magia miłosna

Magia miłosna

Magia miłosna wydaje Ci się najlepszym rozwiązaniem? Jeśli tak, to dokładnie przeczytaj ten artykuł zanim zdecydujesz się z niej skorzystać.

Od lat zajmuję się oczyszczeniami energetycznymi. Pomagam ludziom pozbyć się tego przysłowiowego pecha w życiu. Ciągle powtarzające się kłopoty, relacje które niszczą, choroby trudne do zdiagnozowania. I właśnie bywa tak, że dopiero po takim oczyszczeniu następuje poprawa.

Ciągły „pech”

Bardzo często przyczyną tych kłopotów nie tylko są klątwy, uroki czy energie astralne ale właśnie próby wszelkich rodzajów rytuałów tak zwanej magii miłosnej. Nie jest ważne jak dokładnie taki rytuał się nazywa, jeśli jego skutkiem ma być zniewolenie, zmuszenie innej osoby aby pokochała, aby była z nami. Jest to najzwyczajniej „czarna” magia. Magia, która nigdy nie jest korzysta ani dla osoby zamawiającej czy wykonywującej taki rytuał, ani dla osoby, na którą taki rytuał był wykonywany.

Magia miłosna na wyciągnięcie ręki

W dobie internetu nie stanowi większego problemu ze znalezieniem takich ofert. Masę osób niemających dostatecznej wiedzy oferują takie usługi. Część z nich coś tam zrobi, cześć po prostu naciągnie zdesperowane osoby na ogromne pieniądze. Oczywiście są i takie, które potrafią to zrobić i to wcale nie jest dobra wiadomość, gdyż wtedy odkręcić taki rytuał jest naprawdę trudno, czasem nawet niemożliwe przez osobę inną, niż ta, co to wykonywała.

Naiwność czy desperacja

Pewnie jedno i drugie. Kiedy kontaktują się ze mną osoby, które skorzystały z takich usług mają swoje wytłumaczenia. Bo one tak mocno kochają, bo jest dziecko, bo po prostu tego chcą. Nie widzą nic w tym złego, a jeśli nawet już pojawiają się jakieś wątpliwości to je odrzucają. Kiedy w ich życiu po takim rytuale jeszcze gorzej zaczyna się dziać, to zamiast uzmysłowić sobie, że może to właśnie jest skutek takich rytuałów, to decydują się na jeszcze jeden.

Może być tylko gorzej

Niestety wtedy może być tylko gorzej. Ten „pech” życiowy dotyka coraz nowych sytuacji. Wtedy właśnie szuka się takich osób jak ja, które oczyszczają negatywne energie. Jak pisałam wyżej, większość wprawdzie da się oczyścić ale karma zostaje. A to konsekwencje na wcielenia.

Zamówiłam rytuał miłosny i nie zadziałał

Zadziałała ta energia na Twoje życie, możesz tego być pewna. Być może ten wybranek dalej nie chce Cię znać ale zauważ co zaczyna dziać się w Twoim życiu. Jak Ty się czujesz? Przecież skoro to Ty zamawiałaś ten rytuał to Ty ponosisz konsekwencje. A może tylko skorzystałaś z „przepisu” z internetu i wydaje Ci się, że nie zadziałało. Energia idzie za uwagą, a to oznacza, że cokolwiek zrobiłaś to ta energia poszła. A skoro nie masz wiedzy na ten temat, to nie masz pojęcia w co się „bawisz”.

A co jeśli taki rytuał zadziałał? No cóż, to także nie skończy się happy endem. Osoba spętana energią przecież nie jest z Tobą z własnej nieprzymuszonej woli. Przecież to nie jest miłość płynąca z serca a energetyczny przymus bycia z Tobą. Prędzej czy później taka relacja będzie przeradzać się w toksyczność. Pojawia się przemoc słowna, fizyczna czy uzależnienia.

A co jeśli On Ci się znudzi, czy zakochasz się w kimś innym? Przecież uwiązałaś go do siebie i On nadal będzie przy Tobie. Nie da Ci wejść w nowy związek. Właśnie nad tym należy się zastanowić zanim skorzysta się z takich usług.

Każdy zasługuje na miłość

Wyobraź sobie, że jesteś w związku z osobą, na którą taki rytuał wykonywałaś. Czy będziesz czuć się komfortowo wiedząc, że On jest z Tobą z musu a nie z miłości. Czy to Jego zaangażowanie jest prawdziwe? Przecież zasługujesz na prawdziwą miłość z osobą, która Ciebie będzie chciała być z Tobą, z taką jaką jesteś! Poczekaj zatem na to i nie igraj ze swoim losem. Magia miłosna jest najgorszym rozwiązaniem na jaki możesz się zdecydować.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *