Wróżby na email

wróżba na jedno pytanie
wróżba na jedno pytanie

Kategoria wróżby. Jeśli masz tylko jedno konkretne pytanie, to ta forma wróżby jest dla Ciebie.

Jedna sfera życia

Masz pytania dotyczące jednej sfery życia, np miłość – relacje, praca – finanse, zdrowie? Wybierz tę formę wróżby.

wróżba bez limitów

Dzięki tej formie wróżby masz możliwość uzyskać odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wróżba może być ogólna opisująca Twoje życie uczuciowe, zawodowe, zdrowie, zagrożenia czy możliwości do uzyskania oraz wzbogacona o odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania. Kategoria wróżby.

wróżba partnerska

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat Twojej relacji/związku, to wybierz tę formę wróżby. We wróżbie uzyskasz informacje na temat intencji osoby, o którą pytasz, jej uczucia wobec Ciebie. Dowiesz się co ukrywa, czego oczekuje oraz jak ta relacja ma szanse przejawiać się w przyszłości. Możesz dodatkowo zadać swoje pytania dotyczące osoby, o którą pytasz.

plan życia

Plan życia jest to analiza Twojego obecnego życia zaczynając od dzieciństwa, poprzez wiek średni aż do końca wcielenia. Analiza robiona jest w połączeniu numerologii i kart Tarota. Dowiesz się jaki plan na to wcielenie podjęła Twoja Dusza. Dowiesz się między innymi o Twoich talentach, mocnych i słabych stronach oraz jaką karmę teraz mam do odpracowania i w jaki sposób to zrobić. kategoria wróżby.

.

wróżba karmiczna

Jeśli chcesz sprawdzić z jaką karmą na ten moment się mierzysz związaną z konkretną sferą Twojego życia, lub konkretnych relacji lub konkretnego problemu, to wybierz tę formę.

horoskop tygodniowy

Zamiast czytać horoskopy ogólne, która niestety nie zawsze się sprawdzają. Masz możliwość zamówienia specjalnie dla Ciebie przygotowany horoskop na cały tydzień lub wybrane przez Ciebie kolejne siedem dni. Horoskop przygotowany na poszczególne sfery życia.

Wróżby na żywo

wróżba przez telefon

Taka forma pozwala poczuć się jak na seansie osobistym w gabinecie. Podczas godzinnej rozmowy usłyszysz ogólny przekaz kart dla Ciebie oraz masz możliwość zadawania swoich pytań.

wróżba przez komunikator

Dzięki komunikatorom takim jak Skype, Messenger, WhatsApp jest możliwość video wróżby, także nie tylko słyszysz ale i widzisz jak pracuję. Taka video rozmowa może trwać do godziny czasu.

seans osobisty

Jeśli mieszkasz w okolicach Lublina lub w samym Lublinie to masz możliwość skorzystania z seansu osobistego w moim gabinecie.

Wróżba – filmik na YouTube

konkretne pytanie – konkretna odpowiedź

Raz w tygodniu, w piątki nagrywam filmik z odpowiedziami na konkretne pytania, które wcześniej do mnie trafiają. Masz takie pytanie? Skorzystaj z takiej możliwości.

prywatny filmik

Czytanie Tarota w formie prywatnego filmiku na YouTube. To ogólna analiza Twojego życia oraz odpowiedzi na zadane przez Ciebie Pytania.

Sprawdź, co przyniesie dla Ciebie 2021r. To indywidualne czytanie Tarota na 2021r w formie nagranego filmiku na YouTube. Horoskop przygotowany na wszystkie aspekty twojego życia.

Inne formy

wróżba sms

To szybka możliwość uzyskania odpowiedzi na swoje pytanie na Twój telefon komórkowy.

wieczór panieński

Chcesz urozmaicić ten wyjątkowy wieczór seansem wróżb dla gości lub samej panny młodej? Masz taką możliwość, wejdź dalej i dowiedz się szczegółów.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube