Malachit

Malachit – magia kamieni

Malachit to przepiękny naturalny kamień o zielonej barwie. Mówi się, że to kamień równowagi i harmonii. Rozsławiony jest kalo kamień dekoracyjny i ozdobny. Bardzo często używany jest właśnie do wyrobu biżuterii. Jednak to nie tylko ozdoba, bo jak każdy naturalny kamień ma swoje działanie energetyczne.

Zielona barwa Malachitu

Kolor zielony przypisany jest czakrze serca. I właśnie na serce będzie miał zbawienne działanie. Wspomaga nie tylko pracę serca ale pomaga w rekonwalescencji ciała fizycznego ale i emocji. Przy depresjach, obniżonym nastroju, nerwowości będzie działał uspokajająco, odprężająco i napełniał pozytywną energią. Już przecież sam kolor zielony kojarzony jest z uzdrowieniem.

Magiczne właściwości Malachitu

Dawniej wojownicy używali talizmanów z malachitem aby dodać sobie odwagi i wzmocnić swoją siłę. Był używany jako tarcza ochronna pochłaniająca negatywną energię z otoczenia oraz z ciała. Malachit, jako, że ten kamień związany jest z czakra serca można go nosić w intencji przyciągnięcia do swojego życia miłości. Ona także uleczy złamane serce.

Dla kogo ten kamień

  • Dla osób, które szukają uspokojenia, zebrania niespokojnych myśli powinny zaopatrzyć się w ten kamień. Wtedy jasno i wyraźnie zobaczą to, co dzieje się w ich życiu,
  • W sytuacji zagrożenia, takiego realnego ale i spowodowanego własnymi lekami
  • Gdy ktoś źle życzy
  • W czasie choroby i rekonwalescencji
  • W czasie przygotowywania się do egzaminów
  • Jako amulet przyciągający miłość
  • Po trudnych rozstaniach, złamanym sercu

Jakie produkty z Malachitem możesz kupić w naszym sklepie

W zakładce biżuteria ezoteryczna znajdziesz wiele przepięknych i oryginalnych amuletów i talizmanów jako wisiorki, bransoletki, przywieszki. Jest to rękodzieło a nie taśmowa, hurtowa „robota” rodem z Chin. Każdy jest inny i robiony z pasją, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Z jednej strony jest to bardzo oryginalna biżuteria a dodatkowo ma magiczne działanie. Dodatkowo przy zakupie możesz zamówić sobie aby konkretny amulet czy talizman był naładowany Twoją intencją, a to zasadniczo wzmocni jego działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *