Kurs Reiki

kurs Reiki
Kurs Reiki

Reiki Usui Shiki Rioho

Kurs Reiki w Lublinie. To metoda pracy z energią. Energią, która pochodzi z “Najwyższego Źródła” i przede wszystkim energią, która może nam pomóc w każdym aspekcie życia. Reiki to możliwość pracy, uzdrawiania siebie, swojego życia oraz pomoc dla innych. Wszystko zależy od osoby, która zdecyduje się wejść w tę metodę. To “lekarz”, do którego masz dostęp w każdej chwili. Poprosisz o Reiki i juz ta uzdrawiająca energia płynie poprzez Twoje ręce.

Aby mieć dostęp do tej energii trzeba przejść inicjację u Wielkiego Mistrza Reiki, która polega na podłączeniu kanału reiki do Wyższego Ja osoby zainteresowanej. Inicjacje, szkolenia wykonuje osobiście w Lublinie. Nie prowadzę szkoleń online, a to z uwagi iż uważam, że każda zainteresowana osoba powinna poznać mnie osobiście. Dajecie dostęp do swojej energii i ważne jest abyście mieli pewność, komu. Inicjując osoby w Reiki w pewien sposób biorę odpowiedzialność za te osoby, nie zostawiam ich samych. Jeśli potrzebują rady, mają pytania, które pojawiają się później i zawsze mogą mi je zadać.

Droga Reiki

Wchodząc na drogę Reiki zmieniasz się sam, zmienia się Twoje życie, gdyż podwyższają się Twoje wibracje. Drogę Reiki rozpoczyna się od stopnia I, który to umożliwia już prace z Reiki. Następne stopnie, czyli; II stopień, II specjalistyczny, Mistrz Uzdrowiciel, Mistrz Nauczyciel i Wielki Mistrz poszerzają kanał Reiki, daja dodatkowa wiedzę i umiejętności.

Terminy kursów

Nie ma z góry ustalonych terminów zajęć. Aby kurs Reiki I stopnia się odbył potrzeba minimum 2 osoby zainteresowane i wtedy ustalam dogodny dla wszystkich termin kursu. Natomiast jeśli będziesz chciał dalej zdobywać wiedzę to następne stopnie mogą być już organizowane indywidualnie. Kursy prowadzę w Lublinie, gabinet Naturoterapii, ul. Szafirowa 3.

Jeśli jesteś zainteresowany tym kursem to przejdź na stronę KONTAKT i napisz do mnie lub skontaktuj się ze mną telefonicznie – nr telefonu 507-198-481.

Wielki Mistrz Reiki Agnieszka Janeczko

Zobacz na You Tube jak opowiadam o Reiki.