Kurs Tarota w Lublinie.

Witam serdecznie.
Jeśli interesujesz się kartami Tarota zapraszam na organizowany kurs nauki wróżenia z kart Tarota w Lublinie.
Program kursu przygotowany jest tak, że po ukończeniu go bez problemu samodzielnie możesz już pracować z kartami i świadczyć usługi wróżbiarskie. Kurs zakończony jest egzaminem i prócz samych znaczeń kart i symboliki uczę jak w sposób intuicyjny czytać karty Tarota. Uczę jak używać Tarota jako narzędzie terapeutyczne, tak aby nie tylko powiedzieć klientowi co go czeka ale przede wszystkim co może zrobić aby pomóc sobie i polepszyć swoje życie.

Program;


Na kursie poznasz;
– historię Tarota;
– interpretacje Arkan Wielkich i Małych Tarota;
– rozkłady kart umożliwiające interpretacje każdej dziedziny życia, określanie czasu i miejsca;
– Bhp i etyka pracy z kartami
– medytacje z Arkanami Wielkimi.
– metody pracy z klientem

Kurs Tarota – aktualny terminCałościowy kurs Tarota trwa 4 weekendy ( raz w miesiącu ) w godzinach 10:00 – 18:00 z godzinną przerwą na obiad ( sobota i niedziela ). Pierwsze spotkanie;
19-20.09.2020r
Informacje i zapisy pod numerem telefonu 507-198-481.

Opłaty;


Opłaty
Koszt całego kursu czyli 4 weekendy to 4*450 zł = 1800 zł. Opłatę można dokonać jednorazowo, jak również przed każdymi zajęciami w miesiącu, czyli 450 zł za weekend. Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest dokonana wpłata przed każdymi zajęciami lub w pierwszym dniu zajęć.
Aby zarezerwować sobie miejsce w grupie należy wysłać zaliczkę w kwocie 100 zł na konto
Agnieszka Janeczko
Mbank 05 1140 2004 0000 3602 7704 7984
Tytułem „ zaliczka tarot i swoje imię i nazwisko
Zaliczka będzie odliczona od całości kosztu kursu.

Prowadząca;

Na stronie O MNIE macie możliwość zapoznania się z informacjami na mój temat. Poniżej macie także linki do stron, które prowadzę. Na kanale YouTube możecie zobaczyć jak wróżę i taki właśnie sposób wróżenia uczę na swoich kursach.

Podręcznik do nauki Tarota

Jestem autorką podręcznika do nauki wróżenia z kart Tarota “Życie widziane kartami Tarota”. Zawarłam w nim wszystko to co, jest potrzebne aby zacząć prace z Tarotem. Doświadczenia jakie wyniosłam prowadząc kury pomogły mi go tak opracować aby był czytelny, napisany w obrazowy sposób.

Kurs Tarota Online

Dla osób, które maja problem z dotarciem do Lublina jest możliwość uczestniczenia w kursie Online. Kurs taki prowadzony jest poprzez Skype. Jeżeli jesteś zainteresowany kursem online informacje TUTAJ
https://www.facebook.com/lubelskawrozka/
You Tube wróżka Arkadia

Serdecznie zapraszam – wróżka Arkadia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *