łapacz snów - wróżka Arkadia

Łapacz snów

łapacz snów

Co to są łapacze snów?

Łapacz Snów. Pierwsze wzmianki o tych przedmiotach pochodzą z Ameryki północnej. To amulety wykonywane przez Szamanów. Przypisywano im magiczne moce. A mianowicie odpowiednio wykonany łapacz snów i powieszony nad posłaniem miał za zadanie wyłapywać wszelkie negatywne energie, na które podczas snu był narażony człowiek. Energie te, jak w pajęczynę, łapane były przez ten przedmiot. Wraz ze świtem po zawieszonych u dołu sznurkach miały one jak krople, spływać i w ten sposób oczyszczać się.

Legendy o łapaczach snów

Legenda głosi, że dziecko pewnej kobiety nawiedzane było przez bardzo negatywne koszmary. Nie wiedząc co zrobić udała się po radę do starej przędzarki. Ona właśnie poradziła jej utkać sieć życia z gałązek wierzbowych i bawełny w kształcie koła.

Inna legenda głosi, że młody Indianin Sweet Medicine podczas jednego z obrzędów, który miał na celu odnaleźć swoją drogę życia, doznał wizji. W niej właśnie pająk przekazał mu tajemnicę pajęczyny. Okrąg na którym rozpostarta jest pajęczyna to życie, a połączona z nim pajęczyna to sny i nasze modlitwy. A przez otwór w środku przechodzą do niebios.

Jak wygląda Łapacz Snów?

Przybierają różne kształty. Najczęściej są to właśnie koła ale można spotkać łapacze w kształcie łzy lub kropli, w których wewnątrz utkana jest sieć. Łapacze przepuszczają tylko pozytywne sny, a te negatywne zostają złapane prze tą sieć.

Ważne jest też kto taki amulet wykonuje. Każda rzecz przejmuje energie osoby, która to robi. Zawarta także jest energia intencji. Także łapacze wykonywane maszynowo to tylko ozdoby. Natomiast takie wykonywane osobiście mogą rzeczywiście stać się naszą ochroną. Dodatkowo nasze otwarcie, nasza wiara w moc tego przedmiotu wzmocni jego działanie.

Kiedy zdecydować się na na taki amulet?

Jak sama nazwa wskazuje, możemy ich używać do „łapania” negatywnych naszych snów. Jednak jeśli nadamy im odpowiednia intencję, mogą one służyć nam jako tarcze ochronne i chronić nas przed negatywną energią wysyłana przez innych ludzi. Możemy również używać ich do wyłapywanie negatywnych energii z naszego otoczenia. Wszystko zależy od nas samych. Energią działa tam i w taki sposób, w jaki nadamy jej „kierunek”.

Kup swój łapacz snów

Każdy przedmiot emanuje swoją energią. Jest to składowa energii składającej się z energii materiału, intencji osoby, która to wykonywała oraz czystości energii tej osoby. Także nie każdy łapacz snów będzie taki sam. Taki kupiony w sklepiku z pamiątkami będzie tylko ozdobą. Jeśli chcesz być posiadaczem łapacza snów, który będzie miał korzystne działanie na Ciebie i Twoją przestrzeń to polecam odwiedzić mój SKLEP, gdzie są dostępne bardzo oryginalne i niezwykle energetyczne łapacza snów.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *