Kurs – zostań Szeptunką

zostań szeptunką

Zostań Szeptunką – to kurs, warsztaty, unikatowa wiedza. Szeptucha, Szeptunka to osoba, która zajmuje się uzdrawianiem ciała i Duszy czy odczynianiem klątw i uroków,. Szeptuchy są często uważane za wiedźmy, znachorki lub zielarki. Szeptuchy kojarzone są z Podlasiem, gdzie są szanowane i poszukiwane przez ludzi potrzebujących pomocy. Jednak osoby zajmujące się tą starą słowiańską metodą uzdrawiania żyją i pracują w całej Polsce.

Metody pracy Szeptunek

Szeptuchy w swojej pracy wykorzystują takie metody jak;

Te wszystkie metody mają za zadanie oczyszczenie osoby czy jej domu, jej życia z wszelkich negatywnych energii blokujących zdrowie, radość, spokój i szczęście. I właśnie na tym kursie ta wiedza będzie dostępna dla Ciebie.

Zostań Szeptunką / Znachorem

Oczywiście w szczególności kobiety zajmowały się naturalnymi metodami uzdrawiania jednak i ta dziedzina nie była obca dla mężczyzn. Przecież chyba każdy kojarzy film “Znachor”.

Kurs – Zostań Szeptunką – jest dla osób otwartych na medycynę niekonwencjonalną, którzy chcą przy pomocy tych metod pomagać sobie, swoim najbliższym czy traktować to jako swój zawód. Kurs trwa jeden weekend ( sobota od 10:00 – 18:00 i niedziela 10:00 – 17:00 ) w formie warsztatów. Także wszelkie metody są wypróbowane na sobie nawzajem. Wszystkie “narzędzia” pracy dostępne na miejscu.

Koszt to 900 zł. Rezerwacja miejsca po wpłacie zaliczki 100 zł. Terminy zajęć w zależności od zebrania grupy ( 4 osoby ).

Miejsce – Lublin ul. Szafirowa 3/U2

Informacje i zapisy pod nr telefonu 507-198-481

Prowadząca – Agnieszka Janeczko / wróżka Arkadia