jak oczyścić swoją aurę

Jak oczyścić swoją aurę

Zastanawiasz się jak oczyścić swoją Aurę? W tym artykule przedstawię Ci kilka bardzo prostych technik do samodzielnego wykonania takiego zabiegu w swoim domu. Nie trzeba mieć jakiś specjalnych predyspozycji a wystarczy Twoja wiara w skutek i czyste intencje.

Czym jest aura

Aura to Twoje pole energetyczne, tzw. biopole. Obrazowo to przedstawiając, to taka bańka energetyczna przypominająca kształtem jajko. Aura to 7 poziomów, które mają wpływ na poszczególne aspekty Twojego ciała i życia.

Poziomy aury

  • ciało fizyczne
  • ciało eteryczne ( aura zdrowia )
  • ciało astralne niższe
  • ciało astralne wyższe
  • ciało mentalne
  • ciało duchowe
  • ciało przyczynowe – poziom karmiczny

Na każdym z tych poziomów są możliwe blokady, zanieczyszczenia energetyczne, które mają bezpośredni wpływ na nasze życie, zdrowie i samopoczucie.

Każda choroba pojawia się najpierw w naszej aurze jako zaburzenie energetyczne „schodząc” ostatecznie do naszego ciała fizycznego manifestując się już konkretnym schorzeniem. Dlatego też tak ważne jest dbanie o czystość naszej aury. Regularne oczyszczanie swojej aury może zapobiec  chorobom.

Kiedy rozpoznać, że aura jest zanieczyszczona

Takim pierwszym symptomem, że w naszej aurze są jakieś zanieczyszczenia jest zmęczenie, problemy ze snem, ciężkie emocje. Niezależnie od ilości snu i tak wstajemy zmęczeni. Z czasem mogą pojawiać się dolegliwości bólowe trudne do zdiagnozowania. Przy bardzo silnych zaburzeniach związanych z klątwami czy urokami może nam towarzyszyć tzw. pech.

Proste metody jak oczyścić swoją aurę

Aby oczyścić swoją aurę nie trzeba mieć jakiś szczególnych zdolności czy używać jakiś wymyślnych narzędzi. Podam teraz 3 najprostsze metody, które będziesz mógł stosować na co dzień. Pamiętaj, że nasza aura jest ciągle narażona na zanieczyszczenia. Nasze myśli, stres, lęk koduje się w naszej energetyce. Przebywamy w miejscach, które promieniują negatywną energią, mamy kontakt z innymi ludźmi. Narażeni jesteśmy na cudzą zazdrość, złe życzenia. To wszystko ma wpływa na zaburzenia w aurze. Dlatego też należy powtarzać oczyszczanie aury. Jeśli Twoje działania nie przyniosą spodziewanych efektów jest możliwość, że te zaburzenia są zbyt duże i skorzystaj wtedy z pomocy profesjonalnego zabiegu – oczyszczanie aury.

Okadzanie

W tej metodzie oczyszczania aury wykorzystuje się dym z palonych mieszanek ziołowych czy gotowych kadzideł. Rośliny, które można wykorzystać to; czarny bez, głóg, jałowiec, szałwia, lawenda, piołun. Przygotowujemy suszoną mieszankę i podpalamy. Najlepiej to robić na węgielku trybularzowym. Gdy zaczyna wydobywać się dym okadzamy całe nasze ciało. Energia idzie za uwagą, zatem należy skupić się na tej czynności i na początku dać intencję oczyszczania.

Kąpiel oczyszczająca

Codzienną kąpiel można wykorzystać także do oczyszczania swojej aury. Wystarczy nasza intencja i skupienie. Kiedy stoisz pod strumieniem wody daj intencję, że teraz oczyszczasz swoją aurę. Wyobraź sobie, że wraz ze spływającą po Tobie wodą, wypłukuje się wszelki brud znajdujący się w Twojej aurze. Im mocniejsze skupienie, tym mocniejszy będzie efekt oczyszczający.

Medytacja

Medytacja to pogłębiony stan umysłu. To wyciszenie logicznego umysłu i wsłuchanie się w siebie. To tak w skrócie. Istnieją gotowe medytacje oczyszczające, które można używać do oczyszczania ale i samemu taką medytację można „stworzyć”. Wejdź w stan medytacji i zacznij wizualizować sobie, że otacza się czyste białe światło. To światło zacznie rozpuszczać, usuwać wszelkie zaburzenia.

Powyżej opisane techniki służą do oczyszczania bieżących zaburzeń i zadziałają wtedy, gdy zaburzenia nie są zbyt duże. Jeśli zaburzenia są zbyt silne i powodują bardzo duże osłabienie energetyczne mogą one nie przynieść spodziewanych skutków. Przecież aby coś oczyścić należy mieć silną swoją energetykę. Skorzystaj wtedy z profesjonalnego oczyszczania aury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *