Numerologiczna 1

numerologiczna jedynka - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 1

Numerologiczna jedynka jest z natury wyjątkowo niezależna, a przy tym kreatywna, co czyni z ją prawdziwym pionierem. To osoby charyzmatyczne i przywódcze, które swoimi pomysłami i działaniem potrafią inspirować ludzi wokół. Są bardzo otwarte, chętnie spędzają czas w towarzystwie i poznają nowych ludzi, jednak bardzo nie lubią, gdy ktoś się z nimi nie zgadza. Kompromisy nie sprawiają im przyjemności.

Numerologiczna jedynka niechętnie przyznaje się do błędu i przez długi czas może uparcie usiłować udowodnić swoją rację. Jej upartość często nie pozwala odpuścić, jednak ta cecha sprawia również, że doprowadza wszystkie swoje sprawy do końca. Gdy jej działanie jest przemyślane, odnosi bardzo wiele sukcesów.

Cyfra 1 świadczy także o spontaniczności, przez co czasem mimo potencjału, zbyt szybko i bez wcześniejszego przemyślenia podejmuje ona decyzje. Z drugiej strony spontaniczność w jej charakterze odpowiada także za radość, którą numerologiczna jedynka czerpie z życia. Rutyna działa na nią jak trucizna, dlatego uwielbia podróżować i czerpać z życia tyle, ile tylko jest w stanie. Nie jest to raczej typ spokojnego domatora.

Mocne strony numerologicznej jedynki

Jedynka w portrecie numerologicznym niesie ze sobą inteligencję, umiejętności twórcze i ambicję, którą bardzo trudno jest złamać. Numerologiczna jedynka nie ufa opiniom innych i na każdy temat chce wyrobić sobie własne zdanie. Jest w tym bardzo oryginalna, ponieważ przez takie poszukiwania dochodzi do nietypowych wniosków. Jest także pewna siebie, więc mimo ekscentrycznych zachowań i poglądów, nie podda się presji otoczenia.

Potrafi wyciągać logiczne wnioski i podchodzić do życia w bardzo racjonalny sposób, choć wie także, kiedy może postawić na pełną swobodę w działaniu. Rozsądnie dzieli swój czas pomiędzy obowiązki i zasłużony odpoczynek. Potrafi być zorganizowana i dobrze przygotowana na różne ewentualności.

Słabe strony numerologicznej jedynki

Niestety numerologiczna jedynka bywa egoistyczna, w swoich postanowieniach często nie liczy się ona ze zdaniem ani uczuciami innych ludzi. Bywa, że nie potrafi się dostosować do zasad, których sama nie ustaliła. Jest uparta, więc nawet gdy nie ma racji, trudno jest jej to przyznać.

Jedynka w odpowiednich warunkach może stać się materialistyczna. Lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami, więc jeśli tylko pozwolą jej na to finanse, nie będzie raczej wielbicielką oszczędnego stylu życia. Nie zawsze wie, kiedy powinna powstrzymać się przed wydawaniem zarobionych pieniędzy, przez co chwilami żyje bardzo ryzykownie.

Numerologiczna jedynka prywatnie

Cyfra 1 w portrecie numerologicznym wnosi do prywatnych relacji przywiązanie, szlachetność i sprawiedliwość, chociaż sprzyja również zdominowaniu drugiej osoby. Numerologiczna jedynka, która pracuje nad swoim ego, będzie inspirującym przyjacielem, który obudzi w drugim człowieku nadzieję nawet w najmroczniejszych chwilach. Jeśli jednak pozwoli ona, aby jej egoistyczne predyspozycje wzięły górę nad relacjami, może nie uwzględniać zdania drugiej osoby, postępować jedynie wedle własnego uznania i oczekiwać przystosowania się do jej własnych zasad.

Przy numerologicznej jedynce trudno się nudzić – zawsze ma masę pomysłów, a ambicje nie pozwalają ich porzucać. Bywa zmienna, czasami daje się ponieść chwilowym emocjom, jednak jest też wyrozumiała względem innych. Ma wyjątkowe poczucie humoru i potrafi korzystać ze swojej charyzmy, przez co odnajdzie się w każdym towarzystwie.

Numerologiczna jedynka zawodowo

Przez swoje umiejętności przywódcze jedynki świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Dobrze radzą sobie z pracą pod presją i zarządzaniem zespołem. Rozsądnym planem na karierę numerologicznej jedynki będzie otwarcie własnego biznesu i praca na własny rachunek. Kreatywność, nieszablonowe myślenie a z drugiej strony niechęć do uznawania cudzych zasad tworzy z niej świetny materiał na przedsiębiorcę samodzielnie decydującego o swojej przyszłości.

Jedynki mają zwykle talent do zarabiania. Nie tracą motywacji i ciężko pracują, przez co nie mogą narzekać na swoje zarobki. Jeśli opanują swoje zwyczaje spontanicznego wydawania pieniędzy, mogą oszczędzić duże sumy i żyć na naprawdę wysokim poziomie.

Zobacz inne wibracje;

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Jeden komentarz do “Numerologiczna 1

  1. Nie sądziłam, że numerologia rzeczywiście się sprawdza. Przeczytałam ten artykuł i w 95% pokrywa się to ze mną. Jestem naprawdę w szoku. Dla zainteresowanych polecam też przeczytać gdzie jest jeszcze więcej o numerologicznej 1.
    Ogólnie świetna robota i naprawdę zachęcam do czytania o swojej numerologii 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *