Numerologiczna 9

numerologiczna 9 - wróżka Arkadia

Wibracja numerologiczna cyfry 9

Numerologiczna 9 jest nadzwyczaj wrażliwa i przejmuje się każdą krzywdą, której jest świadkiem. Walczą one o sprawiedliwość i dobre traktowanie nie tylko dla siebie i swoich bliskich, ale także dla wszystkich istot żywych na tym świecie. Dziewiątka to osoba bardzo szlachetna, postępująca ściśle według własnych zasad moralnych. Żaden cel nie tłumaczy dla niej kłamstwa czy innych tego typu zachowań. Nie robi tego ze względu na konsekwencje – cyfra 9 w numerologii wprowadza uduchowienie i rozwój, który zwyczajnie nie godzi się na złe postępowanie.

W towarzystwie dziewiątka jest życzliwa i uważa, żeby nikogo nie urazić. Jeżeli tylko wystąpi taka potrzeba, gotowa jest pomóc zupełnie obcym ludziom, a nawet wrogom. Jej dobroduszność bywa niestety czasem wykorzystywana przez bardziej podstępne osoby. Mimo tego numerologicznej dziewiątki nie można nazwać naiwną – zazwyczaj potrafi ona zrozumieć, czym kierują się w swoim działaniu inni, jest jednak uległa i bywa, że nie potrafi odmawiać.

Numerologiczna cyfra 9 wprowadza do życia niezależność i ciekawość świata. Dziewiątki są entuzjastyczne i ekscytuje je wszystko to, co nowe. Chociaż lubią ludzi, często wolą spędzać swój czas w odosobnieniu. Nie lubią dostosowywać się do czyichkolwiek zasad, przyjemniejsze jest dla nich ich własne towarzystwo, w którym mogą snuć optymistyczne marzenia o przyszłości.

Mocne strony numerologicznej dziewiątki

Z całą pewnością numerologiczna dziewiątka wyróżnia się empatią i gotowością do niesienia pomocy. Jest w stanie poświęcić własny czas, pieniądze i wygodę, aby ułatwić życie komuś, kto nie jest w równie komfortowej sytuacji co ona. Dziewiątki nie mają zbyt wielkich wymagań odnośnie wygody własnego życia, przez co radzą sobie w każdych okolicznościach. Są też ostrożne i oszczędne.

Cyfra 9 wnosi ze sobą również odpowiedzialność. Powierzając zadanie numerologicznej dziewiątce, można być całkowicie pewnym, że wykona je sumiennie i terminowo. W swoim wolnym czasie lubi się ona rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Potrafi bardzo śmiało marzyć i jeśli tylko znajdzie w sobie wystarczające pokłady determinacji, energii nie braknie jej nawet podczas podróży dookoła świata.

Słabe strony numerologicznej dziewiątki

Dziewiątka często chodzi z głową w chmurach, przez co nie zawsze poświęca swoją uwagę sprawom naprawdę istotnym. Chociaż z zewnątrz wydaje się uprzejma i taktowna, gdy ktoś bardziej się do niej zbliży, szybko pozna jej kapryśną stronę. Potrafi zachowywać się arogancko i konfliktowo, kiedy czuje się niezadowolona. Jej działania nie zawsze są w pełni przemyślane, a winę za ewentualne porażki zrzuca na innych lub po prostu los. Ma trudności z dostrzeżeniem własnych błędów, w dodatku nawet nad niewielkimi potknięciami potrafi rozpaczać przez bardzo długi czas.

Numerologiczna dziewiątka bywa także ciekawska. Zdarza jej się wtrącać w nie swoje sprawy i dawać rady tym, którzy wcale o nie nie proszą. Z drugiej strony sama jest podatna na wpływy i manipulacje. Łatwo przekonać ją do czegoś, czego sama nigdy by nie zrobiła, a jej brak asertywności prowadzi ją niejednokrotnie w złym kierunku.

Numerologiczna dziewiątka prywatnie

Chociaż dziewiątki są bardzo pomocne i otwarte, niewielu ludzi dopuszczają do siebie zbyt blisko. Cenią one własną niezależność, przez co bywają uznawane za niestałe w uczuciach. Aby dziewiątka zbudowała z kimś silny i szczęśliwy związek, powinna znaleźć partnera o podobnych przekonaniach. Nie lubi ona rozmawiać o emocjach, ani okazywać uczuć, tym bardziej publicznie.

W małym gronie bliskich przyjaciół numerologicznej dziewiątki to zwykle ona dominuje. Lubi znać szczegóły cudzego życia i zaskakiwać swoją pomysłowością na rozwiązywanie problemów. Jest bardzo sentymentalna, przez co często jej relacje spajają wspólne przeżycia w przeszłości. Wobec bliskich jest niezwykle lojalna i nie wyobraża sobie zawieźć ich zaufania.

Numerologiczna dziewiątka zawodowo

Dziewiątki mają talent do zarabiania pieniędzy, chociaż potrzebują pracy, która zapewni im ciągły ruch. W finansach numerologiczna cyfra 9 jest rozsądna, ale również hojna. Pieniądze są dla niej środkiem do wygodnego życia, więc często nie widzi powodu, dla którego miałaby je oszczędzać. Stara się być bezinteresowna i podziwia tę cechę u innych, jednocześnie krytykując tych, którzy kierują się w życiu chęcią zdobycia bogactwa.

Dziewiątka lubi pracę z ludźmi, jednak najbardziej ceni sobie uczucie bycia potrzebną. To sprawia, że czuje się dowartościowana i zmotywowana. Pomimo tego odnajdzie się także w samotnej pracy, o ile ta pozwoli jej się rozwijać. Dobrze będzie czuć się w zawodzie terapeuty albo pielęgniarki. Może poszukać miejsca dla siebie w pracy z dziećmi lub bazując na jej potrzebie wolności, wybrać zawód przewodnika wycieczek.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *