Numerologia

numerologia - wróżka Arkadia

Co to jest numerologia

Numerologia – Można ją nazwać nauką „tajemną”, dzięki której na podstawie daty urodzenia opisuje nasze predyspozycje na to wcielenie. Odczytuje drogę naszego życia, przeznaczenie, którą nasza Dusza wybrała sobie na to życie.

Nie tylko data urodzenia jest tutaj brana pod uwagę ale i nadane Tobie imiona, nazwisko jak i wszelkie pseudonimy, którymi się posługujesz. Jeśli w którymś momencie swojego życia zmieniasz nazwisko to wiedz, że ma to ogromny wpływ na Twoje życie, gdyż poprzez dodatkowe wibracje nowego nazwiska zmieniasz energie, które będą Cię wzmacniać lub osłabiać. Dlatego ważne jest nie tylko znać swoją Drogę Życia, czyli potocznie wibrację numerologiczną urodzeniową ale właśnie spojrzeć w swój portret numerologiczny obliczony na podstawie wszystkich Twoich danych, (czyli imiona, nazwiska, pseudonimy) a wtedy jeśli wyliczone wibracje nie rezonują dobrze z Tobą, to można dodatkowo ustawić dodatkowy pseudonim, dzięki któremu doenergetyzujesz swoje życie i łatwiej będzie Ci przejawiać się i kreować to, czego pragniesz. Jeśli jesteś zainteresowany możesz skorzystać z usługi portret numerologiczny, który przygotuję dla Ciebie.

Droga życia

Jaką wibracją numerologiczną jesteś, czyli jaka jest Twoja Droga Życia wyliczysz poprzez dodanie wszystkich cyfr w swojej dacie urodzenia. Dla przykładu;

15.07.1975 = 1+5+0+7+1+9+7+5= 35= 3+5=8

Dla osoby urodzonej 15.07.1975r Droga Życia, jej osobista wibracja urodzeniowa wynosi 8.

Co można wyczytać z wibracji osobistej

Poniżej znajdziecie linki do opisów poszczególnych wibracji numerologicznych. Jest 9 podstawowych wibracji od1 do 9 i trzy wibracje mistrzowskie, czyli 11, 22, 33. Wibracje mistrzowskie po części mają cechy pojedynczych wibracji czyli 11 to 2, 22 to 4, 33 to 6, jednak to, że są to wibracje mistrzowskie nadaje im wyjątkowości. Osoby z takimi wibracjami to stare Dusze, które wędrują poprzez wcielenia zdobywając ogrom wiedzy i doświadczenia. Nadaje im to swoistej wyjątkowości.

Sprawdź co o tobie mówi Twoja wibracja urodzeniowa

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *