oczyszczanie aury

Oczyszczanie aury

Oczyszczanie aury to proces, zabieg, który ma na celu usunięcie negatywnych energii i zanieczyszczeń energetycznych z naszego pola energetycznego, które otacza nasze ciało. Oczyszczenie aury może poprawić nasze samopoczucie, zdrowie, emocje i relacje z innymi ludźmi.

Zanieczyszczenia w aurze

Wszystko jest energią i my sami jesteśmy energią tylko mocno skondensowaną. Dlatego też ten świat energii przenika się i stąd narażeni jesteśmy cały czas na wpływ negatywnych energii z otoczenia. My sami także tworzymy negatywną energię chociażby poprzez własne myśli, to tak zwane myślokształty. Strach, złość, negatywne myślenie tworzą myślokształty nacechowane negatywną energią. Myśli czy intencje innych osób także mają wpływ na naszą aurę. Złe życzenia, złość, zazdrość kierowana w naszą stronę pozostaje w naszej aurze. Przebywamy w miejscach, gdzie kumuluje się negatywna energia. To np. bary, miejsca, gdzie wydarzyła się tragedia, cmentarze itp. Te wszystkie energie kumulują się latami w naszej aurze i mają wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie, nasze życie.

Metody na oczyszczanie aury

Istnieje wiele metod oczyszczania aury, takich jak medytacja, kąpiel energetyczna, palenie ziół lub kadzidła, praktyka jogi, korzystanie z kamieni i kryształów, czy kontakt z naturą. Każda z tych metod ma swoje zalety i wady, a wybór najlepszej zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Z tych metod może skorzystać każdy samodzielnie. Należy poszukać wiedzy na temat medytacji czy poznać moc kamieni. Czasem spacer na łonie natury i intencja oczyszczenia może przynieść ulgę. Jednak przy poważniejszych zanieczyszczeniach lepiej skorzystać z pomocy osoby kompetentnej.

Skutki zanieczyszczeń w aurze

Kiedy rozpoznać, ze aura jest zanieczyszczona. Takim pierwszym objawem jest brak energii własnej. Ciągłe zmęczenie, problemy ze snem czy trudne emocje. Pojawiają się także schorzenia trudne do zdiagnozowania. Bóle, których nie da się wytłumaczyć czy zbadać. Mogą także pojawiać się irracjonalne lęki połączone z uciskiem w splocie słonecznym. Innym takim skutkiem wpływu negatywnych energii jest przysłowiowy pech, który prześladuje nas na każdym kroku.

Czy trzeba wierzyć w energię aby to zadziałało

Czasem właśnie takie pytania otrzymuję. Wtedy mówię, że nie trzeba wierzyć a tylko być otwartym, dać sobie pozwolenie. Zabieg oczyszczania aury jest całkowicie bezpieczny, nie ma skautów ubocznych a naprawdę wiele może pomóc. Pomóc nie tylko w odzyskaniu dobrego samopoczucia, zdrowia ale i „wyprostowania” naszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *