medytacje - wróżka Arkadia

Medytacja oczyszczająca

medytacje - wróżka Arkadia
medytacje – wróżka Arkadia

Medytacja oczyszczająca ma na celu oczyścić nas, naszą energetykę nasze życie z wszystkiego tego co nam jest już niepotrzebna. Pomoże odciąć wszelkie negatywne energie związane z istotami astralnymi, klątwami czy złymi energiami innych osób.

Zapewne, skoro tutaj trafiłeś, wiesz że medytacja każda medytacja daje pozytywne skutki. Czasem potrzebujemy relaksu, wyciszenia, a czasem poprzez medytacje szukamy odpowiedzi na nasze pytania. Poprzez medytacje także możemy uzdrawiać nasze ciało, oczyszczać czakry czy oczyszczać nasza energetykę.

Energia idzie za uwagą

Jak wiesz, energia idzie za uwagą. Jeśli zatem skupisz uwagę na konkretnej intencji i dodatkowo poprosisz o pomoc siły Duchowe to zrealizuje się to czego pragniesz w tej medytacji. Nie bój się, że coś źle zrobisz i nie trzymaj się sztywno wytycznych. Niech w medytacji prowadzi Cię intuicja, a wtedy zadzieje się wszystko to co dla Ciebie najkorzystniejsze.

Medytacja z Archaniołem Michałem

Do medytacji oczyszczającej zaproś Archanioła Michała. Archanioła, który wspomaga każdy proces oczyszczający i który chroni przed negatywnymi energiami. Jeśli zatem podejrzewasz w swojej aurze negatywne energie i chciałbyś się oczyścić, właśnie ten Archanioł w tym dopomoże. Jeśli natomiast dotyczą Cię bardzo ciężkie negatywne energie lub po prostu nie chcesz tego sam robić, to możesz zwrócić się o pomoc do mnie. Tutaj znajdziecie opis usługi.

Przygotowanie do medytacji

Na początku zarezerwujcie sobie odpowiednia ilość czasu, tak aby się nie spieszyć. Wyłączcie telefon oraz poproście domowników aby Wam nie przeszkadzali. Ważny jest Wasz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Przygotujcie swoją ulubiona muzykę relaksacyjną, możecie również okadzić pokój kadzidłem lawendowym. Następnie zapalcie świece, najlepiej w kolorze niebieskim ( kolor Archanioła Michała) i poproście Go swoimi słowami zaczynając;

Archaniele Michale, Archaniele Michale, Archaniele Michale proszę przybądź, proszę o pomoc w ….. ( i tutaj powiedzcie swoja intencję ).

Następnie usiądź wygodnie lub połóż się, zamknij oczy i zacznij świadomie oddychać. Z każdym wdechem niech czysta energia wchodzi do Twojego ciała, a z każdym wydechem niech każde napięcie rozpuszcza się. Oddychaj tak kilka minut. Zwracaj uwagę na odczucia w ciele i kieruj energie wdechu do poszczególnych miejsc. Najpierw do nóg, potem do tułowia, rak, głowy. Poczuj jak te miejsca się rozluźniają, jak napełniają się energią.

Medytacja

Gdy już rozluźnisz się powiedz do siebie:

„ gdy policzę od 5 do jednego wejdę w stan medytacji i będę tam całkowicie bezpieczny… 5….4…..3…..2….1  jestem w medytacji”.

W myślach przenieś się na swoją łąkę, na takie miejsce, gdzie poczujesz się dobrze, bezpieczne. Może to być łąka, polana, plaża. Ważne abyś tam się czuł dobrze. Zobacz jak wygląda to miejsce. Przyjrzyj się szczegółom. Zobacz jaka trawa jest zielona, dotknij jej. Spójrz w żółte słońce i poczuj ciepło na swoim policzku….

Zobacz oczami wyobraźni. Na samym środku polany jest krzesło, usiądź na nim. W tym momencie w Twoją stronę idzie Archanioł Michał, którego zaprosiłeś do tej medytacji. Możesz zobaczyć poświatę osoby lub po prostu wiedzieć, że to On. Nie bój się, oddychaj spokojnie i zobacz lub poczuj jak z chwila pojawienia się energii Archanioła otula Cię niebieskie światło. Powtórz swoją intencję. Niech wszelkie negatywne energie, nici, podczepy zostaną w tym momencie odcięte od Ciebie. Zauważ jak z każdą chwilą czujesz się lżejszy, spokojniejszy. Czujesz się uwolniony.

zakończenie medytacji

Gdy poczujesz, że proces oczyszczania dobiegł końca, podziękuj za to oczyszczenie. A następnie poproś, niech wszystkie oczyszczone miejsca napełnią się czystym światłem. Kiedy uznasz za stosowne wstań, pooddychaj i powiedz

„kiedy policzę od 1 do 5 wyjdę ze stanu medytacji i przeniosę wszystkie pozytywne skutki tej medytacji do swojego codziennego życia, 1….2…..3…..4……5, jestem tu i teraz i otwórz oczy.

Medytacja dobiegła końca, możesz wstać i przejść do swojego codziennego życia. A kiedy znowu poczujesz potrzebę, to nie wahaj się poprosić o pomoc Archanioła Michała.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *