Numerologiczna 6

numerologiczna 6 - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 6

Numerologiczna 6 jest bardzo łagodna, opanowana i harmoniczna. Poukładane wewnętrznie czują potrzebę bezinteresownej pomocy innym i są gotowe do poświęceń w imieniu swoich bliskich. Choć na co dzień są bardzo ugodowe i bezkonfliktowe, nie lubią opowiadać się po żadnej ze stron ani inicjować kłótni, gdy poczują się zagrożone, potrafią zachować się w silnie agresywny, obronny sposób. Osoba z szóstką w portrecie numerologicznym jest godna zaufania i ogólnie lubiana w towarzystwie przez swoją sympatię, towarzyszący jej uśmiech i życzliwość. Jeśli jednak wejdzie z kimś we wrogie relacje, jej stosunek do takiej osoby może wyglądać zupełnie odwrotnie.

W życiu szóstka kieruje się zwykle ideałami i chęcią czynienia dobrych rzeczy, choć przez swoją wielkoduszność bywa ona wykorzystywana. Ma silny charakter i jest pewna swojego zdania, jednak w osiągnięciu sukcesu zawodowego i prywatnego najczęściej przeszkadza jej lenistwo i pojawiające się niekiedy kompleksy. Z negatywnymi uczuciami szóstki lubią walczyć samotnie i dopiero po przemyśleniu trudnych kwestii i wyciągnięciu logicznych wniosków konfrontują one swoje opinie ze zdaniem innych ludzi.

Mocne strony numerologicznej szóstki

Numerologiczna szóstka jest altruistyczna, skora do poświęceń w imię większego dobra, wyrozumiała i wrażliwa. Jej bezinteresowne działania przyciągają do niej wielu przyjaciół, więc rzadko czuje się ona samotna. Szóstka jest często artystyczną duszą, która lubi się rozwijać w różnych sferach swojego życia. Przyjemność sprawia jej także praca nad własnymi wadami.

Szóstki potrafią układać realistyczne marzenia, które szybko przeradzają się w plany z konkretnym schematem działania. Są w stanie zrealizować praktycznie każdy swój cel, jeśli tylko znajdą w sobie wystarczające pokłady motywacji. Potrafią logicznie i trzeźwo patrzeć na otaczający je świat, a w wyrażaniu swoich uczuć zawsze pozostają szczere.

Słabe strony numerologicznej szóstki

Chociaż szóstka ma wszystkie umiejętności, których może potrzebować, aby zrealizować swoje plany i osiągnąć życiowy sukces, często w nieskończoność przekłada je w czasie ze względu na zwykłą wygodę. Nie jest ona osobą szczególnie ambitną i niestety mimo ogromu możliwości zadowala się byle osiągnięciem. Z natury jest dość leniwa i czasem zachowuje się nieodpowiedzialnie.

Mimo że szóstka w relacjach jest bardzo szczera co do swoich uczuć, w innych sferach życia skłonna jest skłamać dla własnej wygody. Bardzo krytycznie ocenia zachowania innych ludzi, a swoje opinie wyraża bez zastanowienia, przez co zdarza jej się przypadkiem zranić kogoś bliskiego. Z jednej strony lubi się rządzić, z drugiej bywa ugodowa, żeby nie musieć zmuszać się do wysiłku.

Numerologiczna szóstka prywatnie

Cyfra 6 w portrecie numerologicznym wprowadza do życia lojalność, szczerość i chęć niesienia pomocy. To z tego powodu szóstki uważane są za wspaniałych przyjaciół, na których zawsze można polegać. Do relacji, czy to przyjacielskich, czy romantycznych, podchodzą one bardzo poważnie. Chociaż bywają uznawane za niestałe w swoich uczuciach, tak naprawdę poszukują kogoś, kto całkowicie je zrozumie. Gdy już znajdą taką osobę, ich relacja trwać będzie przez całe lata.

Szóstka to wspaniały rozmówca, który potrafi uważnie słuchać. Bywa, że bliscy zasypują ją z tego powodu własnymi problemami, zaś ona często nie potrafi upomnieć się o uwagę. Z drugiej strony sama wyolbrzymia własne problemy i choć stara się patrzeć pozytywnie w przyszłość, potrzebuje motywacji, aby poradzić sobie z trudnościami.

Numerologiczna szóstka zawodowo

Dla numerologicznej szóstki pieniądze są sposobem na spokojne i wygodne życie, ale nigdy celem samym w sobie. Praca podobnie jak finanse ma zapewnić jej jedynie stabilność i bezpieczeństwo. Chociaż szóstka chętnie podejmie się pracy w zawodzie, który pozwoli jej się realizować, równie dobrze zadowoli się zajęciem, które nie będzie wymagało od niej zbyt wiele. Ważne jest, żeby zarabiać na życie, a pasjami numerologiczna szóstka może zająć się w swoim czasie wolnym.

Szóstki dobrze odnajdują się w różnych dziedzinach sztuki, dlatego z powodzeniem mogą rozwijać się w muzyce, poezji czy malarstwie. Przez cierpliwość, którą darzą innych ludzi, będą także świetnymi nauczycielami.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *