Wibracja mistrzowska 22

wibracja mistrzowska 22 - wróżka Arkadia

Mistrzowska wibracja numerologiczna liczby 22

Wibracja mistrzowska 22 bierze na siebie bardzo odpowiedzialne zadania i nie jest ważne, jak bardzo są one trudne i ile wysiłku będą ją kosztowały – ona zawsze wywiązuje się z dawanych obietnic, a na jej sukcesie polega wiele osób. Jej ambicja połączona z wyjątkową cierpliwością to niejednokrotnie mozolna praca i długie oczekiwanie na efekty, jednak praktycznie nic nie jest w stanie złamać jej zapału. Dwudziestka dwójka w swoim działaniu jest pewna siebie i zdyscyplinowana. Efekty osiąga przez solidną organizację pracy i niepodejmowanie niebezpiecznego ryzyka. Jest niezawodna i tego samego oczekuje od innych ludzi.

Liczba 22 w numerologii to odwaga i charyzma, która we wszystko wkłada bezwzględne 100% swoich możliwości. Nie podejmuje pochopnych decyzji, a problemy załatwia poprzez komunikację. Dwudziestka dwójka jest pełna życiowej energii, którą w większości poświęca na pracę. Nawet w czasie wolnym pozostaje aktywna i wciąż się rozwija. Odpoczynek często ją nudzi, a lenistwa, które obserwuje u innych ludzi, nie jest w stanie zrozumieć ani tym bardziej zaakceptować.

Mocne strony numerologicznej dwudziestki dwójki

Numerologiczna liczba 22 cechuje się niezwykłą umiejętnością komunikacji. Szczerą rozmową jest w stanie zażegnać każdy problem, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jej zorganizowanie, terminowość i odpowiedzialność prowadzi ją do wielu sukcesów. Nie zraża się ona trudnościami, które napotyka po drodze – każdy problem jest dla niej kolejnym wyzwaniem i szansą, aby nauczyć się nowych rzeczy.

Mistrzowska wibracja dwudziestki dwójki sprawia, że zawsze dobrze wie, dokąd zmierza. Wszystkiego, co sobie zaplanuje, dokonuje poprzez ciężką pracę, przed którą nie broni się żadnymi wymówkami. Chce w swoim życiu stworzyć coś znaczącego, trwałego i materialnego. Chętnie pomaga ona także innym ludziom, szczególnie tym najbiedniejszym i najbardziej pokrzywdzonym.

Słabe strony numerologicznej dwudziestki dwójki

Liczba 22 w portrecie numerologicznym skłania do dążenia do dóbr materialnych i niestety takie osoby czasem skupiają się na nich zbyt mocno. Wszystko traktują zbyt poważnie i trudno jest im czasem po prostu odpuścić. Przez nakładaną na siebie presję często czują się silnie zestresowane i nerwowe. Zbytnio przerośnięte ambicje mogą powodować, że dwudziestka dwójka będzie dążyć do celu, nie zważając na środki. Względem innych ludzi, szczególnie mniej pracowitych, czasem zupełnie brak jej litości.

Dwudziestka dwójka z czasem może stać się nieufna, drobiazgowa, a zarazem pełna lęków. Jej nadmiar obowiązków prowadzi ją do stresującego życia w ciągłej rutynie pozbawionej radości i odpoczynku. Pracoholizm i krytyczność mogą spowodować, że stanie się egoistyczna, co grozi osamotnieniem. Jeśli numerologiczna 22 osiągnie w życiu wysokie stanowisko, może za bardzo wykorzystywać swój prestiż.

Numerologiczna dwudziestka dwójka prywatnie

Wibracja mistrzowska w relacjach prywatnych przekłada się na niesamowitą intuicję odnośnie intencji drugiego człowieka. Dwudziestka dwójka jest osobą bardzo wrażliwą, a każde nieporozumienie rozwiązuje poprzez szczerą rozmowę. Nie ma ona problemów z mówieniem o tym, co czuje, ani o tym, co myśli. Niestety nie zawsze rozumie poglądy innych ludzi i zdarza się, że nie potrafi ich zaakceptować. Wymaga od swoich bliskich dyscypliny i ciężkiej pracy na rzecz wspólnej lepszej przyszłości.

Uczucia to dla liczby 22 bardzo poważny temat. W miłości pozostaje niezmienna, wierna i lojalna. Zapewnia rodzinie bezpieczeństwo, choć jej najbliżsi czasem czują, że praca jest dla niej najważniejsza. W towarzystwie dwudziestka dwójka może uchodzić za chłodną i krytyczną. Chociaż nie ma problemów z komunikacją, nie zawsze czuje potrzebę, aby rozpoczynać rozmowy z ludźmi, których nie zna zbyt dobrze.

Numerologiczna dwudziestka dwójka zawodowo

Dwudziestki dwójki potrafią i lubią dobrze zarabiać. Skrupulatnie budują własne poczucie bezpieczeństwa wysokim poziomem życia i często tkwią w ciągłym strachu przed stratą tego, na co ciężko pracowały. W pracy są cenione za zaangażowanie, zorganizowanie i umiejętność sprawnego kierowania zespołem. Potrafią ona także trafnie dobierać swoich współpracowników tak, aby później móc na nich w pełni polegać.

Numerologiczna liczba 22 uwielbia otaczać się wartościami materialnymi, jednak nie jest skąpa. Chętnie dzieli się tym, co ma, szczególnie z bliskimi jej osobami. Zwykle lubi pracę z dziećmi, świetnie odnajduje się w zawodzie nauczyciela. Dobrze poradzi sobie także w finansach czy biznesie, oraz polityce, gdzie będzie mogła osiągnąć wymarzony prestiż i mieć realny wpływ na zachodzące w otoczeniu zmiany.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *