Reiki

Reiki - wróżka Arkadia
Reiki – wróżka Arkadia

Usui Shiki Rioho

Reiki do mojego życia trafiło 2010r jak to mówią “przypadkiem”. Tak, nie ma przypadków tego jestem pewna. Wszystko w naszym życiu dzieje się z jakiegoś powodu, czasem tylko ten powód odkrywamy później. Kiedy zaczęłam poznawać z tę energię, pracować z nią w moim życiu powoli zachodziły zmiany. Ja się zmieniałam, choć to z perspektywy lat można dopiero zobaczyć. Te lata praktyki pozwalają mi twierdzić, że to wspaniała energia, energia miłości, która zawsze pomaga. Czasem są to subtelne zmiany, a czasem dzieją się cuda.

Moja praca z Reiki

Reiki to system pracy z energią, energią nie naszą ale pochodzącą z Najwyższego Źródła. Po kolei zdobywałam inicjację i od 2014 r sama szkolę i inicjuję osoby zainteresowane tą metodą pracy. Właściwie z tej energii korzystam każdego dnia. Ona mnie chroni, oczyszcza, uzdrawia. Także tą energią wspomagam osoby zgłaszające się do mnie po pomoc. Ta energia pomaga w wychodzeniu z każdej choroby, poprawia samopoczucie, podwyższa wibracje, wspomogą układ odpornościowy. Energia ta także możemy pomóc sobie w codziennym życiu wysyłając te energię na konkretne wydarzenia aby zrealizowały się dla nas jak najkorzystniej. Czyli jeśli szukamy pracy, ta energia oczyści nam drogę, pomoże przyciągnąć ludzi, którzy z własnej nieprzymuszonej woli będą chcieli nam pomóc. To jeden przykładów. Nie ma ograniczeń w jakiej intencji ta energia nam pomoże. Ważne, że tą energią nie da się nikogo skrzywdzić, gdyż zawsze zadziała z najwyższym dobrem dla wszystkich zainteresowanych.

Szukasz tego “czegoś”?

Czasem tak bywa, że szukamy czegoś dla siebie, do końca sami nie wiedząc czego i jeśli tu trafiłeś i zainteresowało Cię to, to być może Reiki jest dla Ciebie? Jeśli tak, napisz do mnie lub zadzwoń 507-198-481.

W jaki sposób pracuje z tą energią?

Tą energię przekazuje się poprzez dotyk, poprzez ręce na ciało człowieka. nazywa się to energetyczny masarz Reiki. Można także robić przekazy na odległość. Działanie czy to osobiste czy na odległość daje takie same efekty. Energia nie zna czasu ani odległości.

Posłuchaj jak opowiadam o Reiki na YouTube

Wielki Mistrz Reiki Agnieszka Janeczko