Kurs Tarota online – grupa

usługi

Kurs Tarota online. Jeśli interesuje Cię Tarot i szukasz wiedzy na ten temat a nie możesz uczestniczyć w kursie stacjonarnym, to właśnie ta forma nauki jest dla Ciebie. Nie jest ważne jaką wiedzę już posiadasz, gdyż zajęcia prowadzę od podstaw.
Na kursie kładę nacisk na intuicyjne poznawanie Tarota oraz uczę jak opowiadać historię zawartą w kartach a nie tylko mówić co znaczą.

Plan zajęć

Zajęcia planuję w grupach 3 osobowych w formie wideokonferencji na Skype.
Czas trwania to 6 spotkań online, tzn co drugą sobotę od godziny 10:00 do 17:00 z dwoma przerwami półgodzinnymi.
Terminy zajęć dostosowuję do potrzeb osób w grupie.

Pierwsze zajęcia – g. 10:00 – 17:00 – poznacie historię Tarota oraz symbolikę umieszczona na tych niezwykłych kartach. Pracować na początku będziemy tylko na Arkanach Wielkich. Zobaczycie jak łatwo można poznać i zrozumieć te karty. Podczas każdych zajęć będzie medytacja z poszczególnymi kartami Arkan Wielkich.

Drugie zajęcia to rozkłady z Arkanami Wielkimi czyli nauka interpretacji tych kart oraz medytacja.

Na trzecich zajęciach poznacie żywioły w Tarocie oraz znaczenia Arkan Małych oraz medytacja.

Czwarte zajęcia to nauka interpretacji Tarota już na całej talii na podstawie podstawowych rozkładów na poszczególne sfery życia człowieka. Zrozumiecie jak łatwo łączy się karty i czyta historię z rozkładu a nie pojedyncze karty. Oczywiście będzie także medytacja.

Piąte zajęcia to nauka rozkładu Koło Astrologiczne, dzięki któremu można zobaczyć całość życia klienta bez zadawania pytań, określenie czasu i chorób. Podczas zajęć będzie także medytacja.

Ostatnie, szóste zajęcia to wiedza jak pracować z klientem oraz zasady BHP i etyki pracy wróżki. Podsumowanie całości kursu oraz ćwiczenia z kartami. Kurs uwieńczony dyplomem.

Zalety takiego kursu

Taki kurs to nie tylko same poznawanie kart Tarota ale przede wszystkim poznawanie siebie poprzez karty tarota, gdyż pracujemy ze sobą i „na sobie”
Materiał jest tak przygotowany, że po ukończeniu tego możesz już samodzielnie wróżyć.

Koszt to 300 zł/ pojedyncze zajęcia *6 = 1800 zł
Opłaty można dokonywać jednorazowo lub w dwóch ratach.
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wpłata zaliczki 100 zł, która będzie odliczona od ostatnich zajęć.
nr konta 05 1140 2004 0000 3602 7704 7984 z dopiskiem zaliczka Tarot i imię i nazwisko. Możliwość wystawienia rachunku.


Jeśli chcecie dowiedzieć się jak czytam Tarota to zapraszam na mój kanał You Tube
Jesteś zainteresowany tym kursem to przejdź na stronę KONTAKT i napisz do mnie lub skontaktuj się ze mną telefonicznie – nr telefonu 507-198-481. Termin następnego kursu do ustalenia, na ten moment zbiera się grupa.

Podręcznik do nauki wróżenia z kart Tarota

Jestem autorką podręcznika do nauki wróżenia z kart Tarota „Życie widziane kartami tarota”, także jeśli szukasz książki, w której będzie zawarta całościowa wiedza potrzeba do nauki wróżenia, to zapraszam do zapoznania się z tą pozycją