Numerologiczna 4

numerologiczna czwórka - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 4

Numerologiczna 4 jest wyjątkowo konsekwentna, systematyczna i skuteczna w swoim działaniu. Czwórki mają jasno obrane cele i zamierzają zrealizować je poprzez ciężką pracę. Lubią mieć całe swoje życie pod kontrolą, dlatego działają w zorganizowany sposób i planują swoją przyszłość. Czwórki są bardzo odpowiedzialne, a wywiązywanie się ze swoich obowiązków traktują jak punkt honoru. Podejmują się niejednokrotnie trudnych zadań i zrobią absolutnie wszystko, aby wykonać je z należytą starannością.

Cyfra 4 w portrecie numerologicznym zmienia sposób postrzegania stresu. Podczas gdy dla innych cyfr działa on paraliżująco, czwórka pod jego wpływem jeszcze silniej mobilizuje się do pracy, aby możliwie jak najszybciej pozbyć się życiowych trudności. Dla niej praca jest narzędziem, dzięki któremu może uzyskać wszystko, co sobie zaplanuje.

Czwórki to zazwyczaj osoby zamknięte w sobie. Sporadycznie spotykają się one z innymi ludźmi, a i w takich spotkaniach najczęściej upatrują większego sensu, niż jedynie czystej przyjemności. Bywają zimne i oschłe, choć same uważają, że są głównie ostrożne w relacjach z innymi. Chociaż bywają wyjątkowo uparte, unikają konfliktów.

Mocne strony numerologicznej czwórki

Wewnętrzna dyscyplina to najsilniejsza cecha numerologicznej czwórki. Osoba taka jest praktyczna i niezwykle wytrwała w swoich postanowieniach. Dla wyższych celów zawsze pozostaje gotowa do poświęceń. Nigdy nie zawodzi i nawet w trudnych warunkach pozostaje sumienna. Czwórka jest także całkowicie samowystarczalna – nie ufa rzetelności innych i na niej nie polega. Na efekty swojej pracy może czekać całymi miesiącami, a nawet latami. Swoje plany zawsze realizuje.

Numerologiczna czwórka jest wyjątkowo stała w uczuciach, przekonaniach i postanowieniach. Godna zaufania zarówno w relacjach prywatnych, jak i zawodowych. Pracuje, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym.

Słabe strony numerologicznej czwórki

Chociaż w swojej pracy numerologiczna czwórka pozostaje całkowicie niezawodna, zwykle poświęca ona jej całą swoją uwagę. Przez to zaniedbuje inne sfery swojego życia, łącznie z relacjami, a nawet własnym zdrowiem. Gdy coś zmusza ją do zmiany planów, bywa nerwowa. Nie akceptuje kompromisów – wszystko musi być wykonane ściśle według planu i nie uwzględnia przy tym najczęściej opinii innych ludzi.

Nadmiernie rozwinięta ambicja czwórki może prowadzić ją do wyczerpania, braku przyjemności z życia, oraz przykrych rozczarowań. Wszystko, co wiąże się z przyjemnością i nie przynosi praktycznych efektów, czwórka ma tendencję odkładać na później, które zwykle nigdy nie nadchodzi.

Numerologiczna czwórka prywatnie

Osoba z czwórką w portrecie numerologicznym może wydać się zimna i zamknięta, jednak w głębi duszy jest bardzo wrażliwa. Na podstawie swoich przykrych doświadczeń z przeszłości często wyciąga wnioski, z których wynika, że nie warto wychodzić do ludzi z żadną inicjatywą. Z drugiej strony jej stałość jest oparciem dla przyjaciół i rodziny. Żeby czwórka potrafiła się przed kimś otworzyć, musi być całkowicie pewna uczuć drugiej osoby.

Numerologiczne czwórki lubią spokój i ciszę. Nie są duszami towarzystwa, choć cenią sobie lojalnych przyjaciół. Gdy znajdą kogoś, komu mogą zaufać, całkiem możliwe, że relacja taka potrwa nawet do końca ich życia.

Numerologiczna czwórka zawodowo

Przez ciągłą pracę, której oddaje się numerologiczna czwórka, zwykle nie ma ona problemów z finansami. Brak pieniędzy oznacza dla niej brak bezpieczeństwa, który natychmiast musi zostać naprawiony. Czwórka pracuje wytrwale nawet wtedy, gdy warunki wcale jej do tego nie zmuszają. Ona wciąż stara się jednak zrealizować kolejne stworzone przez siebie plany. Szukając kariery dla siebie, numerologiczna czwórka powinna zwrócić uwagę na zawody, które dają jej pewną swobodę w działaniu. Dobrze odnajdzie się ona na stanowiskach kierowniczych lub jako inżynier, przedsiębiorca, albo samodzielny ekonomista.

Zobacz inne wibracje;

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *