tygrysie oko

Tygrysie oko – magia kamieni

Tygrysie oko to kamień niezwykle piękny i majestatyczny. W jego głębi można dostrzec zarys oka. Ten zacnie unikalny amulet jest jedną z wielu odmian kwarcu, która przejawia wiele właściwości prozdrowotnych.

Lecznicze właściwości tygrysiego oka

Kamień jest przede wszystkim polecany osobom, które zmagają się z różnym rodzajem alergii. Amulet wspomaga działanie leków oraz sprzyja w regeneracji organizmu. Ponadto osoby przewlekle chore, osłabione, po różnych zabiegach medycznych czy operacjach powinny zwrócić szczególną uwagę na przedstawiony kamień. Tygrysie oko może pomóc w walce z chorobą oraz z utrzymaniem homeostazy w organizmie. Amulet jest głownie polecany do dolegliwości, które nawiązują do układu oddechowego oraz trawiennego.

Symbolika

W dalekiej przeszłości kamień tygrysie oko był uznawany jako symbol ochrony, który miał ochraniać wojowników przed chorobą i samą śmiercią. Dlatego też współcześnie tygrysiemu oku przypisywane są właściwości lecznicze. Warto wspomnieć o mniej znanym fakcie na temat tego niesamowitego kamienia. Tygrysie oko jest również mocno polecane osobom, które zmagają się z problemami finansowymi, bądź dążą do rozwinięcia swojego biznesu.

Wampiry energetyczne a tygrysie oko

Wampirami energetycznymi można nazwać osoby oddziałujące na nas negatywnie, przekazujące nam negatywną energię, odbierające nam wszelkie chęci do życia. Wampiry często sprawiają nam przykrość, nie odnosimy pożytku z kontaktu z takimi osobami. Przez swoją funkcję ochronną tygrysie oko pomaga nam przeciwdziałać złym energiom płynącym od takich osób, dodaje nam siły do dalszego działania, podnosi nas na duchu oraz oczyszcza nasze myśli.

Biżuteria z tygrysim okiem

Naszyjniki, bransoletki czy kolczyki z omawianym kamieniem nie dość, że cechują się właściwościami leczniczymi oraz ochronnymi to również mogą stanowić piękne dopełnienie naszego ubrania. Ta biżuteria sprawdzi się do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. W zakładce biżuteria ezoteryczna znajdziesz wiele przepięknych i oryginalnych amuletów i talizmanów jako wisiorki, bransoletki, przywieszki. Jest to rękodzieło a nie taśmowa, hurtowa „robota” rodem z Chin. Każdy jest inny i robiony z pasją, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Z jednej strony jest to bardzo oryginalna biżuteria a dodatkowo ma magiczne działanie. Dodatkowo przy zakupie możesz zamówić sobie aby konkretny amulet czy talizman był naładowany Twoją intencją, a to zasadniczo wzmocni jego działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *