Sklep ezoteryczny

Agat – magia kamieni

Agat, jako kamień naturalny oprócz przepięknego połysku i oryginalnej barwy ma szereg zastosować prozdrowotnych. Także biżuteria z tym kamieniem nie tylko dopełni naszą kreację ale i wspomoże energetycznie nasz organizm.

Skąd pochodzi Agat

Ten przepiękny kamień wydobywany jest właściwie na całym świecie, a w szczególności Niemczech, Paragwaju, Meksyku czy USA. Znajdowane są na terenach powulkanicznych, a proces ich tworzenia jest bardzo długi. Występują w wielu kolorach, dla przykładu; beżowy, perłowy, czerwony, szaroniebieski, brązowy czy szary.

Właściwości prozdrowotne Agatu

Kamień ten przede wszystkim pomaga w zachowaniu równowagi emocjonalnej i duchowej. Poprawia kondycje psychiczną. Uspokaja i napełnia pozytywną energią. W zależności od koloru Agatu można go stosować do wzmacniania czakr i organów im przypisanych.

Agat czerwony

I tak, Agat czerwony będzie wzmacniał czakrę podstawy. Wpływać będzie na układ krwionośny i kości. Dodawać będzie energii. Również tego Agatu można użyć do poprawy swojej sfery finansowej i nosić go jako amulet przyciągający obfitość materialną do swojego życia.

Agat brązowy i beżowy

W tym kolorze kamień ten będzie wzmacniał naszą sferę zawodową i sprzyjał przy wszelkiego rodzaju transakcjach. Wpływać będzie na nasze myśli, kondycje emocjonalną i dodawał nam pewności siebie. Mocno doenergetyzowywał.

Agat szaroniebieski i niebieski

Takiego koloru Agato warto mieć, gdy chcemy wyciszenia, uspokojenia i oczyszczenia. Takie kamienie będą tarczą ochronna i jako talizman będą chronić przed wampirami energetycznymi, klątwami czy złorzeczeniami.

Biżuteria z Agatem

Naszyjniki, bransoletki czy kolczyki z omawianym kamieniem nie dość, że cechują się właściwościami leczniczymi oraz ochronnymi to również mogą stanowić piękne dopełnienie naszego ubrania. Ta biżuteria sprawdzi się do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. W zakładce biżuteria ezoteryczna znajdziesz wiele przepięknych i oryginalnych amuletów i talizmanów jako wisiorki, bransoletki, przywieszki. Jest to rękodzieło a nie taśmowa, hurtowa „robota” rodem z Chin. Każdy jest inny i robiony z pasją, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Z jednej strony jest to bardzo oryginalna biżuteria a dodatkowo ma magiczne działanie. Dodatkowo przy zakupie możesz zamówić sobie aby konkretny amulet czy talizman był naładowany Twoją intencją, a to zasadniczo wzmocni jego działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *