Numerologiczna 7

numerologiczna 7 - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 7

Numerologiczna 7 jest obdarzona nieprzeciętną inteligencją, którą potrafi świetnie wykorzystywać. Siódemka bywa typem milczącego obserwatora, który ze wszystkiego, co dzieje się wokoło, wyciąga bardzo konkretne wnioski. Dużo rozmyśla na filozoficzne tematy i samej sobie zadaje wiele pytań o naturę otaczającego ją świata. Ma ogromny dar intuicji i to nim najczęściej kieruje się w życiu. W towarzystwie czasem uchodzi za samotnika i dziwaka, ponieważ niewiele mówi i nie wykazuje zainteresowania sprawami materialnymi. Chętnie za to rozwija swoją duchowość.

Siódemka jest bezwzględną perfekcjonistką. Wykonywane przez nią zadania zawsze dopina na ostatni guzik. W dziedzinie, która ją interesuje, stara się osiągnąć absolutne mistrzostwo. Ponieważ we wszystkim, czym się zajmuje, chce być najlepsza, ciężko znosi krytykę – gdy usłyszy krytyczne słowa na swój temat, może zachować się bardzo nieuprzejmie. Jeśli poczuje się obrażona, raczej nieprędko zakopie topór wojenny, co więcej, może nawet planować zemstę. Czasem siódemka uchodzi za zarozumiałą.

Mocne strony numerologicznej siódemki

Inteligentna numerologiczna siódemka lubi zdobywać nową wiedzę, szukać wartościowych informacji i poszerzać swoje horyzonty. Szybko przyswaja obce tematy, jest rozsądna i obeznana w wielu dziedzinach. W działaniu jest perfekcjonistką, która nigdy nie korzysta z półśrodków. Gdy coś ją zainteresuje, prawdopodobnie już niedługo będzie wiedzieć o tym niemal wszystko.

Siódemka jest niezależną indywidualistką. Wierzy we własne siły, a swoją pracą jest w stanie osiągnąć bardzo wiele. Nie jest ona podatna na wpływy innych ludzi. Nawet w obliczu silnej krytyki zachowuje własne zdanie, chociaż potrafi także wyciągać wartościowe wnioski z sytuacji, w których się znajdzie. W swoich obserwacjach siódemka jest spostrzegawcza, uczy się na cudzych błędach i rozsądnie planuje własne działania.

Słabe strony numerologicznej siódemki

Siódemka często izoluje się od ludzi i zachowuje się w zarozumiały sposób, przez co może nie być lubiana w towarzystwie. Dodatkowo sama dość pesymistycznie patrzy w przyszłość i melancholijnie podchodzi do życia, dlatego miewa depresyjne nastroje. Niestety jej zwyczaje zwykle nie sprzyjają dobremu samopoczuciu psychicznemu.

Chociaż cyfra 7 w portrecie numerologicznym wprowadza do życia inteligencję i skłonność do przemyśleń, wiąże się ona także z oderwaniem od rzeczywistości. Czasem ma to tak duży wpływ na życie numerologicznej siódemki, że trudno jest jej ocenić, na czym rzeczywiście powinna skupić swoją uwagę. Dodatkowo przerośnięta ambicja każe jej być we wszystkim najlepszą, a kiedy się to nie udaje, siódemka przeżywa dotkliwą porażkę.

Numerologiczna siódemka prywatnie

Melancholia i poświęcanie swojego czasu na przemyślenia nie idą zwykle w parze z zawieraniem licznych znajomości i tak też właśnie jest w przypadku numerologicznej siódemki. Najczęściej ma ona jednego lub dwóch bliskich przyjaciół, którzy patrzą na świat przez podobną perspektywę. Zatem dobrze rozumieją tematy interesujące taką osobę. W większych grupach siódemka może zostać uznana za chłodną i wyobcowaną, chociaż jednocześnie uprzejmą i dobrze wychowaną.

W bliższych relacjach numerologiczne siódemki są wrażliwe i zaangażowane, choć miewają trudności z rozmowami o uczuciach. Chętnie pomagają swoim bliskim i udzielają im porad. Miłość musi być dla nich podparta głęboką przyjaźnią, dlatego siódemki rozpoczynają jedynie te związki, które tratują bardzo poważnie.

Numerologiczna siódemka zawodowo

Dla siódemek pieniądze są jedynie narzędziem mogącym zapewnić im spokojne życie. Mają one wybredny gust i lubią móc pozwolić sobie na duże wydatki, jednak nigdy nie zmierzają do otaczania się wartościami materialnymi. Zwykle nie są one najlepsze w zarządzaniu budżetem, chociaż zawsze starają się podchodzić do finansów rozsądnie i nie ryzykować stanięcia na skraju bankructwa. W pracy doceniane są za swoją solidność w wykonywaniu zadań i ponadprzeciętną wiedzę, przez co nie miewają problemów zarobkowych.

Siódemka może dążyć do pracy na swój własny rachunek, jednak również jako współpracownik radzi sobie bardzo dobrze i jest godna zaufania pracodawcy. Potrzebuje ona spokojnego zawodu, w którym nie będzie poddawana presji. Dobrze odnajdzie się w nauce, medycynie, jak i szeroko pojętej literaturze i pracy ze słowem pisanym.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *