13 w piątek

13 w piątek – jak nie dać się pechowi

odczarować pecha

13 w piątek -taka data od lat owiana jest złą sławą. Nie tylko data ale sama trzynastka. Stąd też wiele osób patrząc w kalendarz od razu wzbudza w sobie strach, że na pewno coś złego może się przytrafić. A to z kolei niechybnie stwarza możliwości do realizacji tego przysłowiowego pecha.

Energia idzie za uwagą

Stara jak świat zasada powoduje, że to o czym myślisz to przyciągasz do swojego życia. Zatem jeśli wzbudzasz w sobie strach przed ewentualnym nieszczęściem, a dodatkowo dokładasz jeszcze do tego emocje to taką energie wysyłasz we wszechświat. A wszechświat mówi – masz o co prosisz. I nieszczęście gotowe.

13 w piątek – odczarowywanie pecha

Jeśli tak się zdarzy, że pomyślisz, że może coś złego Ci się przytrafić to po prostu zacznij wymyślać, co dobrego jednak tego dnia możesz zrobić. Unikaj myśli o pechu. Przypomnij sobie, że nie w każdy piątek 13 miałeś pecha.

Daj sobie pozwolenie na błędy

Przecież nikt nie jest doskonały. Każdy popełnia błędy i wcale nie tylko w tym dniu. Na błędach się uczymy i z takim właśnie nastawieniem podejdź do tego dnia. Niech się dzieje jak najlepiej, a jeśli już coś nie wyjdzie, no cóż. Jutro zaczniesz jeszcze raz.

Wykorzystaj magię świec

Jeśli nie ufasz zbyt mocno w siłę samej sugestii to możesz wykorzystać rytuały z magią świec. I nie trzeba tutaj fachowej wiedzy z tego zakresu czy jakiś skomplikowanych rytuałów. Po prostu weź zwykłą białą świecę i naenergetyzuj ją swoim życzeniem.

Może to być – energetyzuję tę świece w intencji oczyszczenia mojej drogi w tym konkretnym dniu, niech się zadzieje z najwyższym dobrem dla mnie. Następnie zapal świecę i pozwól jej się wypalić do końca.

Szczęśliwy kamień

Jako ochronę przed niespodziewanymi wydarzeniami możesz także użyć energii kamieni. Może to być zwykły kryształ górski lub śliczny kolorowy kamień, który znalazłeś na plazy. Zrób tak samo jak ze świecą. Daj mu energię niech Cię chroni i noś go w tym dniu przy sobie.

Wspaniałego, szczęśliwego piątku 13 Wam życzę wróżka Arkadia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *