wibracja mistrzowska 33 - wróżka Arkadia

Mistrzowska wibracja numerologiczna liczby 33

Wibracja mistrzowska 33 powoduje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każde trudne, pracochłonne, a nawet dziwne zadanie będzie dla numerologicznej trzydziestki trójki szansą na zdobycie nowych umiejętności. Ona zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jest obdarzona wyjątkową inteligencją i intuicją, ale także pokorą. Harmoniczna i poukładana wewnętrznie nie potrzebuje nagrody za swoją pracę – zbiera za to cenne doświadczenia i wnioski.

Liczba 33 niesie ze sobą dojrzałość duchową i emocjonalną. Osoba, która posiada ją w swoim portrecie numerologicznym, zawsze jest życzliwa dla innych ludzi i chętnie przychodzi im z pomocą w trudnych momentach. Jest przy tym rozmowna i charyzmatyczna, dlatego w każdym towarzystwie szybko się odnajduje i cieszy się zdobywaną sympatią.

Trzydziestka trójka jest łagodna i opanowana. Zawsze stara się zrozumieć spojrzenie na życie drugiego człowieka i akceptuje je nawet wówczas, gdy kłóci się ono z jej własnymi poglądami. W swoim działaniu kieruje się wyłącznie dobrymi intencjami i daleko jej do egoizmu. Kurczowo trzyma się swoich zasad moralnych.

Mocne strony numerologicznej trzydziestki trójki

Numerologiczna wibracja mistrzowska liczby 33 wnosi ze sobą świetny kontakt z ludźmi. Trzydziestka trójka jest ofiarna i pomocna zarówno w pracy, jak i w domu. Dzięki temu zawsze może liczyć na towarzystwo i nie narzeka na samotność. Od siebie samej wymaga bardzo wiele i pilnuje własnej dyscypliny, dzięki czemu pracuje efektywnie i wciąż się rozwija.

Trudno jest oszukać trzydziestkę trójkę. Samodzielnie poszukuje ona dowodów na wszystkie nurtujące ją kwestie, pozostaje niepodatna na wpływy i rozsądna, dzięki czemu dochodzi do zaskakujących wniosków. Zawsze bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania. W pełni akceptuje konsekwencje swoich błędów jako wartościowe życiowe lekcje.

Słabe strony numerologicznej trzydziestki trójki

Ponieważ mistrzowska wibracja 33 to bardzo silnie rozwinięta wrażliwość, osoba, która idzie z nią przez życie, czasem pozwala, aby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Ma tendencję do idealizowania świata, w którym żyje, przez co doświadcza bolesnych rozczarować po zderzeniu z brutalną rzeczywistością. Wśród wszystkich tych ideałów brak jej praktycznego myślenia, dlatego numerologiczna trzydziestka trójka miewa problemy ze sprawami materialnymi jak własne finanse.

Liczba 33 to ciągłe myślenie o potrzebach innych ludzi i w tej nieustającej trosce chwilami brak jej czasu dla samej siebie. Gdy pogubi się w swoich zamierzeniach, może stać się nerwowa i choć nie przeleje tych emocji na bliskie osoby, sama będzie żyć w ciągłym stresie. Niedoceniana czasem zaczyna szukać poklasku za swoją hojność i gotowość do pomocy.

Numerologiczna trzydziestka trójka prywatnie

Związki i wszelkie relacje z innymi ludźmi są dla numerologicznej liczby 33 bezwzględnie najważniejsze. To z nich czerpie ona radość i motywację do życia. Dla bliskich jest hojna i to nie tylko w kwestii finansowej – chętnie ofiarowuje swój czas, uwagę i umiejętności. Życzliwość i ciepło trzydziestki trójki przyciąga do niej wielu przyjaciół i osób zainteresowanych nią w romantyczny sposób.

Mistrzowska trzydziestka trójka z łatwością wybacza nawet dotkliwe krzywdy. Sama zawsze stara się zrozumieć postępowanie innych ludzi, jednak gdy spotyka się z czyimś niezadowoleniem, czasem zdarza jej się próbować uszczęśliwić taką osobę na siłę. Kiedy wchodzi w związek, kocha bezwarunkowo i całym sercem. Bywa jednak zaborcza i zazdrosna, choć wszystkie takie zachowania ukrywa pod osłoną dobroci i troski.

Numerologiczna trzydziestka trójka zawodowo

Chociaż numerologiczna liczba 33 niesie ze sobą kreatywność i talent artystyczny, trzydziestki trójki najbardziej lubią pracować tam, gdzie mogą liczyć na towarzystwo. Ich praca ma być misją naprawy świata, w którym jest zbyt wiele miejsca na zło i egoizm. Mistrzowskie wibracje 33 nie przywiązują się do pieniędzy, liczy się jedynie to, że zapewniają one podstawowe potrzeby. Nie potrafią jednak oszczędzać, ani zarządzać finansami, w dodatku często pracują w zamian za nieadekwatne wynagrodzenie, przez co mogą mieć wiele problemów.

Najlepiej numerologiczne liczby 33 odnajdują się tam, gdzie czują, że robią coś naprawdę ważnego. To dlatego wiele z nich pracuje w sądownictwie i innych dziedzinach prawa, lub przy opiece nad dziećmi, albo niepełnosprawnymi.

Zobacz pozostałe wibracje

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *