wywoływanie duchów

Wywoływanie duchów

Zabawa w wywoływanie duchów

Wywoływanie duchów. Zapewne wielu z Was pamięta zabawy z dzieciństwa w wywoływanie duchów. Wywoływało to dreszczyk emocji i traktowało jako świetną zabawę. Ale czy aby to była na pewno tylko zabawa?

Niestety ale nie ważne czy traktujemy to tylko jako zabawę, czy dajemy temu wiarę, to zawsze wiąże się to z możliwością przyciągnięcia ducha. Pół biedy jeśli to tylko jakaś zbłąkana dusza, gorzej jeśli uda nam się niechcący przyciągnąć silną energię demoniczną. A wtedy to już wiąże się naprawdę z poważnymi konsekwencjami, włącznie z opętaniem.

Konsekwencje wywoływania duchów

Oczywiście nie każda taka zabawa spowoduje, że jakaś dusza zostanie w naszej przestrzeni. Jednak bardzo często bywa tak, że potem przez jakiś czas mamy takiego „gościa” w swoim mieszkaniu. Słyszymy dziwne odgłosy, wzbudza się w nas irracjonalny lęk i zaczynamy coraz gorzej się czuć. Jeśli uda nam się przyciągnąć demoniczną istotę, a zaznaczam, wcale nie przychodzą te duchy, których wołamy po imieniu, to taka istota może przejąć kontrolę nad nami. Czyli po prostu dochodzi do opętania.

Modlitwy do bliskich zmarłych

Inną formą wywoływania duchów jest bardzo powszechne wysyłanie modlitw, próśb do swoich bliskich, którzy zmarli. Zrozumiałe są tutaj intencje. Czujemy się opuszczeni, potrzebujemy wsparcia, pomocy i wydaje się nam rzeczą oczywistą, gdy prosimy o pomoc, np. naszą zmarłą mamę. Niestety tym właśnie zakłócamy proces reinkarnacyjny takiej duszy. Sprowadzamy ją do naszej przestrzeni.

Dusza ma 40 dni na odejście

Dusza po śmierci ma swojej energii na ok 40 dni aby przebywać na naszym poziomie. Zapewne wielu z Was doświadczyło „obecności” zmarłej osoby w tym czasie. Potem taka dusza musi pójść dalej, wyżej. Jeśli tego nie zrobi zaczyna brakować Jej energii i zaczyna korzystać z naszej. Podczepia się pod naszą energetykę i nas osłabia nie będąc tego świadomym. Módlmy się zatem za Duszę, za Jej spokój, a nie zwracajmy się o pomoc.

Seanse spirytystyczne

Ostatnio stało się modne czytanie ze zdjęć zmarłych osób na portalach, między innymi Facebooku. W ten sposób w niczym nie pomożecie Waszej zmarłej osobie a tylko zaszkodzicie Jej. Poza tym, jaka macie gwarancję, że medium połączyło się z duszą osoby, o którą pytacie, a nie np. z istotą astralną, która chce Was wykorzystać. Jaką macie wiedzę, na temat kompetencji tej osoby, która to Wam proponuje? Dodatkowo biorąc udział w takich zbiorowych „seansach” sami możecie „załapać” podczep w postaci jakiejś istoty astralnej.

Święto Zmarłych

Co roku na całym świecie obchodzi się Święto Zmarłych. To bardzo szczególny dzień, gdyż jest to tak obrazowo ujmując, ogólnoświatowe wywoływanie duchów. Oczywiście nie namawiam do bojkotowania tego Święta. Zrozumiałe jest, że chcemy pamiętać, że chcemy w ten sposób wspominać naszych bliskich. Jednak miejmy świadomość, że po wizycie na cmentarzu możemy przynieść do domu niechcianego gościa. Jeśli już tak się stanie, to poszukajmy wiedzy jak się oczyścić. Jeśli poszukujecie fachowej usługi zapraszam TUTAJ

Reasumując, jeśli nie mamy wiedzy na ten temat lepiej „nie bawić” się energiami, o których nie mamy pojęcia i nie znamy konsekwencji z tym związanych.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *