6 buław - wróżka Arkadia

6 buław – medytacje z Tarotem

6 buław - medytacje z Tarotem
6 buław

Energia zwycięstwa

6 buław. Och jak lubimy być zwycięzcami. Tłumy osób gratulujących nam sukcesu i cieszący się razem z nami. Czy jest w tym coś złego? …. Oczywiście, że nie. Tak powinno być, że osoby wokół nas także cieszą się z naszego sukcesu. Niestety często tak bywa, że albo te gratulacje są nieszczere albo są próby umniejszania naszego sukcesu. Dzieje się to za sprawa przede wszystkim zazdrości, z jaką nie radzi sobie wiele osób.

Nie wolno się chwalić

Takie słowa słyszymy od dzieciństwa. Powodują one, że wolimy narzekać na swoje życie, mówić o trudach czy problemach, a nie o swoich sukcesach. To powoduje, że osoby z którymi o tym rozmawiamy nie czują się zagrożone lub po prostu jest im lepiej, że innym jest gorzej. Tak bywa na co dzień ale czy tak powinno być?

Energia idzie za uwagą

Skoro głośno wszem i wobec będziemy powtarzać, nawet jeśli to nie prawa, że nam trudno w życiu, że mamy problemy to przecież umniejszając sobie robimy blokady energetyczne i sami sabotujemy swoje sukcesy.

Zatem nie bójmy się wchodzić w energie 6 buław i cieszmy się głośno z naszego sukcesu. Nie zastanawiajmy się czy to komuś się to podoba czy nie. Jeśli ktoś ma problem z tym, że nam się powiodło, no cóż, to jego problem a nie nasz. Poczujmy wdzięczność za nasz sukces i pamiętajmy im więcej wdzięczności w nas, tym więcej powodów do wdzięczności w naszym życiu. Nie chowajmy się za tzw. skromnością. Napracowaliśmy się na ten sukces i mamy pełne prawo tym się cieszyć i dzielić się tą radością. Osoby nam życzliwe będą nas jeszcze w tym wspierać i motywować do dalszych działań. Natomiast te osoby, które same nie potrafią wiele zdziałać, a przez to nie radzą sobie z zazdrością, po prostu powinny przez nas zostać odcięte.

Pamiętajcie, że to co macie w sobie to przyciągacie do swojego życia. Zatem już i teraz odczujcie tę energie płynącą z 6 buław. Przypomnijcie sobie swoje sukcesy i pamiętajcie, że wcale one nie muszą być od razu wielce spektakularne. Ważne aby dla Was stanowiły wartość.

Pytania do siebie

  • Czy potrafię się cieszyć ze swojego sukcesu?
  • Czy potrafię się cieszyć z sukcesu innych?
  • Jak radzę sobie z przegraną?
  • Przegrana motywuje mnie do zwiększenia działań, czy wręcz przeciwnie?
  • Co odbieram jako sukces?

Wszelakich sukcesów Wam życzę i pozdrawiam cieplutko

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *