magia świec

Magia świec – kolory świec

Magia świec to najprostsza ze sztuk magicznych pochodząca od magii natury, polegająca na paleniu owych świec. Kolory świec także mają ogromne znaczenie. Ten typ sztuki magicznej należy do jednej z prostszych, ponieważ nie potrzeba przy tym odprawiać żadnych skomplikowanych i długich rytuałów oraz posiadać przedmiotów towarzyszących. Materiały potrzebne do wykonania rytuału można nabyć w każdym sklepie usługowym oraz sama magia bez przeszkód może być odbywana w każdym z pomieszczeń mieszkania. Świece są bardzo często używane w każdej dziedzinie magii. Kolor świecy w zależności od rodzaju odprawianego rytu powinien odpowiadać jego celowi z uwagi na jej właściwości. Do odprawienia poszczególnych  rytuałów stosuje się następujące kolory świec:

Białe/srebrne

kolor ten działa oczyszczająco na nas samych i nasze otoczenie uwalniając z toksycznych energii, które mogą mieć formę nagłych i silnych negatywnych emocji, obsesji, problemów psychicznych. Białły kolor jest kolorem uniwersalnym, także jeśli nie jesteś pewien jaką świece wybrac, to weź białą.

Czerwone

świeca w tym kolorze stymuluje  naszą wyobraźnię, organy wewnętrzne, pomaga w podejmowaniu nowych decyzji, inicjatyw. To kolor energii i materii, także można je palić z intencjami dotyczącymi finansów. Magia świec z tym kolorem napełni Cię nowa pozytywna energią.

Purpurowe

uważany jest on za kolor królewski, posiada on bardzo wysoką wibrację. Dodaje energiii wszelkim zmianom, ale robi to w sposób wyważony. Te świece pomogą nam: poprawić i uzdrowić relacje rodzinne spowodowane ciężkimi przejściami, zaprowadzić zgodę w rodzinie, umocnić więzy przyjaźni. Pomocne są również przy różnego rodzaju dolegliwościach fizycznych. Magia świec – kolory świec.

Żółte

świece o tej barwie pomocne są w gdy chcemy wzmicnić nasz intelekt. Przy przygotowaniach do waznych rozów czy egzaminów. Kolor ten dodaje pewnoście siebie, wyostrza intelekt, wyobraźnię, zdolności twórcze.                  

Pomarańczowe

to kolor sukcesu, powodzenia, dobrego samopoczucia, zdrowia. Pomaga nam: w problemach zdrowotnych i rekonwalescencji, w walce z depresją i  z “chorobami duszy”, zmęczeniu umysłowym,  w przygotowaniach do podróży, zmianach miejsca zamieszkania, w kreowaniu kariery zawodowej. To kolor czakry sakralnej, także wzmocni nasze libido.

Fioletowe

kolor ten przynosi wyciszenie, napełnia spokojem, kiedy wszystko zdaje się być cierpieniem.  Potrzebny jest, aby przezwyciężyć nasze kłopoty. Jest to również kolor ochrony przed negatywną energią, jest symbolem mądrości i zdolności parapsychcznych, rozwoju duchowego, uzdrawiania, usuwania negatywnej karmy. Pomoże nam więc: w rytuałach mających na celu rozwiązanie spraw natury osobistej, sporów, niesnasek. W odzyskaniu równowagi emocjonalnej i podejmowaniu trudnych decyzji. W odzyskaniu równowagi po stracie kogoś bliskiego oraz w stawianiu czoła bolesnym wydarzeniom. Kiedy jesteśmy wewnętrznie zagubieni.

Brązowe

kolor kojarzący się z energią Ziemi, powala nam na kontakt z jej niezwykłą energią oraz z siłami przyrody. Wspomaga koncentrację, intuicję. Jest pomocny: w rytuałach mających na celu poprawę sytuacji materialnej, finansów. W rytuałach wspomagających nasze siły fizyczne. W rytuałach, które mają na celu ochronę i powrót do zdrowia naszych zwierząt.

Zielone

zieleń to urodzaj, obfitość, dobrobyt i sukces. Świec tego koloru używamy: w rytuałach zaspokojenia potrzeb materialnych, W rytuałach mających na celu osiągniecie sukcesu finansowego, poszukiwania pracy, awansu. pomagają w procesie uzdrawiania.  

Złote

podsyca zrozumienie i przyciąga moce kosmieczne. Użyteczny w rytuałach mających przynieść szybkie szczęście lub pieniądze. Te świece także warto plaić, gdy chcemy wyrazić wdzięczność dla Wszechświata za wszelką obfitość w naszym życiu.

Czarne

otwiera dostęp do podświadomości. Używaj w rytuałach aby wejść w głęboką medytację lub by wypędzić zło. Te świece mają energię bardzo silnie oczyszczającą, przecinająca wszelkie negatywne sznury i więzy.

Magia świec to bardzo prosta praktyka magiczna, którą każdy z nas może uprawiać i wykorzystać w każdej praktycznie dziedzinie życia. Włóż swoją intencję w świecę I pozwól jej się wypalić do końca. Jak widzisz ważne są kolory świec w maggi świec. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy dany kolor świecy jest odpowiedni zapal woskowa lub biała świecę. Magia świec – kolory świec.

Zapraszam także do zajrzenia na mój kanał You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *