Numerologiczna 5

numerologiczna 5 - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 5

Numerologiczna 5 jest wyjątkowo oryginalna i niecierpliwa. Najczęściej piątki działają pod wpływem impulsu i przez większość życia próbują odkryć to, czego nikt wcześniej nie odkrył. Nie patrzą w przeszłość – dla nich życie trwa tu i teraz. Tyczy się to zarówno ich własnych doświadczeń, jak i tradycji, które próbowano im wpoić od dziecka. Piątki odrzucają od dawna znane zasady na rzecz nowych, które mają doprowadzić ich w niezbadane jeszcze miejsca.

Ktoś, kto w swoim portrecie numerologicznym znajdzie cyfrę 5, będzie osobą całkowicie niezależną. Trudno będzie się jej dostosować do cudzych wymagań czy zgodzić się na rutynowe obowiązki. Piątki bywają porywcze, łatwo je sprowokować, a w chwili, gdy poczują nagły przypływ złości, mogą nawet zachowywać się agresywnie. Mimo takich sytuacji nie chowają one urazy i szybko zapominają o nieprzyjemnych starciach.

Piątka nie lubi się przywiązywać ani do ludzi, ani do miejsc. Gdy znajdzie się w sytuacji bez wyjścia i musi na stałe pozostać w jednym miejscu, nigdy do końca nie pogodzi się z takim stanem rzeczy i pozostanie głęboko nieszczęśliwa.

Mocne strony numerologicznej piątki

Numerologiczna piątka to kreatywna i inteligentna osoba o niezwykle chłonnym umyśle. Kiedy coś ją zainteresuje i zechce się tego nauczyć, prawdopodobnie opanuje daną dziedzinę znacznie szybciej, niż ktokolwiek inny. Twórcze i otwarte podejście do życia sprawia, że piątki odrzucają utarte już ścieżki, dzięki czemu zawsze istnieje szansa, że odkryją coś przełomowego.

Piątka w swoim działaniu postępuje bardzo odważnie, nie obawia się konsekwencji, przez co jest w stanie bardzo wiele załatwić i doprowadzić sprawy do końca. Ma niezwykle silną energię życiową i uwielbia ciągłe zmiany, dzięki czemu świetnie radzi sobie w nagłych okolicznościach.

Słabe strony numerologicznej piątki

Impulsywność i nerwowość piątki połączona z jej niecierpliwością sprawiają, że często działa w sposób nieprzemyślany i lekkomyślny. W stawianych sobie celach niestety nie jest wytrwała, co często przeszkadza jej w osiągnięciu sukcesu. Szybko porzuca jedną pasję dla innej, która, choć miała stać się jej życiowym przeznaczeniem, okazuje się kolejnym słomianym zapałem.

Numerologiczne piątki unikają zobowiązań zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nawet wtedy, gdy zdecydują się na wykonywanie rutynowych obowiązków, szybko może się okazać, że nie będą one w stanie się z nich wywiązać ze względu na swoją osobowość, która wymaga swobody i wolności.

Numerologiczna piątka prywatnie

Piątki są bardzo towarzyskie, jednak mają ograniczone grono zaufanych przyjaciół. Wszystko dlatego, że nie poświęcają one zbyt wiele czasu na zgłębianie relacji z innymi ludźmi. Piątki w relacjach romantycznych są nieśmiałe i nieświadome swoich zalet, chociaż przyciągają do siebie liczne wielbicielki lub wielbicieli. W głębi duszy piątki są bardzo romantyczne, lecz sporadycznie mówią o swoich uczuciach.

Osobowość 5 powoduje, że w ich towarzystwie trudno jest się nudzić, ponieważ mają mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu. Jeśli jednak trafią na kogoś, komu nie podoba się ich inicjatywa, prawdopodobnie nie będą oglądać się za siebie i same zrobią to, na co mają ochotę. Piątki lubią burzliwe relacje, nawet jeśli ma to oznaczać ciągłe sprzeczki.

Numerologiczna piątka zawodowo

Numerologiczna 5 nie przywiązuje się do pieniędzy ani przedmiotów i nie marzy o bogactwie. Ze względu na pojętność zarabianie przychodzi jej z łatwością, jednak nie oszczędza i rzadko planuje własną przyszłość. Ważna jest dla niej praca, w której może się wykazać i spełniać swoje ambicje. Jednocześnie nie toleruje zakazów ani nakazów, chce działać wyłącznie według własnego uznania, więc potrzebuje swobody.

Piątki sprawdzą się w zawodach, które wymagają ciągłych podróży. Z łatwością radzą sobie z handlem, o ile wiąże się on z regularnym poznawaniem nowych ludzi i zmianą miejsc pracy. Numerologiczna piątka może być także osiągającym sukcesy sportowcem.

Zobacz inne wibracje;

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *