mandala mocy

Mandala Mocy – niezwykle energetyczny obraz

Mandala mocy – obraz energetyczny. Mandale znane są od setek lat. To różnobarwne rysunki tradycyjnie w hinduizmie usypywane z kolorowych ziaren pisaku. Gdy dzieło zostało ukończone było niszczone, rozsypywane na wiatr aby energia w niej zawarta rozeszła się we wszechświat. Każda taka mandale tworzona była z konkretną intencją, w stanie medytacyjnym co sprawiało, że zawierała w sobie ogromną energię twórczą.

Współczesne mandale

Obecnie mandale są bardzo popularne i przede wszystkim służą jako element dekoracyjny. Na rynku można zakupić różnego rodzaju reprodukcje w postaci obrazów, poduszek, breloczków itp.

Jeśli jednak taka mandala malowana jest z konkretną intencją przez osobę, która potrafi kierować swoją energią to ze zwykłego obrazu zmienia się w ogromnie energetyczny obraz mocy. Wtedy też ze zwykłej dekoracji staje się amuletem, talizmanem i działa jak magnes przyciągając do życia osoby to, czego pragnie, zgodnie z intencja zawarta w mandali.

Obraz energetyczny

Jak działa taki obraz, jak to się dzieje, że to działa?

Wszystko jest energią i my sami jesteśmy energią. Nasza myśl, słowo czy uczucie niesie za sobą odpowiednią dawkę energii. Każdy przedmiot także stworzony jest z energii i ma tzw. swojego ducha. Duch przedmiotu to łączna wszystkich energii która przyczyniła się do powstania danego przedmiotu. I tak duch mandali to energia materiału z którego została zrobiona. Czyli podobrazie ( naturalne drewno, płótno, farby ) oraz energia osoby, która te mandalę malowała. Oczywiście najważniejsza jest intencja, energia z jaka zostanie zakodowana w danej mandali.

Moje mandale mocy

Malowanie mandali dla mnie to ogromna radość, pasja którą z chęcią się dzielę. Podczas malowania wspieram się energią Reiki ( jestem Wielkim Mistrzem Reiki ) która dodatkowo zakodowana jest w każdej mandali. Malując wchodzę w stan medytacyjny całkowicie skupiając się na intencji, z którą powstaje dana mandala. Dzięki temu każda mandala o obraz energetyczny a nie tylko przepiękna oryginalna ozdoba.

Mandale mocy na zamówienie

Można zamówić u mnie swoją indywidualną mandalę mocy. Wzór mandali, kolorystykę dobieram do wibracji urodzeniowej osoby oraz jej intencji. Czar realizacji zamówienia to 21 dni roboczych i aby zamówić taką mandalę mocy należy skorzystać z formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *