podczepy astralne

Podczepy astralne

Podczepy astralne, byty astralne to określenia, które często słyszycie interesując się oczyszczaniem energetycznym aury. Natomiast nie każdy wie co to tak naprawdę jest lub ma błędną wiedzę na ten temat. W tym artykule postaram się wyjaśnić to zagadnienie.

Co to jest podczep astralny

Są to energie istot astralnych. Mogą to być duchy, czyli dusze zmarłych osób ale i także energetyczne istoty astralne, tzw. egregory. Energie te zawsze są negatywne dla nas. Mają bardzo niską energię własną i szukają dawcy energii czyli nas. Gdy taka istota podczepi się pod naszą aurę zaczyna korzystać z naszej energii, a co za tym idzie, my zaczynamy się gorzej czuć. Pojawiają się problemy ze snem. Czasem towarzyszą nam irracjonalne lęki. Rano wstajemy zmęczeni. Bywa i tak, że pojawiają się trudno do zdiagnozowania dolegliwości w ciele. I z dnia na dzień łapiemy coraz większy dół emocjonalny.

Jak to się łapie

Takie pytanie bardzo często pojawia się po takiej diagnozie. A jak to złapałam? Odpowiadam wtedy, że łapie się to jak przysłowiową grypę. Wystarczy, że my sami mamy obniżoną odporność, a co za tym idzie pojawiają się dziury w aurze. Także jeśli przebywamy w miejscach, gdzie takie istoty gromadzą się. Mogą to być knajpy, imprezy z dużą dawką alkoholu, cmentarze lub po prostu miejsce, gdzie taka dusza się pojawia. Bardzo często dusze zmarłych bliskich nam osób także podczepiają się pod nas. Takie podczepy astralne czasem trudno oczyścić, gdyż więź emocjonalna i ducha i osoby żyjącej jest bardzo silna.

Droga reinkarnacji

Dusza po śmierci ma 3 dni na powrót do ciała, do życia. Pewnie nie raz słyszeliście o historiach mrożących krew w żyłach, które mówiły o zmartwychwstaniu osób w kostnicy czy nawet już w trumnie. Właśnie dzieje się to do 3 dnia po śmierci. Następnie dusza ma 40 dni na możliwość przebywania w naszym wymiarze. Na tyle ma swojej energii. I tutaj także przytoczę historie ludzi, którzy potwierdzają, że po pogrzebie zmarły bliski pojawiał się w domu, czasem dając o sobie znać poprzez różnego rodzaju odgłosy. Otwieranie szafek, stukanie przedmiotami czy odgłosy kroków. W ten właśnie sposób duch chce zakomunikować, że jest. Po tym czasie dusza musi już przejść przez światło i ruszyć w drogę reinkarnacji. Jeśli tego nie zrobi z braku własnej energii, korzysta z naszej.

Nasi zmarli bliscy

Osoba po śmierci nagle się nie oświeca i zabiera taki sam poziom świadomości, z jakim umarła. Nie jest pogodzona ze śmiercią. Jeśli była mocno przywiązana do domu, do majątku to będzie nadal chciała go pilnować. Jeśli uważała, że ona najlepiej wszystko pilnowała, to nadal będzie chciała to robić. Bardzo częstym przypadkiem jest dusza babci, która mocno była związana z wnukami. Nadal chce się nimi opiekować, bo uważa, że ona to najlepiej robi. Po prostu kocha wnuka. Mimo, nazwijmy dobrych intencji babci, robi bardzo dużą krzywdę wnukowi. Oczywiście nie jest tego świadoma. Wtedy takie dziecko zaczyna bać się przebywać samo w domu. Nawet gdy domownicy są obok, to samo boi się przejść do innego pokoju. Budzi się w nocy, ma koszmary, lęki lub zaczyna chorować. Podobnie, gdy umiera mąż czy żona i była silnie związana z kimś z rodziny, to nadal chce „pilnować” danej osoby.

Dusze alkoholików, narkomanów

Osoby, które za życia właśnie nadużywały alkoholu, brały narkotyki to po śmierci nadal są na głodzie. Oczywiście nie mają możliwości posmakowania tego ale szukają takiej energii. Dlatego podczepiają się po osoby, które piją. Spróbujcie zauważyć, że osoba, która nadużywa alkoholu z chwilą wypicia jednego kieliszka zaczyna się zmieniać. Zmieniają się oczy, zachowanie. Tak się dzieje, gdyż podczepiona dusza przejmuje kontrolę. Dochodzi do swoistego opętania.

Dlatego też miejsca takie jak knajpy, zbiorowiska osób pijących alkohol są pełne takich dusz, które szukają właśnie energii alkoholu.

Jeśli osoba chce skończyć z nałogiem, to takie podczepione dusze mocno to utrudniają. Wpływają na wolną wolę takiej osoby i „zmuszają” do picia. Dlatego oczyszczenie energetyczne może pomóc osobie odzyskać wolną wolę i zacząć pracę ze sobą, uwolnić się od tego uzależnienia. Podobnie rzecz ma się z innymi używkami, typu narkotyki czy dopalacze.

Jest to jedyny przypadek kiedy możemy zamówić oczyszczenie dla takiej osoby bez jej zgody i wiedzy, gdyż ona sama nie ma wolnej woli poprzez opętujące ją duchy. W pozostałych przypadkach wymagana jest zgoda zainteresowanej osoby.

Czarne punkty

Nasze drogi usiane są miejscami oznaczonymi jako czarne punkty, czyli miejsca gdzie dochodzi ciągle do wypadków. Nie zawsze jest to związane z ukształtowaniem drogi. Takie miejsca to siedliska dusz. Czasem są to miejsca, gdzie rozegrała się tragedia. Wojny, miejsca mordów powodują, że takie dusze nie były gotowe na śmierć i trzymają się tego miejsca, a co z kolei prowadzi to spadku uważności kierowcy i dochodzi do wypadku. Czasem bywa tak, że ktoś ginie nagle w wypadku i wiele lat potrafi się trzymać tego miejsca nie mogąc uwierzyć, że umarł. Dodatkowo żyjący jeszcze kultywują te miejsca paląc tam znicze, wspominając zmarłego i w jakiś sposób trzymając go w tym miejscu.

Cmentarze

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, ze cmentarze są pełne duchów. Jednak nie każdy sobie zdaje sprawę, że odwiedzając kogoś bliskiego w takim miejscu możemy przynieść do domu niechcianego „gościa” który przypadkowo podłączył się do nas. Szczególnym takim dniem jest święto Wszystkich Świętych 1 listopada. Jest to dzień, nazwałabym ogólnoświatowym dniem wywoływania duchów. Nie znaczy to, że nie powinniśmy tam chodzić, trzeba tylko mieć świadomość, że tak może to się zadziać i nauczyć się oczyszczać czy poprosić kogoś o oczyszczenie, gdy poczujemy się gorzej.

Egregory

To istoty astralne sztucznie stworzone poprzez intencje osób. Czasem przybierają bardzo demoniczne postacie i mają bardzo negatywny wpływ na kogoś, do kogo się podczepią. Mogą to być strażnicy klątw, którzy pilnują aby dana klątwa wypełniała się. Mogą to być stwory zawierające bardzo negatywną energię ale i posiadający już jakąś świadomości i wtedy dochodzi do bardzo silnych opętań. Takie podczepy astralne należy już zgłaszać do osób, które zajmują się typowymi ezgorcyzmami, gdyż zwykłe oczyszczanie energetyczne z tym sobie nie poradzi.

Nasz poziom astralny

Jedną z warstw naszej aury jest poziom astralny, który jest połączony z poziomem astralnym wszystkiego. My sami co noc wychodzimy z ciała i wędrujemy po tym poziomie. To czasem także powoduje, że łapiemy jakiegoś zbłąkanego ducha, który potem korzysta z naszej energii.

Czy trzeba się tego bać

Nie, nie trzeba się tego bać. Należy tylko mieć taką wiedzę i gdy poczujemy, że coś się z nami dzieje, to możemy skorzystać z oczyszczania energetycznego. Takim dobrym sposobem jest stara znachorska metoda przelewania wosku lub, gdy w grę wchodzą cięższe energie to oczyszczanie energetyczne aury. Podczepy astralne bardzo często diagnozuję jednak nie ma większego problemu aby z tego oczyścić dana osobę.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *