Numerologiczna 2

numerologiczna 2 - wróżka Arkadia
numerologiczna 2

Wibracja numerologiczna cyfry 2

Numerologiczna dwójka to osoba kompromisowa, która zamiast rywalizacji zawsze wybiorze rozmowę i obranie wspólnego celu. 2 świetnie radzą sobie w pracy zespołowej i zwykle wolą dzielić obowiązki z innymi, zamiast samodzielnie sprawować kontrolę nad jakimś zadaniem. Chociaż dwójki lubią towarzystwo innych i nie czują się dobrze samotnie, mają często bardzo rozwiniętą wyobraźnię i zdarza im się żyć we własnym świecie. To typ intelektualisty, który swoje przemyślenia lubi skonfrontować z opinią innych, lecz nie jest przy tym aktywną duszą towarzystwa.

Wibracja cyfry 2 niesie ze sobą bezinteresowność i gotowość do pomocy zawsze, kiedy tego potrzeba. Numerologiczna dwójka to najczęściej osoba skromna, delikatna i cicha, obdarzona niezwykłą sztuką dyplomacji. Chociaż z jednej strony troska o innych ludzi, nie tylko tych najbliższych, jest bardzo pożądaną cechą, bywa, że dwójka nie zna granic w swojej ofiarności. Zdarza jej się pomagać innym kosztem samej siebie, ponieważ nie potrafi odmawiać. Zawsze wierzy w dobre intencje wszystkich wokół, więc niestety łatwo jest ją wykorzystać, a nawet oszukać. Dwójki łatwo ulegają różnym wpływom i czasem tracą kontrolę nad własnym życiem. Jeśli nie pracują nad swoją pewnością siebie, mogą czuć się zupełnie bezradnie.

Mocne strony numerologicznej dwójki

Numerologiczna dwójka to wspaniały przykład życzliwości i cierpliwości. To niemal całkowicie niemożliwe, żeby wyprowadzić ją z równowagi. Jednocześnie jest bardzo oddana i lojalna, przez co potrafi budować relacje pełne miłości i zrozumienia. Dwójka w portrecie numerologicznym to także wdzięczność za wszystko, co przynosi życie, a więc i świadomość własnego szczęścia.

Dwójki są bardzo uczciwe i odpowiedzialne. Nie dopuszczają one do sytuacji, w której mogłyby nie wywiązać się z danych obietnic. Taka postawa przekłada się zarówno na relacje prywatne, jak i na pracę. Dwójka zawsze wypełnia wszystkie powierzone jej obowiązki z należytą starannością. W dodatku ma wyśmienite poczucie estetyki i dobrze radzi sobie z rozumieniem sztuki w różnych jej formach.

Słabe strony numerologicznej dwójki

Cyfra 2 w numerologi to łagodność, ale i nieumiejętność samodzielnego podejmowania decyzji. Numerologiczna dwójka woli zostawiać ważne wybory innym, bywa niezdecydowana i niepewna własnego zdania. Przez niskie poczucie własnej wartości i często pojawiające się kompleksy łatwo traci motywację do pracy i popada w lenistwo.

Żeby dwójka mogła podbudować własną wartość, potrzebuje ona ciągłego uznania ze strony innych osób. Aby je zdobyć, jest w stanie zrobić naprawdę wiele, w tym również posunąć się do kłamstwa. Numerologiczna 2 jest bardzo wrażliwa na krytykę. Nawet zupełnie nieistotne słowa są czasem w stanie zranić jej delikatne uczucia, przez co długo rozpamiętuje sytuacje, które tak naprawdę nie były szczególnie ważne.

Numerologiczna dwójka prywatnie

Cyfra 2 wnosi do portretu numerologicznego romantyczność i wrażliwość. Dwójka to empatyczna marzycielka i pomocna przyjaciółka. Zrobi ona bardzo wiele, aby nie urazić żadnej z otaczających ją osób. Jednocześnie sama często nie potrafi poradzić sobie z różnymi trudnymi sytuacjami, które ją spotykają, przez co potrzebuje wsparcia bliskich. Jej znajomi powinni uważać na słowa, komentując jej zachowanie, wygląd, nawyki, czy jakiekolwiek inne cechy – dwójkę bardzo łatwo jest urazić, choć ona sama nieprędko się do tego przyzna.

Dwójki prywatnie zazwyczaj marzą o szczęśliwej rodzinie i spokojnym życiu. Choć często oddają się marzeniom i czasem trudno je zrozumieć, nie chcą one pozostać same. Niestety jeśli numerologiczna dwójka nie nabierze pewności siebie i nie weźmie swojego życia we własne ręce, może ona mieć wrażenie, że nie ma wpływu na to, co się w nim dzieje.

Numerologiczna dwójka zawodowo

Numerologiczne dwójki pracują, aby zarabiać na życie, jednak nie gonią za bogactwem. Nie są materialistyczne, a ze względu na niskie poczucie własnej wartości nie oczekują zbyt wiele. Zdarza im się pracować za nieadekwatne wynagrodzenie – wszystko po to, aby wywiązywać się ze swoich obowiązków bez konieczności odmowy, co jest dla nich wyjątkowo trudne. Dwójki podchodzą bardzo rozsądnie do swoich finansów i potrafią skutecznie oszczędzać zarobione pieniądze. Jeśli jednak dowiedzą się, że ktoś z ich bliskich potrzebuje wsparcia, prawdopodobnie zupełnie bezinteresownie oddadzą mu większą część swoich oszczędności.

Cierpliwość i wyrozumiałość numerologicznych dwójek czyni z nich wspaniałych nauczycieli, wykładowców, psychologów i terapeutów. Ze względu na wyobraźnię i świetny gust dwójka może stać się także genialnym artystą. Równie dobrze sprawdzi się ona w spokojnych zawodach takich jak bibliotekarz.

Zobacz inne wibracje;

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *