Wibracja mistrzowska 11

wibracja mistrzowska 11 - wróżka Arkadia

Mistrzowska wibracja numerologiczna liczby 11

Wibracja mistrzowska 11 to odważne, a zarazem pełne empatii działanie. Jedenastka dzięki swojej wrodzonej charyzmie potrafi z łatwością przekazywać szlachetne ideały innym ludziom i zarażać ich pasją do pozytywnego patrzenia w przyszłość. W dyplomatyczny sposób rozwiązuje wszelkie kłótnie, a z innymi problemami radzi sobie w pomysłowy, nieszablonowy sposób. Mistrzowska wibracja 11 wprowadza do życia bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, z której numerologiczna jedenastka korzysta, jak z życiowego kompasu. Działa ona wedle ściśle określonych zasad moralnych i uznawana jest za osobę szlachetną.

Numerologiczne jedenastki to marzyciele, którzy potrafią swoje wizje przekształcać w realne plany, a następnie w konkretne działanie. Świat marzeń jest dla nich tak ważny, że potrafią latami oszczędzać, aby móc wprowadzić w życie najśmielsze pomysły. Mimo wszystko nie załamują się w obliczu porażki. Z nieudanych przedsięwzięć potrafią wyciągać logiczne wnioski, zaś do sukcesów podchodzić skromnie. Każda numerologiczna jedenastka powinna mieć obrany swój własny indywidualny cel – jeśli go straci, może stać się niespokojna, lękliwa i zestresowana. Bez planu zdarza jej się działać chaotycznie i wbrew własnym zasadom.

Mocne strony numerologicznej jedenastki

Najsilniejszą cechą numerologicznej liczby 11 jest intuicja, empatia i bezinteresowność. Jedenastki nie oczekują pochwały ani nie liczą na nagrody. One po prostu z natury są dobroduszne, lecz jednocześnie nie pozwolą się wykorzystać. Obdarzone wyjątkową inteligencją i rozsądkiem potrafią odczytać plany drugiego człowieka i asertywnie odmówić, jeśli wyczują, że kierują nim złe intencje. Jedenastki mają mądre podejście do życia, które pozwala układać im logiczne plany na własną przyszłość.

Pełne energii życiowej potrafią ciężko pracować, aby urzeczywistnić wszystko, co sobie wymarzą. W dążeniu do celu są bardzo uparte, choć nie przejawiają tej cechy w relacjach z innymi. Na numerologicznej jedenastce może polegać każdy, w tym również ktoś, kto nie jest jej szczególnie bliski. Nikomu nie odmawia ona pomocy, jeśli tylko wie, że druga osoba rzeczywiście jej potrzebuje.

Słabe strony numerologicznej jedenastki

Gdy jedenastka pogubi się we własnych planach, może działać chaotycznie i na oślep. Brak jasnego celu i widocznych efektów pracy sprawia, że szybko czuje się niedowartościowana. Na co dzień zdarza jej się myśleć niepraktycznie – zbytnio oderwana od rzeczywistości buja w obłokach, a po zderzeniu z realnym światem materialnym staje się melancholijna, przygnębiona i depresyjna. Ponieważ numerologiczna 11 niesie ze sobą dużą odpowiedzialność, może ona czuć się także zestresowana. Wówczas niewiele jest w stanie pomóc jej się odprężyć.

Chociaż mistrzowskie jedenastki uważane są za skromne, zdarza im się tracić wewnętrzną równowagę i w obliczu pochwał stać się egoistycznym człowiekiem pełnym dumy z własnych osiągnięć. Niektóre z nich uważane są za dziwaków lubujących się w wyniosłych ideach, a ci nie przyciągają do siebie zbyt wielu ludzi.

Numerologiczna jedenastka prywatnie

Mistrzowska wibracja liczby 11 wnosi do życia towarzyskość i szczerą chęć do otaczania się ludźmi. Jedenastka ma zwykle bardzo wielu znajomych i kilku zaufanych przyjaciół, którzy podzielają jej poglądy na temat świata. W dodatku jest ona bardzo pomocna i hojna, lubi pomagać w rozwiązywaniu problemów, słuchać zwierzeń i snuć wspaniałe wspólne plany na przyszłość.

Jedenastka potrzebuje czasu, aby w pełni zaufać drugiemu człowiekowi. W relacje, szczególnie romantyczne, nie angażuje się od razu. Rozwija je stopniowo, krok po kroku, żeby ostatecznie ofiarować drugiej osobie całe swoje serce. Niestety jest dość niepraktyczna, dlatego najlepsze związki zbuduje z kimś, kto także ma naturę śmiałego marzyciela i nieobce mu utopijne wizje świata.

Numerologiczna jedenastka zawodowo

Jedenastki ze względu na swoje obycie w towarzystwie i inteligencję zwykle nie mają problemów z zarabianiem, jednak nie potrafią oszczędzać ani zarządzać własnym budżetem. Obdarowują bliskich prezentami i pieniądze przychodzą do nich równie szybko, co odchodzą. Na szczęście ich wielozadaniowość i ambicja jest bardzo ceniona w miejscu pracy, chociaż czasem nakładają na siebie zbyt wiele obowiązków.

Numerologiczna jedenastka miewa pecha w kwestii stałego zatrudnienia. Zdarza się, że musi planować swoją karierę całkowicie od początku. Przez to może nie być najlepszym oparciem finansowym dla swojej rodziny, choć nie pozwoli ona, aby wspólnie znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Ze swoją empatią i zrozumieniem dla drugiego człowieka jedenastka świetnie sprawdzi się w roli nauczyciela, przewodnika duchowego czy ezoteryka, a także prawnika lub medyka, o ile popracuje nad swoim praktycznym spojrzeniem na życie.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *