Wibracja mistrzowska 33

wibracja mistrzowska 33 - wróżka Arkadia

Mistrzowska wibracja numerologiczna liczby 33

Wibracja mistrzowska 33 powoduje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każde trudne, pracochłonne, a nawet dziwne zadanie będzie dla numerologicznej trzydziestki trójki szansą na zdobycie nowych umiejętności. Ona zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jest obdarzona wyjątkową inteligencją i intuicją, ale także pokorą. Harmoniczna i poukładana wewnętrznie nie potrzebuje nagrody za swoją pracę – zbiera za to cenne doświadczenia i wnioski.

Liczba 33 niesie ze sobą dojrzałość duchową i emocjonalną. Osoba, która posiada ją w swoim portrecie numerologicznym, zawsze jest życzliwa dla innych ludzi i chętnie przychodzi im z pomocą w trudnych momentach. Jest przy tym rozmowna i charyzmatyczna, dlatego w każdym towarzystwie szybko się odnajduje i cieszy się zdobywaną sympatią.

Trzydziestka trójka jest łagodna i opanowana. Zawsze stara się zrozumieć spojrzenie na życie drugiego człowieka i akceptuje je nawet wówczas, gdy kłóci się ono z jej własnymi poglądami. W swoim działaniu kieruje się wyłącznie dobrymi intencjami i daleko jej do egoizmu. Kurczowo trzyma się swoich zasad moralnych.

Mocne strony numerologicznej trzydziestki trójki

Numerologiczna wibracja mistrzowska liczby 33 wnosi ze sobą świetny kontakt z ludźmi. Trzydziestka trójka jest ofiarna i pomocna zarówno w pracy, jak i w domu. Dzięki temu zawsze może liczyć na towarzystwo i nie narzeka na samotność. Od siebie samej wymaga bardzo wiele i pilnuje własnej dyscypliny, dzięki czemu pracuje efektywnie i wciąż się rozwija.

Trudno jest oszukać trzydziestkę trójkę. Samodzielnie poszukuje ona dowodów na wszystkie nurtujące ją kwestie, pozostaje niepodatna na wpływy i rozsądna, dzięki czemu dochodzi do zaskakujących wniosków. Zawsze bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania. W pełni akceptuje konsekwencje swoich błędów jako wartościowe życiowe lekcje.

Słabe strony numerologicznej trzydziestki trójki

Ponieważ mistrzowska wibracja 33 to bardzo silnie rozwinięta wrażliwość, osoba, która idzie z nią przez życie, czasem pozwala, aby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Ma tendencję do idealizowania świata, w którym żyje, przez co doświadcza bolesnych rozczarować po zderzeniu z brutalną rzeczywistością. Wśród wszystkich tych ideałów brak jej praktycznego myślenia, dlatego numerologiczna trzydziestka trójka miewa problemy ze sprawami materialnymi jak własne finanse.

Liczba 33 to ciągłe myślenie o potrzebach innych ludzi i w tej nieustającej trosce chwilami brak jej czasu dla samej siebie. Gdy pogubi się w swoich zamierzeniach, może stać się nerwowa i choć nie przeleje tych emocji na bliskie osoby, sama będzie żyć w ciągłym stresie. Niedoceniana czasem zaczyna szukać poklasku za swoją hojność i gotowość do pomocy.

Numerologiczna trzydziestka trójka prywatnie

Związki i wszelkie relacje z innymi ludźmi są dla numerologicznej liczby 33 bezwzględnie najważniejsze. To z nich czerpie ona radość i motywację do życia. Dla bliskich jest hojna i to nie tylko w kwestii finansowej – chętnie ofiarowuje swój czas, uwagę i umiejętności. Życzliwość i ciepło trzydziestki trójki przyciąga do niej wielu przyjaciół i osób zainteresowanych nią w romantyczny sposób.

Mistrzowska trzydziestka trójka z łatwością wybacza nawet dotkliwe krzywdy. Sama zawsze stara się zrozumieć postępowanie innych ludzi, jednak gdy spotyka się z czyimś niezadowoleniem, czasem zdarza jej się próbować uszczęśliwić taką osobę na siłę. Kiedy wchodzi w związek, kocha bezwarunkowo i całym sercem. Bywa jednak zaborcza i zazdrosna, choć wszystkie takie zachowania ukrywa pod osłoną dobroci i troski.

Numerologiczna trzydziestka trójka zawodowo

Chociaż numerologiczna liczba 33 niesie ze sobą kreatywność i talent artystyczny, trzydziestki trójki najbardziej lubią pracować tam, gdzie mogą liczyć na towarzystwo. Ich praca ma być misją naprawy świata, w którym jest zbyt wiele miejsca na zło i egoizm. Mistrzowskie wibracje 33 nie przywiązują się do pieniędzy, liczy się jedynie to, że zapewniają one podstawowe potrzeby. Nie potrafią jednak oszczędzać, ani zarządzać finansami, w dodatku często pracują w zamian za nieadekwatne wynagrodzenie, przez co mogą mieć wiele problemów.

Najlepiej numerologiczne liczby 33 odnajdują się tam, gdzie czują, że robią coś naprawdę ważnego. To dlatego wiele z nich pracuje w sądownictwie i innych dziedzinach prawa, lub przy opiece nad dziećmi, albo niepełnosprawnymi.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *