał…

Rytuał egipski, rytuał separacyjny, rytuał…

Rytuał egipski, rytuał separacyjny, rytuał… Jak zwał, tak zwał… i tak nie zadziałał. Takie mniej więcej wiadomości co jakiś czas do mnie trafiają. Ludzie na potęgę wykupują rytuały, które mają zmusić inną osobę do miłości lub do odejścia od żony i kochanki. Skutkiem takich „zakupów” jest tylko, lub aż tylko, zrobienie sobie samemu ogromnej karmy jak również wygenerowanie bardzo silnej negatywnej energii, która prędzej czy później uderzy w zamawiającego.

Rytuał na miłość

Tak, kochani, to nie żaden rytuał na miłość a tylko tak zwana czarna magia. Z miłością nie ma to nic wspólnego. Czy to rytuał egipski czy inny to jest to po prostu czarna magia, Gdybyś Ty, który/która to zamawia kochała tę druga osobę to pozwoliłabyś jej/jemu na wolną wolę, na decydowaniu o sobie, a nie próbowała na siłę uwiązać ją / jego do siebie. Taki rytuał także nie sprawi, że ta osoba Cię pokocha. Jeśli tak się zdarzy, że rytuał taki wykona osoba znająca się na czarnej magii, to tylko energetycznie uwiąże ją do Ciebie i będziesz miała bezwolną, nieszczęśliwą osobę uwiązaną do siebie. Czy naprawdę tego chcesz?..

Wybór Duszy

Nasza Dusza przed wcieleniem wybiera sobie partnerów. I właśnie tego partnera wybrała dla Ciebie. Te wszystkie niepowodzenia, trudy w związku, odejście miało się zadziać, gdyż Twojej Duszy potrzebne były takie doświadczenia. Zatem jeśli tak sobie to Dusza zaplanowała to Twoje wysiłki i ogrom pieniędzy jakie wydasz, spełzną na niczym, a jedynie utworzysz nową, bardzo silną karmę.

Oczywiście, masz wolną wolę ( póki oczywiście ktoś Ci jej nie zwiąże energetycznie ) i nie musisz iść drogą Duszy. Uprzesz się i znajdziesz w końcu taką osobę, której wyjdzie ten rytuał. Ale jeśli nie idziesz drogą Duszy to nie będziesz czuć się zrealizowana/y. Koniec końców, nie przyniesie Ci to szczęścia.

Skutki rytuałów „miłosnych”

Niezależnie czy rytuał zadziała czy nie, powstaje negatywna karma. Gdyż poszła intencja a z nią energia, przypieczętowane jest to bardzo silną energią pieniądza i tylko czekać aż zacznie się sypać w Twoim życiu. Nie tylko sfera uczuciowa ale każda inna może odczuć skutki. Nie chcę tutaj straszyć ale daje wiedzę, że jak coś zacznie się dziać, to aby było wiadomo gdzie jest przyczyna

Oczyszczanie z czarnej magii

Na szczęście każde działanie energetyczne można oczyścić. Przeciąć negatywne więzy i sznury, które zostały wytworzone podczas takiego rytuału i oczyścić wszelką taką „czarną” energię. Pozostaje jeszcze karma, z którą trzeba będzie dać sobie radę samemu. A karmę rozpuszcza się poprzez miłość, taką bezwarunkową miłość. To uświadomienie sobie, że każdy ma prawo kochać kogo zechce. Oddając sobie miłość otwieramy się na kogoś, kto pokocha nas z własnej nieprzymuszonej woli. Oddając miłość drugiej osobie, pozwalamy jej odejść i kochać kogo ona tylko zechce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *