Reiki - energia, która uzdrawia

Reiki – energia, która uzdrawia

Każdy z nas chce być zdrowy, mieć dobre samopoczucie, chce aby w życiu wszelkie problemy rozwiązywały się szybko. Niestety życie często pisze inne scenariusze. Pojawiają się dolegliwości, depresje, problemy w sferze uczuciowej czy zawodowej. I wtedy poszukujemy pomocy.

Taką nieocenioną pomoc niesie energia Reiki, to lekarz w naszych dłoniach.

A czym jest Reiki?

To metoda pracy z energią wywodząca się z Japonii, która rozpowszechnił Moako Usui. Wystarczy przyłożyć do siebie ręce i już popłynie ta uzdrowicielska energia.

Co ważne, nie trzeba mieć jakiś szczególnych predyspozycji aby posługiwać się tą energią, wystarczy mieć chęć i przejść szkolenie.

W czym pomaga Reiki?

Energia ta uzdrawia na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Także każdą dolegliwość fizyczną, przyspiesza gojenie ran, złamań. Pomaga ciału fizycznemu szybko się zregenerować. Pomaga w dolegliwościach natury emocjonalnej, czyli szybciej wychodzimy z depresji. Oczyszcza z wszelkich negatywnych energii, czy to astralnych, czy złych życzeń innych osób. Podnosi nasze wibracje i wspomaga rozwój duchowy.

Cuda w naszym życiu się zdarzają

W 2010 roku weszłam na drogę z Reiki i z czasem zobaczyłam jak praca z tą energią wpłynęła na mnie, na moje postrzeganie świata, na mój rozwój duchowy. Pomogła także mi zdrowotnie. Miałam stwierdzoną torbiel na trzustce wielkości 3 cm, i po roku czasu w badaniach kontrolnych już jej nie było. Wiele takich uzdrowień miałam w swojej pracy.

W lutym po pierwszym szkoleniu jedna z kursantek po kilu dniach dzwoni do mnie i opowiada o takim małym cudzie. Przyłożyła ręce swojej siostrze, która zmagała się z rwą kulszową i już po pierwszym zabiegu ból prawie zniknął.

Inna znajoma była umówiona na operację mięśniaków i przez miesiąc przekazywała sobie Reiki. Przed operację była kontrola usg i operację odwołano bo ich już nie było. To tylko ułamek doświadczeń moich z Reiki.

My, to nie tylko ciało fizyczne ale i nasze życie. Sprawy codzienne, praca, związek, nasze pasje, cele… i w tym wszystkim także możemy pomóc sobie energią Reiki.

Oczyści nam drogę do najkorzystniejszych dla nas rozwiązań.

Moja historia…

Kilka lat temu chciałam kupić dom. Bardzo mi się podobał, wysyłałam Reiki na pomoc w zakupie tego domu. Wszystko szło pod górę, umówienie wizyty u notariusza się przeciągało, a gdy się udało to dzień przed właścicielka zmarła…

Kurczę, myślę sobie, dlaczego? Przecież tak bardzo chciałam kupić ten dom… Ale energię wysyłałam z najkorzystniejszym dla mnie rozwiązaniem i mimo żalu, jaki wtedy czułam wiedziałam, że jest to dobre dla mnie. I dwa lata później kupiłam inny dom i cieszę się, że wtedy się nie udało. Z perspektywy czasu wiem, że tam nie byłabym tak szczęśliwa jak w obecnym miejscu. I wiem, że dzięki Reiki nie popełniłam błędu.

A co trzeba zrobić aby móc posługiwać się ta energią?

Ważna informacja, że nie trzeba mieć jakiś szczególnych predyspozycji, zdolności aby przekazywać Reiki. Wystarczy chęć i szkolenie, podczas którego odbywa się inicjacja w Reiki. A inicjacja to zabieg energetyczny, podczas którego podłącza się kanał Reiki do wyższego Ja osoby.

W systemie Reiki Mokao Usui jest 5 stopni. Pierwszy stopień otwiera na tę energię, pozwala już po pierwszym szkoleniu i inicjacji posługiwać się tą energią. Każdy następny to poszerzenie kanału Reiki i dzięki temu więcej tej energii popłynie przez nas. Po drugim stopniu tę energię możemy już przekazywać na odległość i na uzdrowienie konkretnych sytuacji życiowych. I te dwa stopnie wielu osobom wystarczą aby w pełni korzystać z Reiki. A dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności mogą dalej zdobywać kolejne stopnie.

A skąd pochodzi Reiki?

Reiki to energia która pochodzi z Najwyższego Źródła. Jedni nazwą to Źródło Energią Kosmosu, inni Bogiem, Energią Wszechświata. To Źródło to czysta miłość. Reiki to energia, która nie ma skutków ubocznych, nigdy nie zaszkodzi a zawsze pomoże. My jesteśmy tylko kanałem dla Reiki, tylko przekazujemy tę energię, czyli nie tracimy własnej i co ważne, żadne nasze zaburzenie w aurze nie zaszkodzi drugiej osobie.

Reiki zawsze działa z najwyższym dobrem, nigdy nie naruszy wolnej woli drugiej osoby, nie wpłynie na jej decyzje i zawsze mamy pewność, że jest to dobre.

Szkolenia

Szkolenia w I stopien Reiki odbywają się co jakiś czas, gdy zbierze się grupa osób zainteresowanych. Na pozostałe stopnie można umawiać się już indywidualnie.

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zapisac się na kurs Reiki zadzwoń 507-198-481lub napisz arkadia225@wp.pl

Wielki Mistrz Reiki

Agnieszka Janeczko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *