Numerologiczna 3

numerologiczna trójka - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 3

Numerologiczna 3 to urodzona ekstrawertyczka, która nie znosi rutyny i zrobi wiele, aby uniknąć w życiu stagnacji. Trójki zwykle uwielbiają być w centrum uwagi, a ich liczne talenty i zainteresowania sprawiają, że dostają tę upragnioną uwagę od szerokiego grona ludzi. Trójka często chce spróbować w swoim życiu wszystkiego, co tylko możliwe. Z jednej strony to czyni ją wyjątkową i pozwala jej się sporo nauczyć o otaczającym ją świecie, z drugiej zaś sprawia, że szybko nudzi się jednym zajęciem, a jej pasje wydają się być nietrwałe.

Gdy numerologiczna trójka napotyka w swoim życiu trudności, wrodzona kreatywność i pomysłowość pomagają jej pokonać niemal każdy problem dzięki nieszablonowemu myśleniu. Gdy los staje się względem trójki łaskawy i wszystko przychodzi jej z dużą łatwością, szybko staje się leniwa i trudno jest jej zmotywować się do dalszej pracy.

Cyfra 3 w portrecie numerologicznym jest w stanie sprawić, że osoba taka patrzy na świat przez różowe okulary. Choć z jednej strony zyskuje ona dzięki temu wiele pozytywnej energii i optymizmu, czasem trudno jest jej realnie ocenić stan sytuacji, w której się znajduje. Mimo wszystko charyzma trójki sprawia, że jest ona w stanie przekonać do swojej opinii bardzo wiele osób.

Mocne strony numerologicznej trójki

Numerologiczna trójka cieszy się wyjątkową łatwością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Brak jej niepewności i nieśmiałości, przez co jest w stanie naprawdę wiele osiągnąć. Pomaga jej w tym także pozytywne myślenie, które pozostaje niezłomne nawet w trudnych życiowych sytuacjach. Silny charakter wraz z optymizmem i pomysłowością pozwala trójce poradzić sobie nawet z największymi dramatami.

Trójki cechują się mnogością talentów i różnego rodzaju zdolności. Jeśli opanują one swoją niecierpliwość i wytrwają w postanowieniach, mogą wybierać różne drogi swojej kariery. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Słabe strony numerologicznej trójki

Niestety numerologiczne trójki mimo szerokich perspektyw często porzucają swoje plany. Unikają wszelkiego rodzaju zobowiązań na rzecz wolności, która przejawia się czasami niewywiązywaniem się ze swoich obowiązków. Trójki nie przejmują się kierowaną w ich stronę krytyką i choć z jednej strony pozwala im to na zachowanie optymizmu, z drugiej nie zmusza do wyciągania żadnych wniosków na przyszłość.

Chociaż numerologiczna trójka jest w stanie poradzić sobie niemal z każdym problemem, często ma w zwyczaju uciekać od trudności, zamiast aktywnie uczestniczyć w ich rozwiązywaniu. Bywa, że trudno jest jej dostosować się do sytuacji, w której się znajdzie. Pójście na kompromis może być rozumiane przez trójkę jako porażka.

Numerologiczna trójka prywatnie

Chociaż numerologiczna 3 w portrecie numerologicznym nigdy nie oznacza złych zamiarów wobec ludzi, osoby nią obdarzone bywają niestałe w uczuciach. Ktoś, kto jednego dnia będzie dla nich bardzo bliski, w innych okolicznościach może okazać się niepotrzebny. Trójki stawiają wysokie wymagania innym, jednocześnie często idealizując wizerunek najbliższych osób i rozczarowując się ich wadami.

Numerologiczna trójka szybko wybacza i nie kryje urazy. Potrafi bez zbędnych zahamowań rozmawiać o uczuciach i jasno przekazuje swoje myśli. Nie jest zaborcza ani zazdrosna, choć sama potrzebuje zwykle wiele uwagi. Ze zrozumieniem podchodzi do problemów innych ludzi, lecz podczas rozmowy zwykle więcej mówi, niż słucha.

Numerologiczna trójka zawodowo

Trójki ze swoimi mnogimi zdolnościami nie miewają problemów z zarabianiem pieniędzy. Chociaż często na ich kontach gromadzą się spore sumy, nie potrafią oszczędzać. Przewodzi im myśl, że pieniądze są po to, aby je wydawać, więc korzystając z dostępnych środków, zapewniają sobie ciekawe i aktywne życie.

Gdy numerologiczna trójka odnajdzie nową pasję, daje się jej całkowicie pochłonąć. Takie poświęcenie kończy się często szybką stratą motywacji i zmianą kierunku. Jeśli trójka popracuje nad swoją wytrwałością, może wybierać własną drogę kariery z bardzo wielu wariantów. Jej żywe usposobienie zwykle sprawdza się w zawodach artystycznych, lub tych, które wymagają podróżowania po świecie.

Zobacz inne wibracje;

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *