Numerologiczna 8

numerologiczna 8 - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 8

Numerologiczna 8 jest uznawana przede wszystkim za osobę wyjątkowo odpowiedzialną i pracowitą. Zawsze wywiązują się ze wszystkich powierzonych im obowiązków i są godne zaufania pracodawcy, współpracowników, ale także rodziny, która liczy na zapewnienie stabilności finansowej. Ósemka to zwykle urodzony przedsiębiorca chcący przez swoją pracę zarabiać duże pieniądze i zdobyć prestiż. Uparcie dąży ona do osiągnięcia zaplanowanego sukcesu. Potrafi myśleć praktycznie i nie ryzykować, nawet w obliczu dużej szansy. Rozsądnie kalkuluje ona zyski i straty, dzięki czemu unika rozczarowań. Jednocześnie ósemka nie obawia się porażek – to one ją motywują, pozwalają wyciągnąć wartościowe wnioski i pracować coraz skuteczniej.

Dla ósemki relacje z innymi, rodzina i przyjaciele to dodatek w życiu, które skupia się na efektywnej pracy. Uważa ona, że pieniądze są w stanie zapewnić człowiekowi szczęście, dlatego dąży do nich za wszelką cenę. Jest przy tym całkowicie samowystarczalna, a leniwe podejście innych ludzi głośno krytykuje. Numerologiczna cyfra 8 potrafi racjonalnie organizować różne sfery życia, w którym rozrywka jest często całkowicie pomijana.

Mocne strony numerologicznej ósemki

Ósemki obdarzone są niezwykłym zmysłem do interesów, który dodatkowo uzupełniają praktycznym myśleniem i swoją pracowitością. To dzięki tym cechom są w stanie osiągnąć wszystko, co sobie zaplanują. Każdy, kto ma cyfrę 8 w swoim portrecie numerologicznym, wie dobrze, że w życiu nie dostanie niczego za darmo. Osoby takie są zmotywowane do pracy na swój własny sukces i nie zadowalają się byle osiągnięciem. Są przy tym uparte, wiedzą dobrze, czego chcą i nie załamują się po porażce.

Numerologiczna ósemka jest ceniona za swoje umiejętności organizacyjne tak w pracy, jak i w domu. Świetnie planuje finanse, a nawet swój własny czas. Jeśli ustawi sobie odpowiednie priorytety, znajdzie chwilę i dla pracy, i dla swoich bliskich.

Słabe strony numerologicznej ósemki

Cyfra 8 w portrecie numerologicznym niesie ze sobą bezkompromisowość i nieustępliwość, które, chociaż bywają pomocne w osiąganiu wyznaczonego celu podczas pracy, nie zawsze dobrze wpływają na prywatne relacje. Ósemka może nie rozumieć problemów innych osób, jednocześnie wymagając od nich gotowości do sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków. Ona sama dąży do celu, nie zważając na środki.

Ósemka czasem uważa siebie samą za nieomylną. Przez to nie dopuszcza do głosu innych i nie bierze pod uwagę ich spostrzeżeń. Zdarza się także, że myśli wyłącznie o sobie i zachowuje się egoistycznie. W tym wszystkim brak jej równowagi w życiu – większość, jak nie nawet całą swoją energię poświęca na pracę, więc jej bliscy mogą czuć się zaniedbani, a ona sama nie znajduje czasu na odpoczynek i rozrywkę.

Numerologiczna ósemka prywatnie

Chociaż ósemka jest bardzo hojna względem swoich bliskich i zawsze chętnie udzieli im pomocy w trudnych sytuacjach, na co dzień może bywać zaborcza i zazdrosna. Powinna ona pracować nad tym, aby nie traktować bliskiej osoby jak swoją własność i pozwolić jej mieć własne zdanie. Numerologiczna cyfra 8 nie poświęca ludziom zbyt wiele czasu, jednak w dobrze rokujące relacje silnie angażuje się emocjonalnie.

Ósemce trudno będzie wybaczyć cokolwiek, przez co poczuła się urażona. Jest to z reguły osoba dość mściwa nawet wówczas, gdy krzywda, której doświadczyła, nie była tak naprawdę szczególnie dotkliwa. Jeżeli bliska osoba podda ich związek próbie, prawdopodobnie ósemka nie będzie chciała kontynuować takiej relacji i całkowicie straci wcześniejsze zaufanie.

Numerologiczna ósemka zawodowo

Ósemki to bardzo cenieni pracownicy wykonujący swoje obowiązki starannie i dokładnie. Do wszystkiego podchodzą z odpowiednim planem, który nie zakłada żadnego ryzyka. Wolą korzystać ze starych sprawdzonych sposobów, niż próbować czegoś o niepewnym efekcie. Nawet jeśli takie podejście zakłada dłuższą i cięższą pracę, liczy się przewidywalny skutek opracowany z wyjątkową dokładnością. Dla nich celem jest zarabianie dużych pieniędzy, zdobycie wysokich stanowisk i uzyskanie zasłużonego prestiżu.

Ósemka cechuje się umiejętnościami zarządzania zespołem, przez co jest urodzonym liderem lub kierownikiem. Sprawdzi się także świetnie na stanowisku rekrutera dzięki swojemu krytycznemu spojrzeniu i uważności podczas obserwowania innych ludzi. Równie dobrze może założyć własną firmę lub poszukiwać własnego miejsca w ekonomii.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *