zdejmowanie klątw i uroków

Oczyszczanie energetyczne zdejmowanie klątw i uroków. Jeśli szukasz skutecznej metody oczyszczenia się z negatywnych energii, klątw i uroków, to skorzystaj z tej usługi.

Nie umiesz wyzwolić się z toksycznej relacji? Osoby Ci bliskie mają negatywny na Ciebie wpływ? Wejdź dalej i poczytaj, być może ta usługa jest dla Ciebie.

To stara, znachorska metoda oczyszczenia energetycznego. Polecana także najmłodszym dzieciom. Oczyszcza i ciało fizyczne i energetyczne z wszelkich zaburzeń.

Spalanie róży to rytuał, który pomaga w chorobie róży. Rytuał, dzięki któremu na stałe można pozbyć się tej bolesnej dolegliwości.

Jeśli nie czujesz się komfortowo w swoim domu. Towarzyszy Ci irracjonalny strach oraz ciągły tzw. pech, to sygnał, że należy oczyścić energetycznie dom.

To usługa dla osób, które chcą uwolnić się, oczyścić swoją karmę łączącą z inną osobą lub karmy dotyczącej konkretnych sfer życia. Takie oczyszczanie energetyczne pozwoli na ulżenie sobie w wielu sferach życia.

To metoda znachorska, która ma zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne oczyszczając z wszelkich negatywnych energii.

Stara znachorska metoda oczyszczania, która bardzo skutecznie usuwa bardzo silne negatywne energie z ciała i aury człowieka.

Korzystałeś z czarnej magii a teraz doświadczasz negatywnych jej skutków? A może to na Ciebie ktoś wykonywał takie rytuały? Jeśli tak, to to oczyszczanie energetyczne jest dla Ciebie.

To zabieg bioenergoterapeutyczny mający na celu oczyszczenie i zharmonizowanie główne centra energetyczne człowieka, czakry.

Diagnoza energetyczna to analiza, sprawdzenie wszelkich zaburzeń w twoim ciele fizycznym i energetyczny.

Uzdrawianie drzewa rodowego pozwala pozbyć się wszelkich negatywnych blokad, które dziedziczymy po naszych przodkach.

Oczyszczenie i uzdrowienie relacji partnerskich.

oczyszczanie aury
oczyszczanie aury

Usługa dotyczy oczyszczenia energetycznego aury i ciała fizycznego z wszelkich negatywnych energii. Kliknij w obrazek i zapoznaj się z usługą.

Zapraszam na mój kanał You Tube