Jeśli szukasz skutecznego a zarazem prostego narzędzia do pracy ze sobą, to właśnie afirmacje są dla Ciebie. W tych ebookach znajdziesz wiedzę jak pracowac z afirmacjami, a przede wszystkim masz gotowe i sprawdzone afirmacje, które pozwolą Ci na przyciągnięcie do swojego życia odpowiedniego partnera, dobrej pracy czy dużych pieniędzy.

Praca z afirmacjami to skuteczny sposób na przekodowanie swojej podświadomości na pozytywne wzorce.

spis treści; – zmieniasz siebie a jednocześnie zmienisz swój świat, – co to są afirmację, – jak pracować z afirmacjami, – jak zacząć, – 10 skutecznych afirmacji, –

kiedy spodziewać się rezultatów.

Zestaw 3 ekooki – afirmacje

W zestawie taniej. To 3 ebooki z afirmacjami, które pozwolą Ci uzdrowić swoją sferę życia uczuciową, zawodowa i finansową.

Ebook – oczyść swój dom

ebook – oczyść swój dom to poradnik jak w prosty, a przede wszystkim skuteczny sposób, oczyścić energetycznie swój dom, mieszkanie czy biuro. Nie potrzeba żadnej dodatkowej wiedzy. Wystarczy ten ebook, rzeczy ogólne dostępne oraz chęci. Wiedza ogólnie dostępna w interniecie bardzo często niesie przekłamania czy niedomówienia stąd też nie zawsze jest taka wiedza bezpieczna. Tutaj masz sprawdzoną wiedze popartą wieloletnim doświadczeniem i praktyką.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube