Koło Fortuny – medytacje z Tarotem

Koło Fortuny - medytacje z Tarotem
Koło Fortuny

Medytacja z Kołem Fortuny

Koło Fortuny – medytacje z tarotem rozpoczyna cykl wpisów na mojej stronie dotyczących energii płynących z tych wspaniałych kart. Tarot to wspaniałe narzędzie aby zobaczyć obiektywnie to, co dzieje się na ten moment w naszym życiu. Losując nawet jedną kartę mamy możliwość dostrzec informacje, które umykają nam w natłoku codziennego dnia.

Dzisiaj wylosowałam kartę Koło Fortuny

Koło Fortuny to energia zmienności. Przecież w naszym życiu jedno jest pewne, a mianowicie to, że wszystko się zmienia. Tak jak po dniu nastaje noc, po zimie wiosna tak i w nas samych codziennie zachodzą zmiany. W naszych komórkach jak i w naszym życiu. Są okresy, gdy jesteśmy szczęśliwi, pełni energii i w doskonałym zdrowiu i są niestety gorsze dni.

Zmienność w naszym życiu

Gdy w tym momencie doświadczasz niepowodzeń, smutku czy bólu, pamiętaj to chwilowe…to się zmieni… Wróć do wcześniejszy tego typu doświadczeń i zobacz, ze takie złe chwile minęły, że po tej „burzy” wyszło słońce. Wyrzucili Cię z pracy czy związek się rozpad to nie koniec świata, to nie koniec wszystkiego. Poczekaj chwilę a zobaczysz, że na nowo zacznie wszystko się układać.


Jeśli w Twoim życiu panuje spokój i harmonia, to ciesz się tym.  układaj tak swoje życie, że gdy przyjdą gorsze dni czy problemy, będziesz na to przygotowany i bez problemy sobie poradzisz. Zobacz, jakie Twoje działania doprowadziły do tego miejsca, bądź uważny a przede wszystkim nie bój się, ze to może się skończyć

Życie to amplituda i od Ciebie zależy jak wielkie będą jej wychylenia. Nie da się utrzymać linii prostej i nie próbuj nawet na siłę tego osiągnąć.

To my jesteśmy kowalami swojego losu


Koło Fortuny zwraca uwagę, że to MY jesteśmy kowalami swojego losu, to od NAS zależy jak to nasze życie będzie wyglądało. Nie zawsze mamy wpływ na pewne sytuacje czy ludzi ale mamy wpływ na to jak to odbierzemy.
Jak to mówią „deszcz pesymistów olewa, a na optymistów pada”.

Na tej karcie Koła Fortuny zauważycie, że aby coś odpowiedniego ‘wygrać” należy zakręcić tym kołem. Jeśli tego sami nie zrobicie, zrobi za Was Los. A los niestety nie zawsze przynosi nam to co chcemy. Nie zdawajmy się tylko na ślepy los i zawalczmy o to czego pragniemy w swoim życiu.

Pięknego dnia wam życzę – wróżka Arkadia

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *