Zastanawiacie się czy kurs Reiki jest dla Was.

Zapewne wielu z Was słyszało o Reiki i wielu z Was może korzystało z tej terapii, a może zastanawialiście się nad tym czy Wy sami moglibyście Tą energią się posługiwać. Otóż Reiki jest to najprostszy sposób pomagania sobie i innym energią, energią która nigdy nie zaszkodzi a może przynieść zbawienne skutki dla ciała, energetyki i umysłu osoby która się Reiki posługuje jak i dla osób dla których ta energia jest przekazywana.

kurs Reiki - wróżka Arkadia


Kto może praktykować Reiki?

Reiki praktykować może KAŻDA OSOBA, która wyrazi taką chęć i przejdzie inicjację. Inicjacja to otworzenie energetycznego kanału Reiki u Wielkiego Mistrza Reiki i nie trzeba do tego szczególnych predyspozycji.

Reiki? A co to Reiki?


Reiki to „lekarz” którego mamy cały czas przy sobie więc wystarczy że poproszę o Reiki, przyłożę ręce do ciała i już działa..
A skoro jest to terapia to dzięki Reiki możemy pomóc we wszelkich schorzeniach ciała i umysłu. Przyspiesza proces leczenia każdej choroby i gojenia się ran czy złamań. Usuwa toksyny z organizmu oraz oczyszcza z negatywnych emocji i energii. Pomaga w wyjściu z depresji. Otwiera nas na miłość, radość, szczęście i sukces. Energią Reiki możemy pomóc sobie także w każdej sytuacji życiowej. Możemy z niej skorzystać bezpośrednio w gabinecie jak i pomóc sobie za jej pomocą na odległość.
Jeśli masz wrażenie, że czegoś w życiu ci brakuje i szukasz swojej drogi, to być może droga z Reiki jest dla ciebie…

Kurs Reiki – nadchodzący termin;

Kurs Reiki , czyli seminarium Reiki I stopnia planowane jest w dniu 09.02.2020r oraz 05.03.2020r
Pozostałe stopnie godziny i termin do ustalenia. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.

Pozostałe kursy https://www.wrozkaarkadia.pl/kursy/

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 507-198-481

Zapraszam do obejrzenia filmiku, w którym opowiadam o Reiki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *