plan duszy

Plan Duszy

Dlaczego mnie to spotyka

Plan Duszy. Zapewne nie raz zadawałeś sobie takie pytanie. Dlaczego mnie to spotkało? Próbujesz szukać odpowiedzi i w żaden logiczny sposób nie sposób tego zrozumieć. Tak, z ludzkiego punktu widzenia nie ma odpowiedzi na tak trudne pytania jak tragiczny wypadek, nieuleczalna choroba, toksyczny partner, uzależnienie dziecka itp. Jednak jeśli spojrzymy na to z poziomu Duszy to wtedy możemy znaleźć odpowiedź – dlaczego i czego mnie to ma nauczyć.

Czas miedzy wcieleniami

Nasza Dusza jeszcze przed wcieleniem zaczyna robić sobie plan na następne wcielenie. Wyobraź sobie takie rodzinne spotkanie, na którym to omawiane są ważne sprawy na przyszłość. I tak właśnie nasza Dusza w gronie innych kochających się Dusz umawia się na konkretne role, które to te Dusze odegrają już po wcieleniu.

I tak nasza Dusza wybiera sobie rodziców, którzy będą mogli dać Jej określone wzorce, doświadczenia w początkowym etapie życia. Następnie wybiera osoby, które odegrają ważne dla Duszy role. Czyli partnerów, ważnych przyjaciół czy inne osoby, które wniosą konkretne doświadczenia.

Dlaczego Dusza wybiera trudne doświadczenia

Nasuwa się pytanie, skoro nasza Dusza sama dobiera sobie doświadczenia, to dlaczego wybiera trudności, a czasem bardzo tragiczne sytuacje.

Ma to bardzo proste wytłumaczenie. A mianowicie są one potrzebne do rozwoju Duszy, do rozwoju człowieka. Bo tylko na bazie trudnych wydarzeń można docenić pewne rzeczy. Zrozumieć, nauczyć się siebie. To także związane jest z karmą Duszy, która ma możliwość przepracowania właśnie na konkretnych sytuacjach.

Trudne relacje z rodzicami

Jako dziecko kodujemy najwięcej wzorców i tych pozytywnych i tych negatywnych. Także bardzo ważne dla Duszy jest wybranie odpowiednich doświadczeń, które to będą miały wpływ na całe życie. Jako ludzie zastanawiamy się jak to jest możliwe, że ojciec czy matka dopuszcza się okropnych rzeczy wobec swojego dziecka. Z poziomu Duszy właśnie można znaleźć na to wytłumaczenie. Bo jeśli Dusza tego dziecka chciała tego doświadczyć to znaczy, że ma to głębsze znaczenie. Może to być odpracowanie karmy, mogą to być potrzebne konkretne doświadczenia a czasem nawet w niektórych sytuacjach zemsta zapowiedziana wiele wcieleń wcześniej.

Jako dziecko niewiele możemy zrobić, jednak już jako dorośli te negatywne doświadczenia możemy przekuć w swoją siłę. Na nowo odbudować siebie, odnaleźć swoją wartość i poczucie bezpieczeństwa zabrane w dzieciństwie.

Toksyczny partner

Często bywa, że wchodzimy w toksyczne relacje. Związki, w których jest przemoc czy uzależnienie. I znowu skoro nasza Dusza tego chciała doświadczyć i z tą konkretną Dusza umówiła się na tak trudne wydarzenia, to ma to znaczenie. Jakie? To lekcje dotyczące samooceny, poczucia swojej wartości i niezależności. To doświadczenia, które najgłębiej zakodują się w naszej podświadomości i pozwolą nam zawalczyć o siebie. Te wszystkie emocje, których będziemy doświadczać pozwolą Duszy na wzrost jej świadomości.

Choroby

Nasza Dusza także może wybrać sobie pewne ograniczenia ciała. Czy to wrodzone czy nabyte choroby są Duszy potrzebne aby z innej perspektywy zobaczyć ważne w życiu rzeczy. Przecież wiadomo, że osoby niewidome mają rozbudowane inne zmysły, tak właśnie Dusza biorąc ograniczenia ciała może skupić się na innych ważnych aspektach w życiu.

Jesteś tutaj na ziemi aby być szczęśliwym

Plan Duszy. Po co przychodzisz na ten świat? Właśnie po to aby doświadczyć miłości, aby być szczęśliwym. Te wszystkie trudne wydarzenia w Twoim życiu nie są po to aby Ci to uniemożliwić ale po to, aby na bazie tych trudności doświadczyć tego w pełni. Aby to zauważyć i docenić. Jeśli nie mamy porównania nie mamy do czego się odnieść. Gdybyśmy nie doświadczali bólu nie wiedzielibyśmy jak cenna jest miłość.

Spójrz zatem na swoje życie z perspektywy Duszy a dużo łatwiej będzie ci pozbyć się złości, żalu i pretensji do innych. Zrozumiesz dlaczego tak się zadziało i pozwoli Ci to pójść do przodu. Ty jesteś najważniejszy dla Siebie. Zawalcz o swoje szczęście, o miłość. Niech te trudności Cię motywują do działania. Plan Duszy.

Plan życia

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czy zrozumieć jaki plan Twoja Dusza wybrała na to wcielenie zapraszam do zapoznania się z usługą Plan Życia

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *