Mój Opiekun Duchowy

Mój Opiekun Duchowy

Mój Opiekun Duchowy… zapewne nie raz słyszałeś to określenie ale czy wiesz kto to jest?

Kim jest Opiekun Duchowy

Opiekun Duchowy to istota energetyczna , która towarzyszy człowiekowi od dnia narodzenia do końca wcielenia. Ma za zadanie wspomagać w rozwoju duchowym ale i w codziennym życiu. To może być duch osoby zmarłej związanej za życia z danym człowiekiem,  jak również może być aniołem, archaniołem, zwierzęciem mocy lub inną istotą duchową, która ma związek z daną osobą. Co ważne, Opiekun Duchowy nie ingeruje w wolną wolę człowieka, ale podpowiada, doradza, wspiera i chroni przed złymi wpływami.

Opiekunowie Duchowi na drodze życia

Nie mamy ściśle przypisanych Opiekunów na całe życie. Mogą Oni zmieniać się wraz z naszym rozwojem. Wszystko tak naprawdę zależy od nas samych, od naszej świadomości, także naszej karmy, poprzednich wcieleń, a przede wszystkim naszych decyzji związanych z naszym rozwojem duchowym. Im bardziej, mocniej pracujemy ze sobą tym jest możliwość, że wysoko wibracyjne Istoty zechcą nam towarzyszyć jako Opiekunowie Duchowi.

Aniołowie

Aniołowie, Archaniołowie mogą w jakimś stopniu są naszymi opiekunami duchowymi ale nie tylko. Dla jasności, mamy obok siebie Aniołów i Opiekunów Duchowych. Każdy z nas ma przypisaną swoją „drużynę” anielską. To Istoty, które mają konkretne zadania. To przede wszystkim Anioł Stróż ale i Aniołowie, którzy pomagają w konkretnych sferach naszego życia. Pamiętaj, że Oni nie zadziałają, póki sam nie poprosisz Ich o pomoc. Nawet Anioł Stróż zadziała tylko wtedy, gdy zagraża coś Twojemu życiu a nie jest to Twój czas.

Zwierzęta mocy

Zwierzęta mocy, to istoty energetyczne, które „użyczają” nam swoich niezwykłych mocy i cech związanych z konkretnym zwierzęciem. Taka Istota będzie naszym Opiekunem Duchowym jeśli w naszej drodze karmicznej występowały wcielenia, gdzie świadomie nawiązywaliśmy z nimi kontakt. Możemy odczuć bliskość energetyczną konkretnego zwierzęcia. Może to być np. wilk, sowa, jeleń ale i wiele innych zwierząt.

Nasi bliscy zmarli

Naszym Opiekunem Duchowym może zostać dusza osoby nam bliskiej. Jeśli podczas życia byliśmy mocno związani emocjonalnie z daną osobą, to po jej śmierci, będzie ona próbowała nas wspierać. Jednak wtedy jest to korzystne, kiedy dana Dusza przejdzie na wyższe poziomy energetyczne, gdzie ma większą wiedzę, a nie tylko tą, którą zabiera z tego wcielenia. Bardzo często niestety tak się dzieje, że osoba zmarła tak mocno trzyma się ziemi, naszej osoby, że nie chce przejść wyżej, a wtedy tylko korzysta z naszej energii, jako podczep energetyczny. Po samej śmierci nagle dusza się „nie oświeca” i ma tą sama wiedzę, co za życia. Potrzebuje czasu aby samej oczyścić się, zrozumieć wcielenie i przejść wyżej.

Istoty światła

To Istoty wysoko wibracyjne, posiadające ogromną wiedzę. To Nauczyciele Duchowi, którzy pomagają ludziom w drodze rozwoju. I właśnie tacy Opiekunowie Duchowi są dla nas największym wsparciem. To czyste Światło, które będzie nas wspierać, wzmacniać i prowadzić w kierunku realizowania planu naszej Duszy.

Nasz wpływ na wybór Opiekunów Duchowych

Jeśli jesteśmy świadomi posiadania takich opiekunów możemy próbować nawiązać z Nimi kontakt. Wtedy będziemy wiedzieć kim są i jakie zadanie mają. Możemy również świadomie podziękować jednym, a poprosić innych o Ich obecność obok nas. Najprościej jest to zrobić poprzez medytację. Pogłębiony stan świadomości pozwoli podnieść nam wibrację i nawiązać z Nimi kontakt.

Jak kontaktują się z nami na co dzień

Na co dzień Opiekunowie Duchowi kontaktują się poprzez sny, podszepty intuicji. Możemy także znajdować „znaki”. Mogą to być powtarzające się słowa, liczby czy symbole. Jeśli chcesz świadomie nawiązać kontakt ze swoim Opiekunem Duchowym skorzystaj z medytacji – Spotkanie z Opiekunem Duchowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *